01.07.2013, 12:44 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.64 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Ten pátý ale už ne! Mannarino se pokoušel znovu přelobovat Kubota na síti, jeho lob byl ale až příliš dlouhý a to znamená jediné! Lukasz Kubot postupuje do čtvrtfinále, čímž si vylepšuje své osobní maximum!

5:4

Tu také dokázal využít a snižuje na 4:5. V další hře však půjde Kubot podávat na vítězství v celém utkání.

5:3

A znovu dobrý servis v akci znamená, že Kubot jde do vedení 5:3.

4:3

Díky nevynuceným chybám Kubota získává celkem pohodlně Mannarino sedmý gem pátého setu.

4:2

Kubot si ale tentokrát nepřipouští žádné komplikace a zakončuje gem esem.

3:2

Mannarino to ale nakonec zvládl a snižuje na 3:2. Oba tenisté jsou již viditelně unaveni.

3:1

Po další dřině získává na svou stranu další bod Lukasz Kubot a jde tak do vedení 3:1.

2:1

Eso Mannarina ukončuje další dlouhý gem. Mannarino snižuje na 1:2. Kubot má však stále výhodu jednoho brejku.

2:0

Výborná hra na síti Lukasze Kubota znamená potvrzení brejku. Polák v tuto chvíli dává své emoce velmi najevo a je jasné, jak moc byl tento gem důležitý.

1:0

A do třetice všeho dobrého ji dokázal Kubot využít a hned v první hře pátého setu bere soupeři podání!

6:3

A hned ten první díky skvělému servisu využívá! Dnes uvidíme pětisetovou bitvu!

5:3

A je to tak! Lukasz Kubot dokázal svého soupeře obrat o podání! Mannarino se snažil přelobovat svého soupeře, jeho pokus však zamířil do autu!

4:3

Hned první ze tří gembolů využit a Kubot jde do vedení 4:3. V poslední době vidíme z obou stran velmi rychlé gemy.

3:3

Výborný prohoz z rakety Mannarina znamená srovnání stavu na 3:3, navíc si Francouz připisuje další čistou hru na své konto.

3:2

Eso z druhého podání ukončuje pátý gem třetího setu. Čistá hra na konto polského tenisty.

2:2

Gem je u konce díky esu Mannarina. Je srovnáno 2:2.

2:1

Kubotova první smeč ještě úspěšná nebyla, ta druhá však ano a polský tenista jde tak do vedení 2:1.

1:1

Nakonec ho to však mrzet nemusí, i Mannarino si celkem v klidu dokázal udržet servis.

1:0

Teď však už ano, Lukasz Kubot jde ve čtvrtém setu do vedení 1:0.

3:6

Mannarino narozdíl od svého soupeře dokázal šanci využít a získává třetí set na svou stranu poměrem 6:3.

3:5

Kubot se vydal znovu okamžitě na síť, Mannarino však nezazmatkoval a dokázal ho přelobovat" Míček skončil přesně na čáře, to bylo dost štěstí! Svůj úspěch ještě podpořil mohutným výkřikem!

3:4

Mannarino to již zvládl doservírovat a jde do vedení 4:3.

3:3

Lukasz Kubot po dvaceti minutách třetího setu srovnává skóre na 3:3.

2:3

A tu také po chybě Kubota, který v plném běhu poslal míček jen do sítě, využívá a jde do vedení 3:2.

2:2

A čtvrtou hru Kubot již v klidu doservíroval. 2:2.

1:2

I svůj druhý servis ve třetím setu si Mannarino v poklidu uhájil a vede 2:1.

1:1

Další skvělý servis odvrátil Mannarino pouze do sítě. Kubot tak srovnává na 1:1.

0:1

První gem třetí sady je u konce, na svou stranu ho bez jakýchkoliv problémů získává Mannarino.

6:3

Esem zakončil Lukasz Kubot druhý set, ve kterém vyhrál 6:3 a srovnává tak na 1:1!

5:3

Tak se to Francouzovi nakonec povedlo a snižuje na 3:5. V dalším gemu ale půjde podávat Kubot na vítězství v druhé sadě.

5:2

Čistou hrou zvyšuje Lukasz Kubot již na 5:2.

4:2

Čistá hra na konto Mannarina, který tak snižuje na 2:4.

4:1

A následně zvyšuje již na 4:1, aktuálně je Kubot daleko lepším tenistou.

3:1

Mannarino doběhl nepovedený kraťas a posléze neměl problém poslat míček do míst, kam nemohl Kubot dosáhnout. Francouz snižuje na 1:3.

3:0

Čistá hra jen dokazuje aktuální rozpoložení obou tenistů.

2:0

A ten hned dokázal Kubot využít a vede tak 2:0. To je pro Mannarina nová situace. Uvidíme, jak se s ní vypořádá.

1:0

Kubotův tvrdý servis dokázal Mannarino poslat pouze do autu. Kubot se ujímá vedení v druhém setu 1:0.

4:6

Ten také po další ze zbytečných chyb Kubota využívá a získává na svou stranu první set v poměru 6:4.

4:5

Ta ho ale na rozdíl od té předchozí mrzet nemusí. Kubot snižuje na 4:5. V dalším gemu ale půjde Mannarino podávat na vítězství v prvním setu.

3:5

Brejkbol potvrzen, Mannarino zakončil osmý gem esem.

3:4

A je tu první brejk dnešního utkání a získává ho Mannarino takřka bez boje! Kubot v rozhodujícím okamžiku udělal dvojchybu!

3:3

Kubot svůj bekhendový pokus velmi přepálil a tak Mannarino srovnává na 3:3.

3:2

I na druhé straně jsme svědky čisté hry.

2:2

Čistá hra směřuje na konto Mannarina. První dnešní gem, ve kterém se nebojovalo.

2:1

Ta ale netrvala dlouho. Kubot si tentokrát v klidu podržel svůj servis a vede 2:1.