4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

23.09.2012, 16:30 • Nitra Aréna • Ján Csillag sk

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na ďalší prenos. (18:31:23)
Domáci brankár Žigárdy teraz predvádza na ľadovej ploche víťazné tance a baví divákov.
Nitra po tretinách 2:0, 0:0 a 2:1 teda napokon vyhrala aj proti Žiline 4:1 a v aktuálnom ročníku ešte neprehrala.
Hostia už v samom závere sa ani nesnažili využiť presilovú hru. Domáci hráči sa tak tešia z víťazstva 4:1.

60:00

59:52

Nitra, Podstavek, 2.minúty, podrazenie.

59:45

Vhadzovať sa bude v obrannom pásme hostí.

59:10

Žilina ešte nasťahovaná pred brankárom Nitry, ale skóre sa už asi nezmení.

58:05

Nitra dala gól!

MAREK MAŠLONKA blafákom premenil.

58:05

Dokonca samostatný nájazd z toho bude

58:00

Mašlonka v brejku, ale Johanesa neprekonal.

57:30

Potlesk znie Nitra Arénou...

57:00

Tri minúty dokonca a hostia zvyšujú aktivitu, ale Nitra hrá dnes výborne aj v obrane aj v útoku.

56:17

Hostia opäť pred nitrianskym brankárom. Ale ten pozorný.

54:50

Nitra zachytila rozohrávku hostí, ale šanca z toho nebola.

54:00

Ale skóre sa nemení a nejde sa ani telefonovať.

53:52

Teraz chaos pred nitrianskou bránkou. Žilinčania už dvíhajú ruky.

53:30

Nitra stratila puk v pásme Žiliny a tá ho len odovzdala a strieda.

52:20

Hra sa teraz trošku ukľudnila bojuje sa pri mantineloch.

49:59

Ani sme sa nenazdali a Nitra udrela hneď po vhadzovaní. Na konci bol TOMÁŠ CHRENKO a Nitra opäť vedie o dva góly. Asistencie: Jarmo Jokila a Martin Segľa.

4:1

Branky a nahrávky: 4. Jokila (Tománek), 12. Stümpel (Tománek), 50. Chrenko (Jokila, Segľa), 59. Mašlonka (Trestné strielanie) - 50. Važan (Harant)

HK Nitra: Žigárdy, Hollý - Konig, Bača, Vosátko, Ordzovenský, Rais, Trefný, Kuzma - Jokila, Chrenko, Podstavek, Tománek, Stümpel, Kováčik, Segľa, Hamrák, Mašlonka, Hrnka, Pupák, Kmeč

MsHK Žilina: Johanes, Laco - Rúfus, Devečka, Dlouhý, Harant, Brcko, Sekáč, Staňo - Krajči, Troliga, Varga, Važan, Škoda, Horanský, Sýkora, Hájnik, Drevenák, Drábek

Rozhodčí: Sergev, Kubuš, Gajan, Tornay