konec (2:0)

12.10.2012, 21:00 • Wembley Stadium, Londýn • Filip Lefenda

Unibet.com: 1.01 25.0 75.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a přeji úspěšně prožitý víkend. Dobrou noc. (22:59:56)
Anglie splnila roli favorita a zvítězila nad San Marinem 5:0. Leckdo ovšem mohl očekávat příděl ještě o něco vyšší. Dvougólové vedení z prvního poločasu obohatil ve druhé pětačtyřicetiminutovce Rooney, který střelou z hranice velkého vápna zvyšoval na 3:0. O dvě minuty později svého parťáka z reprezentace napodobil Welbeck, který skóroval po přihrávce Cleverleyho. Definitivní tečku udělal za dnešním výsledkem v 77. minutě Oxlade-Chamberlain, který zakončil rychlou anglickou kombinaci technickou ránou na zadní tyč. Anglie tak porazila dle očekávání San Marino vysoko 5:0.

90+2

Z obrovské vzdálenosti se do míče opřel z první Cahill. Jeho rána ale letěla vysoko nad.

90+1

Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90

Tom Cleverley zamířil pouze do těla bránícího hráče.

89

Hosté si teď poradili s nakrátko rozehraným rohovým kopem svého favorizovaného soupeře.

87

Do ofsajdové pasti se chytil střídající Andy Selva.

86

Pokus Walkera končí v Simonciniho rukavicích.

85

Roh pro Anglii.

84

Výčet střídání je tímto uzavřen. Ze hry je stažen Vitaioli, opačným směrem putuje Bacciocchi.

82

Střeleckým pokusem se prezentoval Shelvey, Simoncini byl ale pozorný.

81

Cleverley se provinil faulem. K míči se tak na chvíli dostanou hosté v modrých dresech.

79

Druhé střídaní na straně fotbalového trpaslíka. Duel skončil pro Rinaldiho, kterého nahradil Selva.

77

Anglie právě vstřelila branku!
Pohledná kombinace Angličanů přináší pátý zásah. Cleverley předal krátkou přihrávkou míč na ALEXE OXLADE-CHAMBERLAINA a ten vyslal nadýchanou technickou střelu, která zapadla ke vzdálenější tyči.

76

Atmosféru na stadionu ve Wembley okusí Buscarini, který jde do hry místo Coppiniho.

73

Rooney už další gól nepřidá. Opora národního týmu předává pomyslnou štafetu Carrollovi.

72

A pak že se historie neopakuje! Stejně jako v prvním poločase se i v tom druhém krátce po Rooneyho gólu prosazuje DANNY WELBECK! Domácí útočník skóroval po nahrávce od Cleverleyho.

70

Dělovka WAYNA ROONEYHO z hranice velkého vápna zapadla přesně ke vzdálenější tyči.

68

Domácí mají výhodu rohového kopu.

5:0

konec (2:0)

Branky: 34. Rooney (pen.), 37. Welbeck, 70. Rooney, 72. Welbeck, 77. Oxlade-Chamberlain

Karty:   34. Simoncini A. (SMA), 65. Rinaldi (SMA)

Anglie: Hart - Baines, Jagielka, Cahill, Walker - Oxlade-Chamberlain, Carrick (66. Shelvey), Cleverley, Walcott (10. Lennon) - Rooney (73. Carroll) - Welbeck

San Marino: Simoncini A. - Vitaioli (84. Bacciocchi), Palazzi, Brolli, Simoncini D., Della Valle - Cibelli, Coppini (76. Buscarini), Cervellini - Rinaldi (79. Selva), Gasperoni

Rozhodčí: Mažeika - Šimkus, Dirda (všichni Litva)