23.09.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Martin Mišovec

Unibet.com: 1.8 4.3 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:47

Mountfield právě vstřelil branku!
A po vhazování přichází šok pro domácí ČEZ Arenu! Po vhazování dostal hostující celek hodně volného místa a dokonale toho využívá. Ptáček z pravé strany našel ve středu hřiště zcela osamoceného JIŘÍHO ŠIMÁNKA, který parádní dělovkou k pravé tyči překonává bezmocného Salfického. Asistence: František Ptáček a Jakub Langhammer.

56:40

A po velkém nasazení Roberta Kousala si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty vidí za nedovolené bránění Červený.

51:36

Pardubice právě vstřelily branku!
A po něm přichází vyrovnání! Od levého mantinelu nahazoval puk před Kováře bek Kočí, a ten se po odrazu dostal přesně na hůl JANA STARÉHO, před kterým již zívala odkrytá branka Mountfieldu, kterou bez zaváhání trefil a vyrovnal. Asistence: Václav Kočí a Robert Kousal.

49:22

Domácí tým jde do čtyř. Jiří Vašíček dostává dvě minuty za sekání. Hra 5/3 by ale měla trvat jen dvanáct vteřin, za kterých by se měl vrátit Aleš Píša.

47:34

Přesilovka pro Mountfield. Kapitán domácích Aleš Píša se provinil vražením na hrazení.

39:21

Domácí v ponechané výhodě hrozil především Pavlem Brendlem, který pálil v dobré pozici mimo. Přesilovku si zahraje za hákování, které spáchal Tomáš Rousek.

35:42

Přesilovka pro Mountfield. Tomáš Nosek vidí dvouminutový trest za podražení.

34:55

Oba celky již hráli v plném počtu, když přišla největší dosavadní šance utkání. Volný střed obrany domácích využil pro vysunutí Šimánka jeho spoluhráč Vráblík, který prvně jmenovaného našel takřka milimetrově. Šimánek si puk posunul na bekhend a jím zkoušel přehodit Salfického, který proti němu vysunul hůl. Bohužel pro hosty z Českých Budějovic však zkušený forvard trefil pouze levou tyč!

32:23

Přesilovou hru si zahraje celek Pardubic. Dvě minuty vidí za držení Peter Frühauf.

31:19

Velká příležitost Pardubic branku nepřináší! Šťastně odražený puk se dostal do volného prostoru na Jana Buchteleho, který stál sám před Kovářem a zkusil kličku do bekhendu. Puk však nedostatečně zvednul, a tak končí na betonu brankáře celku z Českých Budějovic.

27:32

Domácí tým si vyzkouší hru v oslabení. Jan Kolář totiž vidí dvouminutový trest za nedovolené bránění.

25:38

O pár vteřin později však branka. Vráblík z levého křídla najel před Salfického, který jeho ránu sice vyrazil, ale pouze na JAKUBA SUJU, který v houšti těl dokázal kotouč procpak za sedícího brankáře Pardubic. Asistence: Roman Vráblík.

22:46

Ta skončí za šest vteřin a posléze si přesilovku zahraje celek koučů Hynka a Lubiny. Dvě minuty totiž vidí za držení hole František Ptáček.

20:53

Hostující již hrál v plném počtu a po pár vteřinách bude mít výhodu přesilové hry. Dvě minuty totiž vidí za podražení Václav Kočí.

13:30

Uvidíme přesilovou hru Mountfieldu. Za sekání totiž vidí trest domácí Martin Bartek.

12:02

Tak až první rána kapitána přináší domácím branku na 1:1! Pouhou vteřinu před koncem trestu Bohumila Janka našel Kolář na pravé straně připraveného ALEŠE PÍŠU, který dělovým projektilem prostřeluje Kováře ranou k pravé tyči. Asistence: Jan Kolář a Robert Kousal.

10:03

Uvidíme první přesilovou hru domácích. Dvě minuty dostává za sekání Bohumil Jank.

08:08

Hostující tým jde do vedení 1:0! JIŘÍ ŠIMÁNEK dostal puk na levou stranu v protiútoku Mountfieldu a místo očekávané nahrávky si s pukem na hokejce pohrál a hbitě jej zasunul blafákem za Salfického. Asistence: Robin Soudek.

03:31

Dřive než první střelu uvidíme přesilovou hru. Tu si zahraje Mountfield, když Jiří Vašíček dostává dvě minuty za držení.

2:3

Branky a nahrávky: 13. Píša (Kolář, Kousal), 52. Starý (Kočí, Kousal) - 9. Šimánek (Soudek), 26. Suja (Vráblík), 60. Šimánek (Ptáček, Langhammer)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Sičák, Vašíček, Kindl, Píša, Kočí, Benák, Kolář, Ďaloga – Bartek, Beech, Somík – Šagát, Zohorna, Starý – Brendl, Kousal, Buchtele – Semorád, Nosek, Cetkovský. Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

Banes Motor České Budějovice: Kovář (Sáblík) – Ptáček, Jank, Frühauf, Vydarený, Kolarz, Vráblík, Prokop, Kříž – Šimánek, Kotalík, Soudek – Dej, Langhammer, Podlešák – Rousek, Kašpařík, Červený – Suja, Knotek, Švihálek. Trenéři: Peter Draisaitl a Radek Bělohlav

Rozhodčí: Hribik, Polák – Barvíř, Blümel