David Ferrer (4) – Ivan Dodig

3:1 6:7 (3), 7:6 (6), 6:1, 6:1

01.07.2013, 12:49 • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 1.31 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi prozatím loučím, děkuji Vám za pozornost a opět se přihlásím u zápasu Michail Južnyj – Andy Murray. (15:39:45)
Ivan Dodig dokázal se svým soupeřem držet krok celé dva sety, poté však naprosto vypadl z role, uhrál pouhé dva gemy a s turnajem se tak loučí.

V prvním i druhém setu si oba protagonisté drželi servis a vždy rozhodoval tiebreak. Ten první získal Chorvat, ten druhý už Španěl. Právě koncovka druhého setu zřejmě zatřásla s Dodigem natolik, že rázem nebyl schopen s Ferrerem hrát. Prohrál bez odporu třetí set a v tom čtvrtém se dokázal držet pouze v jeho úvodu.

David Ferrer se tak ve čtvrtfinále Wimbledonu utká s vítězem zápasu Andreas Seppi – Juan Martin Del Potro.

Konec zápasu

6:1

Hned ten první je přesným forhendem po čáře využit a David Ferrer se tak stává čtvrtfinalistou.

40-15

Dodigův return končí v autu a to dává Ferrerovi dva mečboly.

30-15

Tenisté nám nyní předvádí opravdu to nejlepší co umí a hlavně David Ferrer dosahuje svého nejlepšího výkonu v zápase.

15-15

Hezká celodvorcová hra od obou hráčů protagonistů, výměnu zakončil chybou Ferrer.

15-0

Servis drží Ferrera a zřejmě ho už ani do konce utkání nepustí.

5:1

Po kvalitním returnu Dodig pouze vrátil míček na druhou stranu a s tím už si španělský tenista poradil. Bere tak Dodigovi opět servis a půjde podávat na postup mezi nejlepší osmičku.

40-30

Dodig kupí jednu zbytečnou chybu za druhou a David Ferrer se tak brejkbolu přece jen dočkal.

30-30

Ferrer dostihl kraťas, ale poté trestuhodně poslal míček pouze do pásky. Brejkboly měl opravdu na raketě.

30-15

Opět se raduje španělský hráč.

15-15

Perfektní return Ferrera mu připravil skvělou pozici.

0-15

Dodig začal dobře šestý gem.

4:1

Ta je také tady a vedení 4:1 už dává španělskému hráči velké šance na vítězství.