FC Vysočina Jihlava – FK Mladá Boleslav

2:2

konec (1:1)

12.10.2012, 11:00 • V Jiráskově ulici, Jihlava • Petr Jindra

Přátelské utkání mezi Vysočinou a Mladou Boleslaví je u konce. Domácí byli ve druhé půli výrazně aktivnější, ale vzhledem k průběhu prvního poločasu končí zápas spravedlivou remízou 2:2. Těšíme se u dalšího přenosu z Jihlavy. (12:47:10)

89

Dosoudil ze 40 metrů vyslal žíni směrem k jihlavské kleci, tu ovšem zhruba o metr přestřelil.

88

Mladíci Kliment s Kučerou motají hlavy boleslavským obráncům, zatím bez gólového efektu.

87

Jung se v soupeřově pokutovém území už poněkolikáté rve jako lev, bohužel pro domácí neúspěšně. Rozhodně však patří k nejlepším hráčům na place!

83

Na hřišti je ošetřován boleslavský hráč... Hra stojí.

81

Radově ráně z 30 metrů stál v cestě připravený Šeda.

78

Hosté střídají hokejovým způsobem, na plac se vrací Bořil, odešel Kulič.

77

Akci na jeden dotek po ose Josl - Jungr - Kliment - Kučera zakončil posledně jmenovaný způsobem, za nějž by se styděli i borci z okresního přeboru.

76

V uplynulých deseti minutách se Středočeši dostali pod velký tlak domácích.

75

Hosté patrně zahráli ve svém pokutovém území rukou, rozhodčí zůstal na rozdíl od domácích hráčů klidný.

74

Jungr sklepl míč pro Sedláčka, ten trefuje pouze hruď Šedy.

73

Jihlavští mladíci jsou aktivnější než zkušené mužstvo ze středních Čech, vytváří si svým tlakem stále více příležitostí.

70

Hosté střídají, na hřiště se opět vrací Jasmin Ščuk.

68

Z přetaženého Kuličova centru vzniklo nebezpečí spíš na druhé straně, Klimentova šance však nebyla využita.

66

Další hostující střídání, Tvrdý nastupuje za Štohanzla.

65

Jihlava právě vstřelila branku!
ONDŘEJ ŠOUREK usměrnil načechraný Kučerův centr do sítě a srovnává na 2:2!

61

V pokutovém území zůstal po souboji ležet Opiela, už je ale na nohou a zdá se, že bude v pořádku.

60

Nešpor svalil v rohu Josla a svůj zákrok i patřičně okomentoval, mohl být rád za shovívavost rozhodčích.