0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0)

16.11.2012, 16:30 • Mytišči arena • Jiří Liebreich

Unibet.com: 1.8 4.25 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je minulostí, tři body bere Slovan Bratislava. Domácí byli o něco lepší v první třetině, i tak jí ale 0:1 prohráli. Zbylé dvě třetiny patřily hostům, kteří si pohlídali jak výhru, tak i čisté konto pro Januse. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (18:44:03)

60:00

59:09

Vondrkova střela z mezikruží končí na Galimovovi.

58:49

Utkání se blíží ke svému konci, Slovan je blíko důležité výhře.

57:00

Galimov na chvíli odvolán, teď se ale znovu vrací mezi tři tyče.

56:46

Domácí sice drží útočnou třetinu, šance ale nepřichází.

56:00

Slovan jde do čtyř. Využijí domácí přesilovku?

55:04

Vhazuje se před Janusem, Slovan zatím zvládá vývoj dnešního zápasu velmi dobře. S výjimkou úvodní třetiny je hostující celek lepším týmem.

54:00

Ofsajd Atlantu.

53:45

Janus teď měl hodně práce s dotírajícími útočníky domácích, gólman Slovanu ale udržel beton u tyče a stále tak drží nulu.

53:08

Kukumberg si připsal střelu z pravého kruhu, mířil ale nad břevno.

52:57

Domácí kompletní.

51:52

Švarného nahození od modré končí na připraveném betonu Galimova.

50:56

Koltsov vyloučen za faul v obranné třetině. Šance pro SLovan na definitivní rozhodnutí.

50:25

Koltsov teď v obrovské šanci vyhořel na dnes famózním Janusovi, který stále drží čisté konto!

50:22

Hosté kompletní, domácí se trápí.

49:30

Obrovský tlak před Janusem, Slovan se ale i se štěstím dostal k vyhození puku ze třetiny.

48:19

Sersen vyloučen za hákování, další přesilovka pro domácí.

47:02

Přečíslení tří proti dvěma vyřešili hosté přihrávkou na Olveckého, který trefuje jen připravenou lapačku dnes jistého Galimova.

46:07

A Slovan opět vyhazuje. Domácí fandové na svůj tým pískají, Atlantu se nedaří.

45:05

Kabljukov vystřelil z většího úhlu, Janus vyráží do rohu obranné třetiny. Slovanu se poté daří vyhodit.

44:38

Kytnár vyloučen za nedovolené bránění, domácí se mohou dostat do kontaktu v přesilovce.

43:31

A další těžký zákrok, tentokrát lapačkou! Ránu Žerděva lapačkou vyráží na horní síťku branky!

43:07

Kabljukov se po skvělé individuální akci dostal do forhendového zakončení, Janus vyráží betonem!

42:29

Icing hostů.

41:08

Vondrkova druhá lajna aktivní v útočném pásmu, Slovan začíná dobře.

40:01

Hráči se vrací na ledovou plochu, za malý moment začne závěrečná třetina.
Třetí třetina začne cca v 18:04.

40:00

39:08

Miklík vypálil z levého kruhu, Galimov vyráží. Hosté stále drží pásmo.

38:38

Vyloučen je domácí Rukavišnikov, Slovan může vstřelit branku do šatny v rámci přesilovky...

37:50

Domácí teď hodně dlouho zůstávají na ledě, první lajna Atlantu si pořádně protáhla střídání, k většímu tlaku to ale nevede.

37:00

Janus teď podržel hosty, Višněvski pálil z mezikruží, trefil ale jen plastron slovenského gólmana.

36:37

Domácí se po několikáté marně pokouší založit útok, Slovan kromě dobré ofenzivy i bezpečně brání.

35:04

Domácí jsou hodně zklamaní z druhé inkasované branky, je ale pravda, že domácí Atlant je oproti první třetině horší.

26:37

Slovan právě vstřelil branku!

Hosté přesilovku využívají velmi rychle! MÁRIO BLIŽŇÁK trefuje přesně pod břevno! Asistence: Štajnoch.

33:03

Vhazuje se před Janusem.

32:01

Galimov vyráží další ostrou ránu směřující mezi tři tyče!

30:27

A Galimov zasahuje i po rychlé střele Štajnocha od modré.

30:20

Odpískaný icing domácích.

29:10

Hostům přesilovka pomohla k vytvoření tlaku, kteýr trvá i po jejím konci.

27:58

A Galimov kryje i další nebezpečný puk, směřující do branky Atlantu.

27:00

Po střele od modré čáry mohl Bartovič dorážet do prázdné, puk mu ale přeskočil hůl!

26:30

I přes výhru Bližňáka na buly domácí vyhazují.

26:24

Za podražení je vyloučen domácí Batyršin. Slovan má k dispozici dnešní první přesilovku.

24:36

Lipianský teď důrazně zkoušel dostat puk za Galimova, ten situaci ustál. Slovan v úvodu druhé části zatím lepší.

23:28

Sekera si s pukem sjel od modré čáry těsně před bránu, domácí ale vystavili neprostupnou zeď, která puku zabránila projít.

22:15

Střela Bartoviče z levé strany míjí levou tyčku domácí branky.

21:37

Galimov kryje nahození od modré, následuje vhazování před ním.

20:01

Peter Olvecký je zatím jediným úspěšným střelcem zápasu, hosté měli štěstí, domácí byli o něco lepším týmem. Druhá třetina začne cca v 17:19

20:00

19:06

Ofsajd domácích.

17:52

Hosté jdou z ničeho nic do vedení! Sekera na sebe nalákal tři obránce hostů a přihrál na levé křídlo, kde byl zcela volný PETER OLVECKÝ, jenž trefuje k pravé tyči! Gól do šatny může hostům velmi pomoci. Asistence: Sekera.

16:46

Majorov pálí z otočky jen těsně vedle levé Janusovy tyče!

16:27

Po střele Višňovského od modré čáry zasahuje Galimov. Následuje vhazování po jeho levici.

15:25

Hosté ustáli velký tlak Atlantu. Ten je teď na vlně.

14:17

Následuje vhazování před Janusem.

13:25

Majorov teď zajímavě přihrával zadovkou zpoza branky na Lemtjugova, ten trefil jen beton Januse.

12:46

Hraje se hodně opatrně, nikdo nechce udělat chybu. Zatím jsme neviděli ani jedno vyloučení.

09:30

Slovan na malý moment držel útočné pásmo, domácí zatím ale brání dobře a v útoku je nebezpečný.

08:25

Po chybě v rozehrávce hostů se do šance dostal Atlant, Janus ale proti Anderssonovi zasahuje a hosty drží!

06:05

Obří šanci teď měli hosté z Bratislavy, Vondrka se dostal ke střele z mezikruží, Galimov ale i za pomoci Ťutina situaci ustál!

04:55

Atlant si vytvořil krátký tlak v útočném pásmu, Slovanu se ale podařilo vyhodit tak, aby se nejednalo o icing.

03:35

Aktivita Kukumbergovy formace je u konce, na větší šanci zatím čekáme.

02:06

Michnov si teď udělal z hostujících beků tréninkové kužele a tak tak, že se nedostal do větší šance.

00:52

Galimov opět kotouč nerozehrává, Slovan má buly v útočném pásmu.

00:30

Bližňák dnes jako první prověřil Galimova, ten si připsal povinný zásah lapačkou.

00:01

Atlant Mytišči: Galimov - Ťutin, Višněvski, Kosmačev, Semijonov, Frogren, Rukavišnikov, Batyršin, Bobrov - Žerděv, Andersson, Engqvist, Mikhnov, Kablukov, Koltsov, Myjorov, Lemtjugov, Rybakov, Točitski, Ševčenko, Dorofejev.

HC Slovan Bratislava: Janus - Štajnoch, Višňovský, Švarný, Sekera, Tabaček, Sersen, Štastný, Olvecký - Bližňák, Bartovič, Hudáček, Miklík, Vondrka, Lipianský, Kukumberg, Dravecký, Kytnár, Mikúš, Kudrna, Dano.

Rozhodčí: Bulanov, Bondar - Morozov, Nazarov.
Příjemné dobré odpoledne s hokejem, dnes nás čeká další střetnutí v rámci KHL a to utkání Atlant Moskevská Oblast vs. HC Slovan Bratislava. Favoritem střetnutí jsou spíše domácí, celá KHL si už ale zvykla na vynikající výkony Slovanu. Nikoho by tedy nepřekvapilo, kdyby odešli domácí dnes s prázdnou.

Domácí Atlant se momentálně nachází na dvanácté příčce západní konference s pětadvaceti body. Tým dosud zvítězil jen pětkrát za tři body! Z posledních šesti utkání vytěžil navíc jediný bod! Tristní bilance týmu z hlavního města tak bude dnes čelit Slovanu Bratislava.

To Slovan je v lepší situaci. Z posledních šesti utkání třikrát vyhrál. Ve svém posledním utkání ale vysoko padl s Jaroslavlí v poměru 0:4. Slovan se nachází na sedmé pozici s čtyřiatřiceti body a tříbodovým náskokem na osmý Lev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.