01.07.2013, 12:44 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.64 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Ten pátý ale už ne! Mannarino se pokoušel znovu přelobovat Kubota na síti, jeho lob byl ale až příliš dlouhý a to znamená jediné! Lukasz Kubot postupuje do čtvrtfinále, čímž si vylepšuje své osobní maximum!

1:0

A do třetice všeho dobrého ji dokázal Kubot využít a hned v první hře pátého setu bere soupeři podání!

6:3

A hned ten první díky skvělému servisu využívá! Dnes uvidíme pětisetovou bitvu!

5:3

A je to tak! Lukasz Kubot dokázal svého soupeře obrat o podání! Mannarino se snažil přelobovat svého soupeře, jeho pokus však zamířil do autu!

3:6

Mannarino narozdíl od svého soupeře dokázal šanci využít a získává třetí set na svou stranu poměrem 6:3.

3:5

Kubot se vydal znovu okamžitě na síť, Mannarino však nezazmatkoval a dokázal ho přelobovat" Míček skončil přesně na čáře, to bylo dost štěstí! Svůj úspěch ještě podpořil mohutným výkřikem!

6:3

Esem zakončil Lukasz Kubot druhý set, ve kterém vyhrál 6:3 a srovnává tak na 1:1!

2:0

A ten hned dokázal Kubot využít a vede tak 2:0. To je pro Mannarina nová situace. Uvidíme, jak se s ní vypořádá.

4:6

Ten také po další ze zbytečných chyb Kubota využívá a získává na svou stranu první set v poměru 6:4.

3:4

A je tu první brejk dnešního utkání a získává ho Mannarino takřka bez boje! Kubot v rozhodujícím okamžiku udělal dvojchybu!