0:4

konec (0:2)

20.04.2014, 16:30 • Stadion Kuban • Martin Švejkar

Tipsport: 4.7 3.3 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Loučím se s vámi a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (18:22:18)
Utkání je u konce! Kuban byl až do vyloučení Bugajeva lepším týmem, ale hosté byli produktivnější a ve druhé půli těžili z početní převahy. Armádní celek tak nakonec jednoznačně vítězí poměrem 4:0 a drží své naděje na příčky zaručující postup do Ligy Mistrů.

90+1

90+1

Rozhodčí nastavuje jen jednu minutu nad rámec normální hrací doby.

90

Po faulu na Tošiče se míče opět ujmou hosté. Utkání už v posledních minutách nemá velké tempo.

89

CSKA kombinuje u domácí šestnáctky.

87

O malou chvíli později se hnalo do šance CSKA, ale ani z toho nakonec nic nebylo.

86

Hlavou to zkusil Bezlichotnov, ale nastřelil pouze před sebou stojícího obránce, od kterého se míč odrazil k Akinfejevovi.

85

Domácí stále podnikají útočné výpady ve snaze zaznamenat alespoň čestný gólový úspěch. Nyní si po jedné takové akci vybojovali alespoň rohový kop.

82

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Vitinho.

81

Hosté se však ubránili a míč je nyní v autu.

81

Zajímavá standardní situace pro Kuban.

79

V posledních minutách jsou u míče především hosté, kteří kontrolují hru. Domácí už se přeci jen stáhli na svou polovinu, protože chtějí zabránit ještě většímu debaklu.

77

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Sčennikov, přichází A. Berezuckij.

76

Domácí stále vedou na držení míče a např. poměr rohových kopů je v tuto chvíli 5:1 ve prospěch Krasnodaru, což však nic nemění na tom, že v té nejdůležitější statistice vede CSKA 4:0. Výsledek je však pro domácí vzhledem k předváděné hře rozhodně poněkud krutý.

73

Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Ignatěv, přichází Bezlichotnov.

72

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Bazeljuk, přichází Efremov.

71

Od domácích je skutečně sympatické, že i za tohoto stavu se v oslabení ženou do útoku, ale na druhou stranu si tím zadělávají na další problémy vzadu.

69

Ignatěv se napřáhl z hranice pokutového území a jeho střela prolétla jen těsně vedle tyče!