1:2

konec (1:1)

12.10.2012, 19:00 • Qemal Stafa Stadium, Tirana • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Unibet.com: 2.1 3.3 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Islanďané šli do vedení v osmnácté minutě, když se prosadil Bjarnason, ale domácí ve dvacáté deváté minutě vyrovnali skóre na 1:1. Ve druhé půli jsme žádné zajímavé situace nezaznamenali, ale devět minut před koncem se postaral o nádherný gól ze standardní situace Sigurdsson a díky této trefě Island získal na své konto důležité tři body. Děkuji za pozornost. (21:13:26)

90+3

Žlutou kartu vyfasoval Lila.

90+3

Rozběhla se poslední minuta nastaveného času.

90+1

Jonsson nahrazuje Finnbogasona.

90

Hlavní sudí Tony Asumaa přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

Z dálky vystřelil Dallku, ale tímto nepřesným pokusem díru do světa neudělal.

90

Právě se rozbíhá poslední minuta řádné hrací doby a u míče jsou domácí hráči, kteří zvyšují svůj tlak.

88

Sadiku se dostal opět do zakončení, ale ani tentokrát nemířil přesně. Skóre tak zůstává stále stejné, Albánie prohrává s Islandem 1:2.

86

Míč na střelu si přichystal Sadiku, ale branku neohrozil.

85

Střídají také hosté. Bjarnasona nahrazuje Gudmundsson.

85

Domácí využívají posledního střídání. Ze hry odchází Bulku, kterého nahradí Bogdani.

82

G. Sigurdsson vyfasoval za oslavy gólu žlutou kartu.

81

Island právě vstřelil branku!
Záložník Tottenhamu GYLFI SIGURDSSON se postavil k míči a zatočil jej na vzdálenější tyč, od které se míč odrazil do brány, a SIGURDSSON tak poslal svůj tým devět minut před koncem řádné hrací doby do vedení.

81

Výhodu standardní situace získali hosté.

80

Islanďané stejně jako Albánci mají okénka v obraně, ale z vývoje utkání je to jasné.

78

Do zakončení se dostal Roshi, ale jeho pokus, který nejprve vypadal nadějně se nakonec do branky nevešel.

77

Volný přímý kop zahrával Bulku, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali dostat balon do brány svého soupeře.