po penal. (3:4) (0:1)

24.07.2014, 18:00 • Şafa, Baku, Ázerbajdžán • Martin Dvořák

Tipsport: 2.15 3.34 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:47:57)
Hosté nakonec zvládli svou úlohu v tomto dvojutkání a i přes domácí prohru s Baku nakonec díky dnešnímu vítězství v penaltovém rozstřelu nakonec postupují do další fáze!

120

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým IF Elfsborg.
Autorem branky je HOLMEN.
Dašdemirov nedává, Stuhr-Ellgaard opět chytá!
Stejně jako nyní Beckmann.
Na druhé straně nezaváhal Bocognano.
Mobaeck již mohl švédský klub poslat dál, nepovedlo se, Lomaia chytá.

Ovšem také domácí Špičić nedává, Stuhr-Ellgaard chytá!

A pozor, Nilsson nikoliv!
Meza (Inter) dává.
Za domácí Amisulašvili i za hosty Rohdén nezaváhali.
Prodell (ELF) dává a hosté vedou!

Domácí Mikel Álvaro nedává!

Střílení penalt začíná.
Ani po stodvaceti minutách neznáme vítěze, rozhodnout musí pokutové kopy!

120+1

Druhé prodloužení skončilo.

120

Poslední minuta prdloužení.

Mikel Álvaro v obrovské šanci

117

Velká šance domácích, Georgjevski se dostal do zakončení, jeho střelu reflexivně vyráží gólman hostů!

116

Žlutou kartu dostává Mikel Álvaro (Inter Baku) za nemístné řeči směrem k sudímu.

115

Žlutou kartu dostává Lomaia (Inter Baku) za zdržování.

115

Přetažený centr na zadní tyč, tam hlavičkuje Rohdén, ale pouze vysoko nad branku.

114

Střelu Svenssona zblokoval jeden z obránců na roh, hosté rozehrají z pravé strany.

113

Hosté kombinují ve středu hřiště.

110

Posledních deset minut prodloužení. Pokud ani v této době branka nepadne, budou muset o postupujícím rozhodnout pokutové kopy!

103

Z pravé strany letí míč před branku, kde si pro něho "došel" Stuhr-Ellgaard, který okamžitě rozehrává.

102

Domácí budou rozehrávat alespoň rohový kop.

101

Co nyní...? Do vápna se po nákopu Meza Colliho žene Bocognano, který v souboji s obráncem Elfsborgu padá, je to sice ve vápně, ale není to faul.

100

I v deseti domácí hrozí v prvním prodloužení, nyní po centru hlavičkuje Álvaro, ale jen nad branku.

97

V dobré pozici se ocitl domácí Bocognano, který hlavičkoval ale do míst, kde byl připraven Stuhr-Ellgaard. Vzrušení na tribunách nakonec zbytečné, byl pískán ofsajd.

96

Rohový kop pro domácí, gólman Elfsborgu si staví své spoluhráče před brankou.

95

Do vápna Interu letí míč, který však domácí defenziva v pohodě odvrací.

94

Hosté budou mít k dispozici volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

93

Georgjevski byl faulován na vlastní půli, domácí získávají míč.

91

Začal první poločas prodloužení.
Ani devadesát minut odvetného zápasu nerozhodlo o postupujícím, bude se tedy prodlužovat!

90+2

Druhý poločas skončil.

90+2

Poslední vteřiny nastavené druhé minuty, domácím se podařilo dostat míč až na polovinu soupeře.

90+2

Rohdén se dostal k míči ve vápně, ale nepálil z ideální pozice, navíc přímo do míst, kde je připraven Lomaia, který chytá.

90+1

Rozhodčí Todorov nastavil dvě minuty.

90

Poslední minuta základní hrací doby, prodloužení je čím dál blíže.

87

Lomania má opět míč ve své moci, na branku Interu se nyní valí jeden útok za druhým.

86

Dobrá střela Svenssona zpoza vápna, ale míč byl ztečován vysoko nad branku.

84

Nyní sice gól padl, ovšem Mammadov byl ve zcela jasném ofsajdu.

83

Lunqvist centruje z levé strany, míč však končí v náruči gólmana Interu.

80

Probíhá poslední desetiminutovka, hosté stále v pohodě brání svůj náskok, domácí se soustředí pouze na defenzivu, padne rozhodující gól do konce základní hrací doby?

79

Meza Colli se odhodlal ke střele zpoza vápna soupeře, ale to byl hodně nepřesný pokus!

77

Lundqvist se ještě snažil vybojovat míč na levém křídle a nasměrovat do do vápna soupeře, nepovedlo se, odkop od branky Interu.

76

Ale nic z toho není, Lomaia rozehrává, tímto tempem spěje dnešní utkání akorát tak do prodloužení.

75

Odkop od branky Elfsborgu. Hosté drží míč a nikam nespěchají.

73

Amisulašvili zůstal ležet ve vápně po odvráceném rohovém kopu soupeře, není to žádné zranění, jen pozdržení času.

72

Rohových kopů přibývá, nyní mají další hosté.

71

Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Larsson, přichází Klarström.

70

Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Madrigal, přichází Mammadov.

70

A domácí rozehrají další roh, tentokrát z pravé strany.

69

Domácí mají rohový kop z levé strany.

67

Hauger na půlící čáře stáhl jednoho z domácích hráčů, jasný faul a žlutá karta.

66

Pas na levou stranu, ale tam Rohdén vrací raději zpět na půlící čáru.

65

Hosté na polovině soupeře, následuje centr Svenssona z levé strany, defenziva domácích odvrací.

Bekmann ve velké šanci

61

Do dobré šance se dostal hostující Beckmann, který ale nedokázal překvapit domácího gólmana!

60

Je za námi hodina hry, hosté stále drží nadějný výsledek 1:0, dokáží domácí s výsledkem něco udělat?

58

Domácí zůstávají u míče, snaží se překvapit defenzivu hostů.

57

Rohový kop pro domácí tým, z pravé strany rozehraje Mikel Álvaro.

55

Hra je zatím hodně nezáživná, hosté vyrovnali a tím, jako by zápas měl končit.

54

S gólmanem hostům se tam srazil domácí Meza, kterého ten střet hodně bolel, ale nebyl to faul.

50

Domácí nikam nechvátají, míč má Lomania, který rozehrává.

47

Hosté získávají míč, byť domácí rozehrávali volný kop.

46

46

Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Tschadadze, přichází Alejandro.

45+2

Sebastian HOLMEN - 0 : 1

45+2

Elfsborg právě vstřelil branku!
Tak přece se hosté prosazují, po rohovém kopu z pravé strany se hlavou ve vápně prosazuje SEBASTIAN HOLMEN.

45+1

Nastavena je jedna minuta nad rámec základní hrací doby.

45

Poslední minuta prvního poločasu hosté kombinují ve středu hřiště.

44

Ale domácí ani neohrozili branku Elfsborgu, dobrá práce v defenzivě.

43

Rohdén fauluje na vlastní půli, když "podsekl" Mikela Álvara, volný kop pro Baku.

42

Švédskému týmu se přestala dařit kombinace, sledujeme spoustu ztracených míčů ve středu hřiště.

41

Domácí Madrigal je v ofsajdu, míč získávají hosté.

40

Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále nerozhodný 0:0, což vyhovuje domácím.

39

Hostující Svensson sedí u postranní čáry a nechává se ošetřovat, na chvíli se hra přerušila, oba týmy se občerstvují.

37

Odkop od branky Interu, míč směřuje až na polovinu soupeře.

35

L. Nilsson fauluje ve středu hřiště Amisulašviliho, volný kop pro domácí.

33

Jak je již dobrým zvykem, opět hosté rozehrají z levé strany. A nakonec i opět z toho nic není...

32

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, nyní mají rohový kop znovu hosté.

31

S rohovým kopem Mikela Álvara si hosté poradili.

30

A i Inter bude zahrávat rohový kop.

29

Domácí se v pohodě ubránili a navíc hrozí z rychlého brejku.

28

Další rohový kop hostů, opět se bude rozehrávat z levé strany.

27

Hraje se ve středu hřiště, po úvodním náporu se domácím podařilo vyrovnat hru, byť hrají o jednoho méně.

26

Z levé strany rozehrál Larsson, míč míří před branku, tam ale domácí odvrací.

25

Hosté vybojovali rohový kop.

23

Žlutou kartu dostává Svensson (IF Elfsborg) za "šlapák" ve středu hřiště.

21

Frick fauluje Georgijevskiho, míč mají domácí.

19

Hosté se sice snaží napadat rozehrávku Interu, ale bude z toho pouze aut pro domácí.

18

Míč má gólman Lomaia, který vykopává.

16

Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Claesson, přichází Beckmann.

15

Rohdén fauluje Špičiće, domácí získávají míč na půli.

14

Madrigal si šel pro penaltu, padá v pokutovém území po zákroku Stuhr-Ellgaarda, ale faul to není, naopak, sudí dává žlutou kartu!

12

Nákop domácích dopředu, tam je osamocený Meza, který ale nevybojoval míč.

10

Domácí se dostali do zakončení, z pravé strany pálil Lomaia, ale netrefuje branku. Vhazovat bude domácí Špičić.

7

I přes neproměněný pokutový kop dávají hosté jasně najevo, že přesily na hřišti budou chtít využít k vybojování postupu!

Frick nedává, trefuje břevno!

5

Ale Frick nabídnutou příležitost nevyužil, trefuje břevno!

4

Salukvadze tam ve vápně zatáhl Fricka, který se prodíral do zakončení a rozhodčí píská pokutový kop, navíc uděluje červenou kartu!

Pokutový kop!

4

Byla nařízena penalta ve prospěch Elfsborgu!

3

Domácí Meza fauluje na vlastní polovině, hosté rozehrávají.

1

Inter Baku: Lomaia (C) – Salukvadze, Amusilašvili, Bocognano, Špičić, Georgjevski, Álvaro, Dašdemirov, Meza, Madrigal, Tschadadze
Náhradníci: Agajev, Alejandro, Mirzabekov, Abacjev, Gusejnpur, Mammadov, Abbasov

IF Elfsborg: Stuhr-Ellgaard – Larsson (C), Mobaeck, Holmen, Svensson, Lundqvist, Hauger, Rohdén, Nilsson, Claesson, Frick
Náhradníci: Hassan, Klarström, Zeneli, Andreasson, Hedlund, Beckmann, Prodell

Rozhodčí: Todorov – Kolev, Venev (vš. BUL).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy mezi INTEREM BAKU a IF ELFSBORG. Utkání se odehraje na stadionu Şəfa v Baku a provede jím trojice bulharských rozhodčích, hlavní Stanislav Todorov, asistenti na pomezí Ivo Kolev a Martin Venev. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován Nikolaj Jordanov také z Bulharska.
První utkání 2. předkola

IF Elfsborg – Inter Baku 0 : 1
Branka: 29. Georgievski
online přenos
V prvním utkání byli velkým favoritem domácí fotbalisté, ale ti v zápase nevyužili několik šancí a utkání tak rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve 29. minutě Georgievski. Favorizovaní Švédové tak museli "skousnout" nepříjemný "direkt" od ázerbajdžánského mužstva a do dnešní odvety tak jde se ztrátou. I přesto není rozhodně pozice Elfsborgu bezvýchodná, k tomu, aby zápas dospěl alespoň do prodloužení, stačí dnes hostům vstřelit gól a žádný neinkasovat! Domácím naopak stačí k postupu remíza. V případě jakékoliv prohry, kromě 0:1 (v tom případě by se prodlužovalo) postupuje Elfsborg!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0:1

Branky: 45+2. Holmen, rozh. pen. Holmen

Karty:   14. Madrigal (IBA), 115. Lomaia (IBA), 116. Álvaro (IBA) – 23. Svensson (ELF), 67. Hauger (ELF)   4. Salukvadze (IBA)

Neproměněná penalta: 5. Frick (ELF), mimo

Inter Baku: Lomaia (C) – Salukvadze, Amusilašvili, Bocognano, Špičić, Georgjevski, Álvaro, Dašdemirov, Meza, Madrigal (70. Mammadov), Tschadadze (46. Alejandro)

IF Elfsborg: Stuhr-Ellgaard – Larsson (C) (71. Klarström), Mobaeck, Holmen, Svensson, Lundqvist, Hauger, Rohdén, Nilsson, Claesson (16. Beckmann), Frick

Rozhodčí: Todorov – Kolev, Venev (vš. BUL)

První zápas: Elfsborg - Inter Baku 0:1

Karaganda – Atlantas 14:30 3:0

Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0

MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0

Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3

Keşla FK – Elfsborg po penal. (3:4) 18:00 0:1

FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0