konec (0:2)

20.04.2014, 15:05 • The KC Stadium, Hull • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 4.4 3.5 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (17:04:25)
Druhý poločas patřil hlavně hostům, kteří vedli tříbrankovým rozdílem a do své hry přinesli pohodu a klid. Hull spoléhal spíše na protiútoky, ale opravdu štěstí dnes na jeho straně nebylo.
Rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Hull City AFC nestačil na Arsenal FC a podlehl mu 0:3. Přitom úvod zápasu patřil domácím fotbalistům, kteří se prezentovali aktivní hrou, ale štěstí na jejich straně nebylo. Potom se vše obrátilo a Arsenal se dostal do vedení, když se v 31. minutě prosadil Ramsey, který byl zvolen hráčem utkání. Hull mohl vyrovnat, ale Livermore trefil levou tyč. Vyrovnat mohl také Long, ale ve 44. minutě proti brankáři Arsenalu neuspěl. O minutu později slavil opět Arsenal, když se prosadil Podolski, který se trefil i ve druhém poločase a v 54. minutě upravil skóre na 0:3.

90+4

Zápas se dohrává, u balonu jsou domácí hráči.

90+3

Hull se zmocnil míče a nadechl se k útočné akci, avšak Quinn si nepohlídal ofsajdové postavení a sudí akci přerušil.

90+2

Nyní se však přesunuli na útočnou polovinu, ale byla z toho pouze nepřesná akce, která gólem neskončila.

90+2

U míče jsou fotbalisté Arsenalu, kteří nikam nespěchají a kombinují ve středu hřiště.

90

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

88

Hráčem utkání byl zvolen Aaron Ramsey.

88

Nicméně Hull ze standardní situace nic nevytěžil a u balonu je opět Arsenal.

88

Domácí tým se teď dostal na soupeřovu polovinu a vybojoval rohový kop. Obranný zákrok si připsal Mertesacker, který balon odkopl právě na roh.

88

Arsenal má vše pod kontrolou a v pohodě drží tříbrankové vedoucí skóre.

86

Asi z 20 metrů vystřelil Fryatt, ale jeho pokus nijak nebezpečný nebyl, a tak Szczęsny neměl potíže.

84

Podolski dnes hattrick nestihne, protože v 84. minutě opouští hrací plochu. Na trávníku ho nahrazuje Sanogo.

84

Na poslední minutky se na hřiště podívá Koren, který nahrazuje Boyda.

80

Hull zahrával rohový kop, ale nic zajímavého nevymyslel, a tak se stav skóre nezměnil.

79

Na druhé straně se blýskl také Szczęsny, který si po dlouhé době sáhl na míč. Huddlestone získal kulatý nesmysl a vzal vše na sebe, ale ani jemu štěstí nepřálo. Hráč domácího celku se prezentoval střelou, která mířila pod břevno, ale Szczęsny zareagoval opravdu výtečně a balon vytěsnil na rohový kop.

78

Ramsey se dostal do velmi zajímavé pozice a říkal si o druhý gól, avšak Harpera tentokrát neprostřelil.