No vida! Puigová vytáhla z ničeho nic nechytatelný bekhend k čáře a má brejkbol!

Puigová chybuje a Stephensová bude díky tomu nyní servírovat na postup do čtvrtfinále!

Stephensová má po dalším úderu na tělo soupeřky tři brejkboly!

1:3

Return pod nohy a Stephensová vede o dva gemy!

0-40

Tři brejkboly pro Sloane Stephensovou, a to především zásluhou množících se chyb její soupeřky.

1:1

Je vyrovnáno! Puigová ustupovala před míčkem, ale nebyla dost rychlá a musela hrát halfvolej, který letí do sítě!

30-40

Stephensová má šanci na vyrovnání! Obě tenistky se honily po celém dvorci, nakonec byla silnější hráčkou Američanka, která díky forhendu po lajně získala fiftýn.

1:0

Na Monice Puigové ztracený set zřejmě žádné stopy nenechal, protože Portoričanka hned v první hře nového setu získává soupeřčin servis a ujímá se tak vedení 1:0!

40-15

Hned na úvod tu máme dva brejkboly pro Puigovou, a to díky výrazné pomoci pásky, která zbrzdila míček z její rakety!

5:7

Další chyba Puigové a je vyrovnáno 1:1 na sety!

15-40

Dva setboly pro Stephensovou! Z ničeho nic se nyní Američanka dostává blízko k vyrovnáno, a to především díky chybám soupeřky!

A-40

A pozor! Krásný křižný bekhend, na který Stephensová nedosáhla a Puigová má brejkbol!

6:4

Stephensová poslala míček do autu a Monica Puigová tak překvapivě získává první set!

A-40

Setbol! Puigová nebojácně útočila po obou lajnách, ale i Stephensová je výborně atleticky připravená. Nakonec však poslední bekhend podél postranní čáry nedoběhla!

40-A

Stephensová má brejkbol! Puigová znovu hodně bojovala, ale když už se dostala z těžké pozice, zkazila poměrně jednoduchý forhend do pásky.

A-40

Nádhera! Překrásná výměna od obou, na konci se dostala do ofenzivy trochu překvapivě Puigová a nekompromisně zakončila křižným bekhendem! Další setbol!

A-40

Čárový rozhodčí chybně zahlásil aut Stephensové. Výměna se tak opakovala a poté už americká hráčka chybovala doopravdy. Další setbol pro Puigovou!

40-A

Vzápětí však přichází chyba a další šance pro Stephensovou!

40-A

Těsný aut Puigové při pokusu o forhendový útok po lajně a Stephensová má brejkbol!

40-30

Portorická tenistka ovšem po dobrém servisu zaútočila přesně z kříže a má setbol!

5:3

Sloane Stephensová se drží v první sadě, když znovu zaútočila rovnou returnem a poté nechytatelným křižným forhendem zakončila výměnu i celý gem.

0-40

Stephensová si může vzít jeden servis zpět! Nyní byla znovu přesná při returnu na tělo.

5:2

Monica Puigová zatím hraje jako z partesu a vede už o tři gemy. Po přestávce bude navíc podávat na vítězství v prvním setu.

40-0

A další chyba! Tři brejkboly pro Puigovou!

15-40

Přesto jsou tu dva brejkboly po Stephensovou, která zahrála z hloubi kurtu krásný křižný bekhend.

3:2

Monica Puigová bere poprvé své soupeřce servis! Portoričanka zvládla doběhnout krátký volej Stephensové, ale míček jen zvedla přes síť, kde však Stephensová trestuhodně kazí do sítě.

A-40

Vzápětí však bude muset čelit dalšímu brejkbolu. Puigová využila kratšího úderu soupeřky a forhendem po lajně získává výhodu!