16.11.2012, 17:00 • MFH Ostrava • Simona Volníková

59:40

Zápas se dohrává v obranné třetině hostů.

58:45

Vítkovice právě vstřelily branku!

Sólo akci přes celé hřiště proměňuje DOMINIK KAFKA střelou do pravého horního rohu Halodovy branky v šestý gól. Asistence: Šimon Stránský.

57:40

Na puku Vítkovičtí, kteří usilují o vstřelení dalšího gólu.

56:10

Několik šancí jdoucích za sebou zneškodnil pozorný Mizera. Zejména poslední ze zlínských pokusů, jehož autorem byl Michal Hlaváč byl z kategorie velmi nebezpečných.

55:31

Zakázané uvolnění Zlína.

54:43

Další nevydařený přechod hostujícího celku přes modrou čáru. Zaremba v offsidu.

53:00

Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Zlín hraje aktivně a snaží se o snížení.

52:50

Dominik Kafka zneškodňuje velkou příležitost hostů po akci dva na jednoho.

50:57

Oba týmy hrají v plném počtu.

50:35

Útok Zlína zastavil offside.

50:19

Vítkovice se provinily zakázaným uvolněním.

50:02

ADAM ŠKUTCHAN překonal Halodu střelou do pravého horního rohu a zvyšuje vedení Vítkovic na 5:0. Asistence: David Ballner.

48:57

Vyloučení na obou stranách. Z mužstva Zlína je vyloučen Michal Stuchlík, z týmu Vítkovic Jakub Schwarz. Oba za hrubost.

48:50

Střela Česlíka rozezvučnila plexi za Halodovou brankou.

46:50

Zlín v útočném pásmu. Poslední minuta se však nesla ve znamení boje o puk. Vítkovice nakonec vyhazují do středního pásma a vydávají se do útoku.

44:40

Stuchlík prověřil pozornost domácího gólmana. Ten nebezpečnou střelu vyráží betonem do rohu.

44:28

Kvapnou střelu Dominika Kafky od modré Haloda v pohodě vyráží.

44:00

Zlín vyrovnává hru.

42:30

Boj o puk za brankou domácích. Zlín vytahuje drápky.

41:15

Rudl za sebou zapomněl puk, jeho zaváhání řeší Mizera odpálením puku do rohu.

40:35

40:20

Klokova střela těsně vedle Halodovy branky. Zlín se osvobozuje.

40:10

Vítkovice se vydávají do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:36.

40:00

39:50

Zlín vyhazuje přes všechny čáry a unavená čtyřka míří na střídačku.

39:20

Veškeré pokusy Vítkovic míří mimo tři tyče. Zlínská obrana odvádí skvělou práci!

39:01

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:50

Vítkovice rozjíždějí přesilovkovou kombinaci.

38:35

Mužstvo Zlína potrestáno dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel Bumbál.

38:20

Dvojice Bumbál - Kužílek teď připravila vítkovické obraně krušné chvilky. Domácí se po boji v rohu útočného pásma nakonec osvobozují.

37:56

Zlín vyráží vstříc Mizerově brance.

37:10

35:52

Procházka na ledě, Zlín hraje v plném počtu.

35:30

Zlín sevřel Vítkovice v jejich pásmu. Nepřesnými nahrávkami se však zlínská čtyřka ochuzuje o dobré pozice.

35:10

Za držení protihráče odjíždí na trestnou lavici Petr Česlík (VIT).

33:40

Skrytá střela Jakuba Gelnara jen do betonu Halody.

33:52

Vyloučení na obou stranách. Jakub Illéš (VIT) za držení protihráče a Petr Procházka (ZLN) za sekání. Hraje se 4na4.

33:06

Střela Jakuba Illéše ztečována do ochranné sítě. Vhazuje se po Halodově pravici.

32:10

Nahrávku Vojtěcha Stankeho útočící hráči nezpracovali, odpískáno zakázané uvolnění.

31:20

Vítkovičtí bojují o puk ve svém útočném pásmu.

30:30

Střela Lukáše Kloka končí za zády hostujícího gólmana po teči jednoho z bránících hráčů. Asistence: Jakub Schwarz.

29:31

Zlín v útočném pásmu. Obrana domácích však pracuje na výbornou.

28:52

Mela před brankou Mizery končí dobře pro domácí. Vítkovický gólman puk našel a přerušuje hru.

28:41

Stankemu se rozehrávka nepovedla. Vítkovicím odpískán icing.

26:30

Šance Vítkovic. Schwarz střílel od modré, k dorážce se však ani jeden ze spoluhráčů před brankou nedostal.

25:11

První střela JAKUBA ILLÉŠE sice skončila na holi zlínského obránce, ten však nastalou situaci nevyřešil dobře, o puk přišel a vítkovický útočník se již podruhé nemýlil. Asistence: Samuel Ollender a Ivan Puzič.

24:49

Puzič se snažil o dlouhou nahrávku na Churého. Puk končí na zakázaném uvolnění.

23:23

Svižnou střelu Jakuba Gelnara z bodu pro vhazování krotí hostující gólman na betonech.

23:04

Offside i na druhé straně.

22:58

Hosté v postavení mimo hru.

22:30

Zlín se dostává do obranné třetiny Vítkovic jen sporadicky.

22:17

Vítkovice aktivní v útočném pásmu. Haloda jejich střelecké pokusy kryje a drží spoluhráče nad vodou.

21:05

Horní tyč zlínské svatyně se rozezněla po tvrdé střele Davida Ballnera od modré. Hra se rychle přesouvá do obranného pásma Vítkovic.

20:24

Icing Vítkovic.

20:14

Svižnou střelu Kužílka z bodu pro vhazování skryl Mizera do lapačky.

20:11

Vítkovice odehrály puk na zakázané uvolnění.

20:01

20:00

20:00

Siréna zastavuje zlínský útok, první třetina končí.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:57

Hosté se provinili zakázaným uvolněním.

17:50

Domácí jsou při chuti, střelecké pokusy likviduje hostující obrana.

17:20

Vítkovice po krátkém intermezzu ve středním pásmu opět okupují obrannou třetinu hostů.

16:50

Vojtěch Stanke znovu od modré. Jeho střela byla tečována mimo tři tyče.

16:40

Stanke zachytil nepovedenou rozehrávku zlínské obrany, jeho pokus od modré však Haloda viděl a zlikvidoval.

12:30

Vítkovice jsou aktivnější a častěji na puku.

13:21

Domácí rozehráli špatně. Odpískán icing.

11:40

Zlínský Dalajka v jasné gólové příležitosti přestřeluje branku domácích.

10:40

Vítkovický tlak trvá. Hosté mu však odolávají.

10:02

Přesilovková pětka Vítkovic zamknula Zlín v útočném pásmu. Střelou od modré překonává Příhonského JAKUB GELNAR. Asistence: Tomáš Jáchym, Lukáš Klok.

09:36

Na dvě minuty za hákování vyloučen Jan Vyoral (ZLN).

07:20

U puku Vítkovice v útočné třetině. Pro hostující obranu však neznamenají výrazné nebezpečí.

06:10

Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

02:10

Vítkovice rozjely přesilovkový kolotoč v útočném pásmu.

05:00

Mizera přerušuje hru po tlaku zlínské pětky. Ta sevřela vítkovické hokejisty v obranném pásmu na více jak minutu.

02:20

Mizera spěchal za pukem, který však odpálil jen k Dalajkovi, který stál na modré čáře. Zlínský útočník však trefil jednoho z bránících hráčů před brankou.

03:54

03:21

Vítkovice v offsidu.

01:54

Za vražení je na dvě minuty vyloučen Pavel Bumbál (ZLN).

01:20

U puku domácí.

00:44

Signalizovaný trest neude udělen. Sólo přes celé hřiště proměnil DAVID BALLNER v úvodní branku utkání. Asistence: Adam Škutchan.

00:20

Hráči Vítkovic se vydávají vstříc zlínskému gólmanovi.

00:01

Hráči na ledě, rozhodčí je připraven zahájit utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Ballner (Škutchan), 11. Gelnar (Jáchym, Klok), 26. Illéš (Ollender, Puzič), 31. Klok (Schwarz), 51. Škutchan (Ballner), 59. Kafka (Stránský)

HC Vítkovice Ridera: Mizera (Šrámek) - Puzič, Klok, Rudl, Pop, Stanke, Charvát, Demel - Ballner, Illéš, Schwarz, Churý, Jáchym, Stránský Š., Kafka, Škutchan, Česlík, Spratek, Ollender, Gelnar, Klapetek

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) - Stuchlík, Schmied, Kobylík, Váňa, Tomek, Grygera, Procházka - Hlaváč, Gago, Pelánek, Bumbál, Zaremba, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský F., Hladiš, Tomešek, Malý, Kužílek

Rozhodčí: Libiger R. - Rožánek V., Vengřín R.