4:2

konec (1:0, 1:1, 2:1)

16.11.2012, 16:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jaroslav Keř

Unibet.com: 3.55 4.25 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V závěrečné třetině se hostům podařilo rychle vyrovnat. Ovšem po dvou minutách v druhé polovině třetí třetiny jim domácí opět odskočili o dvě branky. Na to už hosté z Moskvy nedokázala odpověděť a prohráli 4:2. Děkujeme za pozornost!
Celkem střel: 35/35.
Vyloučení: 5/8.
Využití: 0/0.
Vyhraná vhazování: 39/29. (18:30:42)

60:00

59:34

Dynamo se však rychle samo vyhodilo ze třetiny a domácí se už ubrání.

58:40

Hosté v šesti.

59:07

Oddechový čas pro hosty.

59:13

Ale stejně se domácí osvobozují, je z toho však icing.

59:07

Až nyní Ovečkin.

58:50

Marně se pokouší hosté získat pásmo.

58:24

Domácí sbírají cenné sekundy v útočném pásmu.

58:05

Hra ve středním pásmu.

57:29

Stále je v tlaku Dynamo, které se však nemůže probojovat z rohu kluziště, domácí hráči Čerepovce jim nic nedovolují.

56:05

Tlak hostů pokračuje. Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:32

Velký tlak hostů zakončoval Pěstunov, ale nepřekonal Košečkina.

55:12

Hosté se však pustili do velkého dobývání Košečkinovy branky.

54:56

Až nyní jim pomohl Kokarjev, který byl však odzbrojen na útočné modré.

54:25

Dynamo se nemůže dostat ze třetiny, složitě vymýšlí založení útoku.

53:43

Čerepovec právě vstřelil branku!
IGNAT ZEMČENKO to udělal výborně naznačil kličku do bekendu a zasunul puk do levého rohu Volkovovy branky.

53:43

Za hákování vyloučen hostující Soin, který fauloval v samostatném úniku Zemčenkova a je nařízeno trestné střílení.

52:22

Stoljarov po levé straně rychle přebruslil celé střední pásmu, najel do třetiny a přesně nahrál do pravého kruhu na JEVGENISE KETOVA, který prostřelil ve fantastickém rozkleku Volkova. Asistence: Gennadis Stoljarov, Vadim Šipačov.

52:10

Rychlý únik hráčů Severstalu.

52:05

A další zákrok domácího brankáře ihned po buly, kdy se zkoušel prosadit Cvětkov po Volkovově přihrávce.

51:59

Od modré pálil do chlumu hráčů domácí Barancev, ale Košečkin si puk našel.

51:56

Stále jsou v náporu hostující hráči Dynama.

51:31

Z úhlu jejich akci zakončoval Tolpeko, nedal.

51:08

Ovečkin s Backströmem topí domácí obraně.

50:48

50:29

A z pravého kruhu pálil Šipačov. Volkov vyráží.

50:09

Až nyní se na chvíli dostali domácí hráči Čerepovce do útočného pásma.

49:35

Moskva se pozorně brání a svého soupeře nepouští do třetiny.

49:13

Hosté v klidu vyhazují puk.

48:48

Vyloučen za hákování hostující Alexej Cvětkov.

42:36

VYloučen hostující Soin za hákování.

46:59

Nebezpečně před Košečkinem zakončoval Gynge po přihrávce Pěstunova z poza branky.

46:47

Sledujeme stále stejný obrázek hry, jen s tím rozdílem, že aktivnější jsou hosté.

46:14

Zakázané uvolnění Dynama.

46:04

Oba týmy se snaží spíše bránit a svému soupeři nic nedovolují.

45:13

Ale rozehrávka se jim vůbec nepovedla.

44:52

Domácí začínají z mnoha ze svých útočných nájezdů od své branky.

44:38

Nyní musel Košečkin čelit nájezdu hostujícího kapitána Ovečkina, který však vystřelil hodně z úhlu.

44:08

Další útočnou akci zakládá Bergfors po pravé straně, ale hosté pozorně brání modrou čáru.

43:51

Ale Zemčenko přichází o puk na modré čáře.

43:35

Čerepovec začíná od své branky.

42:00

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hned z úvodu třetí části se podařilo hostujícímu celku vyrovnat. Po parádním pasu od Kokarjeva prostřelil Košečkina slovenský bek DOMINIK GRAŇÁK. Asistence: Denis Kokarjev.

40:01

V prostřední třetiny byli jasně lepší hráči domácího celku, kteří si vytvořili i řadu šancí, ale podařilo se jim využít pouze jednu. Ve 33. minutě po velkém chybě ve středním pásmu se trefil Zemčenko - 2:0. Hosté se dostávali do střeleckých příležitostí hlavně z přesilových her, o které nebyla příliš nouze. Nakonec se jim podařilo snížit ve 35. minutě po rychlém brejku - 2:1.

38:28

A velká šance Šipačova, Rjazanceva a Lehtonena. Spálili obrovské šanci hráči Čerepovce.

38:09

Severstal nastěhován před Volkovem.

37:55

Hosté vyhazují.

37:33

Hostující Volkov ve velkém presu, zakončoval nebezpečně domácí Stoljarov.

37:06

Oddechový čas pro domácí.

37:06

Vyloučen další hráč Moskvy. Gorochov dostává menší trest za vysokou hůl.

33:55

Vyloučen Tolpeko za sekání.

36:37

Další vyloučení na straně hostů, za sekání si odsedí menší trest Soin.

34:35

Ovečkin rychle přebruslil celé hřiště a předložil puk najíždějíímu RICHARDU GYNGEMU, který propálil z druhé strany přesouvajícího se Košečkina. Asistence: Niclas Backström, Alexandr Ovečkin.

34:30

A rychlý brejk na druhé straně.

34:20

A ve velké šanci domácí Šipačov, který však nepřekonal Volkova.

33:55

Také se uskuteční signalizované vyloučení hostujícího Tolpekova za sekání.

33:55

A za ním i Kiseljevič.

33:55

Tolpeko odjíždí na trestnou lavici.

33:55

A vidíme bitku mezi Tolpekovem a Kiseljevičem.

33:51

Dynamo je v této části hry hodně bezradné.

32:12

Velká chyba hostů ve středním pásmu, kdy se řítili tři domácí proti jedinému obránci. Hned na modré předložil puk Medvěděv najíždějícímu Kazakovcevovi, který jej přesně poslal na hůl IGNATOVI ZEMČENKOVI a ten jej poslal za přesouvajícího se Volkova - 2:0. Asistence: Nikolaj Kazakovcev, Alexej Medvěděv.

31:47

Hosté se dobře brání.

30:58

30:45

Hra čtyři na čtyři lépe svědčí hostům, kteří vyzkoušeli pozornost Košečkina.

30:24

Uvidíme další vyloučení. Hostující Konstantin Volkov dostává desetimintuvý osobní trest.

29:45

Košečkin chytil tutovku z mezikruží Bacströmovi, domácí brankář měl úplně zakrytý výhled, ale jeho střelu si našel.

29:24

Další kombinančí akce Ovečkina s Backströmem.

28:58

Vyloučen domácí Stoljarov. Dostává menší trest za příliš hráčů na ledě. Odsedí si trest za celý tým.

28:33

Gynge ztrácí puk a protiútok vede Bergfors.

28:18

Zakázané uvolnění Čerepovce.

27:53

Alexejev se zkoušel probít podél mantinelu, zastavuje jej Solovjov.

27:34

Vše vyřešil domácí Košečkin, který chytil střelu z ostrého úhlu Kokarjevovi.

27:22

Zámek hostujícího celku.

26:50

Která skončila hodně rychle.

26:31

Ale kotouč bere Barancev a rozehrává vlastní akci.

26:19

Domácí v náporu.

25:57

Wandell s Lehtonenem si vytvořili před Volkovem dobrou příležitost, ale hostujíí gólman jejich útočnou akci a zakončení vykryl.

25:36

24:55

Nyní musí domácí brankář čelit velkému tlaku. Další rána Backströma. Těsně mimo.

24:39

Od modré zakončoval Graňák, Košečkin vyráží.

24:15

Ovečkin s Backströmem se snaží rozhýbat přihrávkami domácí obraný blok.

23:36

Vyloučen znovu domácí hráč Kiseljevič za podražení.

23:34

Na druhé straně zatopili Košečkinovi Ovečkin s Tolpekovem.

23:05

Hodně nebezpečně zakončoval Alexejev a Volkov měl plné ruce práce.

22:42

Domácí v tlaku, u mantinelu se drží puk Nurtdinov.

22:10

Hosté ztrácejí puk už na útočné modré. Sevestal je více jak vyrovnaným soupeřem.

22:05

21:26

Ale přesilovka se jim vůbec nedaří, domácí opět vyhazují.

21:12

Hosté zakládají další útočnou akci.

21:06

Ale ztrácí puk a Wandell na druhé straně prověřil Volkova.

20:45

Dynamo v útočném pásmu.

20:05

Vyloučen domácí Kiselevič za faul kolenem.

20:02

První buly ve druhé třetině vyhráli domácí.

20:01

Zahajovací sestavy na ledě.
Od začátku zápasu udávali tempo hostující hráči Dynama, kteří se však do větších brankových příležitostí nedostávali. O vyloučení v šestnácte minutě však převzali tlak domácí a také jednu se svých šancí využili, když za brankou ztratili puk hosté a Fedosejev překonal Volkova - 1:0. Tak i skončila první část utkání.
Celkem střel: 6/7.
Vyloučení: 1/2.
Vyhraná vhazování: 11/12.
Druhá třetina začne zhruba v 16:51.

20:00

19:29

Za hákování dostává menší trest Filip Novák.

19:27

A další nátlak Čerepovce z čehož vzniká faul českého obránce.

18:09

Alexejev vybojoval puk za brankou a předložil jej najíždějícímu ALEXANDRU FEDOSEJEVOVI, který si položil Volkova a do prázdné branky umístil vedoucí branku svého týmu. Asistene: Teemu Laakso.

18:07

Ale velká chyba obrany a puk bere Alexejev.

18:06

Další útočnou akci zakládají hosté.

17:44

Ovečkin s Backströmem točí kolotoč ve třetině Čerepovce a od modré zakončoval do rukavice Košečkina Novák.

17:26

17:03

16:34

Hrají domácí v pásmu soupeře, ale jsou rychle odzbrojeni.

16:09

Domácí Medvěděv v postavení mimo hru.

15:53

Akci zakládají hosté. Kdy Ovečkin udělal parádní obrat a sbavil se svého stráže, ale Košečkina nepřekonal.

15:26

A je po přesilové hře. Menší trest dostává také domácí Lehtonen za vysokou hůl.

15:22

15:03

První vyloučení v dnešním zápase, hned po buly podrazil protihráče hostujcí Pěstunov a dostává dvě minuty.

14:56

Ale vynutili si icing soupeře (Dynama).

14:39

Dynamo je na chvíli pasivnější, ale domácí se stejně nedokážou dostat do nějakého tlaku.

14:05

Alexejev prověřil na druhé straně Volkova, který jeho pokus z uctivé vzdálenosti v klidu chytá.

13:17

Konečně větší šance. Hostující Volkov se dostával ke střele a po něm Cvětkov, z blízkosti však Košečkina nepřekonal.

12:56

Domácí skvěle brání.

12:30

Ale jen na chvíli hrají hosté.

12:23

Čerepovec se osměluje a po delší době udržel puk v pásmu soupeře.

12:05

A do prúniku se dostával hostující Kokarjev, který i zakončil, ale jen do připravného Košečkina. Ten příliš práce nemá, protože obrana před ním hraje bezchybně.

10:05

Ani Wandell neprošel do útočného pásma. Sledujeme taktickou bitvu obou týmů, které hlavně brání.

09:33

Hosté zcela ovládají přechod přes střední pásmo.

09:08

Opět hráči Čerepovce jen vyhazují do středního pásma.

08:52

Stále pokračuje tlak Moskvy. Zbytečně váhal se střelou hostující Cvětkov, kterému domácí puk vypíchli.

08:20

Zakázané uvolnění Severstalu.

08:14

Backström s Ovečkinem zmáčkli domácí obranu.

08:04

Dynamo bylo na chvíli na puku v útočném pásmu.

07:45

Na druhé straně musel zasahovat Košečkin po pokusu Cvětkova.

07:05

Do další příležitosti se tlačil Šipačov, ale znovu obrana Moskvy ho nepustila.

06:29

Do dobré šance se dostával Wandell, ale opět pevná obrana Dynama ho nepustila do zakončení.

04:43

Domácí Alexejev zkoušel své štěstí na Volkova z levého kruhu.

04:13

Dlouho se už nepřerušovalo a hra se přelévá ze strany na stranu bez skutečného účinku.

03:38

Větší závar před Volkovem, který však po nepřesné dorážce jednoho z hráčů Čerepovce nemusel zasahovat.

02:55

Nyní se pokoušel projít hostující Kňazov, ale byl včas zastaven Andersenem.

02:32

Ti dopadli úplně stejně a hra má pomalé a rozvážné tempo.

02:05

Na malou chvíli v útočném pásmu Severstal, který však neudržel puk a hrají hosté.

01:47

Zakázané uvolnění Dynama po nepřesné rozehrávce na Soina.

01:45

Tak až nyní zákrok domácího brankáře po střele Volkova.

01:21

Zatím si oba týmy pečlivě hlídají přechod přes střední pásmo.

01:01

Na ledě druhé formace obou mužstev.

00:45

Backström se pokoušel prosadit z rohu kluziště.

00:09

A první ránu na Košečkina má na svědémí Tolpeko, ale všechno zpět - offside Moskvy.

00:02

Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Na led se rovnají zahajovací formace.
Vše je připraveno na státní hymnu.
Týmy nastupují na ledovou plochu.

Severstal Čerepovec: Košečkin (Grigorjev) - Kiseljevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov - Lehtonen, Ketov, Šipačov - Wandell, Stoljarov, Kazionov - Bergfors, Kazakovcev, Medvěděv - Nurtdinov, Zemčenko, Alexejev - Fedosejev.

Dynamo Moskva: Volkov (Šaryčenkov) - Novák, Gorochov, Jalasvaara, Solovjov, Barancev, Graňák, Akišin - Ovečkin, Tolpeko, Backström - Cvětkov, Volkov, Kokarjev - Soin, Kasjančuk, Kňazov - Gynge, Pěstunov, Mosaljov.

Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov - Gordenko, Tomilov.
Další pestrý program nabídne páteční KHL, která také uvede duel mezi Čerepovcem a Dynamem Moskva. Souboje těchto účastníků byly vždy velmi těsné. Z osmi předcházejících zápasů hovoří bilance nerozhodně, kdy v mistrovských utkáních vyhrál každý z rivalů čtyři a pouze ve dvou případech naplno bodoval hostující tým. Naposled spolu změřili síly letos v srpnu v přípravě v Moskvě, kde těsně porazilo domácí Dynamo Severstal (3:2). Sledujte s námi tuto zajímavou podívanou plnou pikantních hokejových zážitků, začínáme ve čtyři hodiny odpoledne.
SEVERSTAL ČEREPOVEC:
Bitva v Západní konferenci v elitní osmičce znamená střetnutí dvou vynikajících mužstev. Ve kterém má přece jen horší důvěru domácí Čerepovec, který sídlí na sedmém místě s 34 body. Severstal nevstoupil do nového ročníku vůbec šťastně a z úvodních pěti kol vydoloval pouze jedno vítězství. Ovšem pomalu se rozjíždějící hráči Čerepovce nakonec přece jen ukázali svoji sílu a v dalších čtrnácti utkáních vyhráli osm zápasů. Aktuální pozice je však trestuhodná, kdy v minulých čtyřech duelech po kluzištích soupeřů bodovali pouze v Jekatěrinburgu (1:2). Poté padli s Magnitogorskem (5:2) a Čeljabinskem (3:1).

Do vyřazovacích bojů tým táhne zkušený ostřílený brankář Vasilij Košečkin, který odchytal kromě jednoho zápasu všechny. Jeho statistiky říkají vše (92,7% úspěšnosti a 2,10 branky na utkání). Mezi beky vyniká Alexandr Rjazancev (4+11) a sedmi plusovými body. Útočná dvojice Šipačov (7+11) a Ketov (4+9) se starají především o produktivní stránku týmu.

DYNAMO MOSKVA:
Hosté přijíždějí do Čerepovce jako lídr Západní konference s 53 body a náskokem na druhou Jaroslavl tří bodů. Jejich síla tkví především v precizní obraně, kdy z 24 utkání inkasovali pouze 47. Jejich pouť započala do letošní sezony s loňským vítězem KHL, kterého na svém ledě porazili až po samostatných nájezdech (3:2náj.), od té doby však poznali pouze pět porážek, naposled je dokázali připravit o všechny body hráči Novgorodu na konci října (4:0). Nyní mají hráči Dynama za sebou sérii čtyř výher v řadě. V minulém střetnutí s Čechovem, který se uskutečnil ve středu se skončil ovšem až v prodloužení (3:4prodl.).

Jasnou jedničkou mezi tyčemi je Alexandr Jerjomenko, který patří k předním brankářům Kontinentální hokejové ligy. Jeho vynikající výkony vyzdvihují hlavně statistiky 93,6% úspěšnosti zákroků, 1,76 branky na zápas a z osmnácti odchytaných duelů tři čistá konta.

Obraná hrad Dynama je hodně vyrovnaná. Přesto jí vévodí český reprezentační obránce Filip Novák (3+7). Na soupisce najdeme také slovenského zadáka Dominika Graňáka (2+5). Vyrovnanost hostujícího celku také zní mezi útočníky, kdy však nad ostatní vyniká posila z NHL Alexandr Ovečkin, který si v patnácti zápasech připsal patnáct bodů za šest branek a devět asistencí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 19. Fedosejev (Laakso), 33. Zemčenko (Kazakovcev, Medvěděv), 53. Ketov (Stoljarov, Šipačov), 54. Zemčenko (pen.) - 35. Gynge (Backström, Ovečkin), 42. Graňák (Kokarjev)

Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov - Gordenko, Tomilov