Serena Williamsová (1) – Sabine Lisická (23)

1:2 2:6, 6:1, 4:6

01.07.2013, 14:13 • Filip Lefenda

Tipsport: 1.07 10.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní duel byl zejména ve třetí sadě hotovou reklamou na tenis. Věřím, že jste si zápas, stejně jako já, užili na maximum a budu se těšit u dalších přenosů. Hezký zbytek dne. (16:27:00)
Ve čtvrtfinále se turnajová třiadvacítka utká s Estonkou Kanepiovou, který dnes zdolala ve dvou setech domácí hráčku Lauru Robsonovou.
Tak tohle by asi před zápasem čekal jen málokdo. Nejen letos fenomenální Američanka Serena Williamsová se dnes jakožto hlavní favoritka celého turnaje musí sklonit před výkonem Sabine Lisické. Ta po vyrovnaném úvodu ovládla první set, v tom druhém byla ale pro změnu jednoznačně lepší aktérkou americká hráčka. Ta vedla v rozhodující sadě dokonce už 3:0, Lisická se ale dokázala vrátit zpět do utkání a nervydrásající souboj otočit. Pokud bude Němce fungovat servis i v následujících zápasech, nemusela by být ve hře o celkový triumf bez šancí!

Konec zápasu

4:6

Dlouhá výměna, do které šla Němka více než nebojácně a zaslouženě si došla pro vítězství v zápase! Hra, set a zápas Lisická!

40-A

Druhý mečbol Lisické! Tohle je obrovská příležitost, jak vejít do historie!

40-40

Sabine si ale pomohla podáním a srovnává na shodu!

A-40

Místo dalšího mečbolu je tu brejkbol, který se zrodil po dvojchybě.

40-40

Ten ale promarnila, byl to těsný aut. Williamsová ještě musela před kulatým nesmyslem akrobaticky uskakovat.

30-40

Po naprosto bravurním podání směrem ven z dvorce má Sabine Lisická mečbol!

30-30

A je srovnáno! Williamsová si svou soupeřku dokonale rozběhala a nakonec zakončila smečí na síti.

15-30

Napětí by se dalo krájet, to je panečku drama! Tentokrát poslala míček do sítě německá hráčka.

0-30

Nyní už se hrála delší výměna, výsledek je ale stejný. Serena pokazila bekhend a raduje se Lisická!

0-15

Tři míče dělí Lisickou od postupu do čtvrtfinále! Její podání vrátila Williamsová jen do sítě!

4:5

Konec přestávky, podávat bude Sabine Lisická.

4:5

Následuje přestávka a výměna stran.

4:5

A Sabine Lisická ho využívá!!! Turnajová favoritka a letos jasně dominující Serena Williamsová je na pokraji vyřazení z turnaje. Klíčové bude, jak Němka zaservíruje.