Tipsport: 3.47 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Puigová chybuje a Stephensová bude díky tomu nyní servírovat na postup do čtvrtfinále!

Return pod nohy a Stephensová vede o dva gemy!

1:2

Přímý bod z podání pro Stephensovou.

1:1

Je vyrovnáno! Puigová ustupovala před míčkem, ale nebyla dost rychlá a musela hrát halfvolej, který letí do sítě!

1:0

Na Monice Puigové ztracený set zřejmě žádné stopy nenechal, protože Portoričanka hned v první hře nového setu získává soupeřčin servis a ujímá se tak vedení 1:0!

5:7

Další chyba Puigové a je vyrovnáno 1:1 na sety!

5:6

Na závěr gemu přichází nevynucená chyba Puigové, Stephensová má jistý tiebreak, přestože musela čelit brejkbolu.

5:5

Už bych se opakoval. Puigová znovu tlačí soupeřku a poté nabíhaným forhendovým volejem zakončuje.

4:5

Return Puigové byl příliš dlouhý, Stephensová si udržela podání a naopak nyní bude na tahu portorická tenistka.

4:4

Stephensová se snaží a nehraje rozhodně špatně, nicméně zatím nenalézá recept na senzačně bojující Monicu Puigovou. Nyní sama kazí forhend po lajně, který je příliš dlouhý.

3:4

Následuje ovšem další přímý bod z podání.

3:3

Tempo hry v posledních výměnách trochu opadlo. Stephensová se dopouští další nevynucené chyby a je vyrovnáno 3:3.

2:3

Puigová zkazila forhend hraný z kříže, který se měl stát základem jejího přechodu na síť. Stephensová vede 3:2.

2:2

Monica Puigová navíc získává čím dál větší sebevědomí, nyní se vydala na síť a famózně zvládla i těžký bekhendový volej.

1:2

Nyní se Puigová dostala z pod tlaku, ale když už mohla útočit v hloubi kurtu, trefila jen pásku.

1:1

Puigová se drží. V další dlouhé výměně byla trpělivější a počkala si na chybu soupeřky.

0:1

Puigová nedokázala returnovat druhý servis soupeřky.

6:4

Stephensová poslala míček do autu a Monica Puigová tak překvapivě získává první set!

5:4

Vzápětí však znovu k obvyklé razanci přidala i velkou přesnost a forhendem hraným ihned po dopadu nedává soupeřce šanci. Puigová bude však moci znovu podávat na vítězství v první sadě.

5:3

Sloane Stephensová se drží v první sadě, když znovu zaútočila rovnou returnem a poté nechytatelným křižným forhendem zakončila výměnu i celý gem.

5:2

Monica Puigová zatím hraje jako z partesu a vede už o tři gemy. Po přestávce bude navíc podávat na vítězství v prvním setu.

4:2

Pěkná přehlídka křižných bekhendů končí vítězstvím Puigové, která tak potvrzuje předchozí brejk a vede už o dva gemy.

3:2

Monica Puigová bere poprvé své soupeřce servis! Portoričanka zvládla doběhnout krátký volej Stephensové, ale míček jen zvedla přes síť, kde však Stephensová trestuhodně kazí do sítě.

2:2

Nejdelší výměna utkání se stává kořistí Monicy Puigové, která rozběhala soupeřku a přestože nakonec nezakončovala důrazně, Stephensová jí pomohla vlastní chybou.

1:2

Portoričanka nedokázala returnovat druhý servis soupeřky.

1:1

Puigová se opřela nejprve do forhendu a poté si nakročila do dvorce a zahrála krásný vítězný bekhend po lajně. Je vyrovnáno 1:1.

0:1

Z přestřelky od základní čáry se nyní stala technická výměna z kříže, odkud Stephensová nakonec zahrála vítězný stopbal.