HK Skalica – HK DUKLA Trenčín

5:2

konec (3:1, 1:0, 1:1)

23.09.2012, 17:00 • Zimný štadión Skalica • Martin Javorček, Janka Danková sk

Po 60-ich minútach sa tešia domáci Skaličania spolu so svojimi fanúšikmi - dnes sa na tento zápas prišlo pozrieť 1713 divákov. Výsledkom 5:2 skončil boj o ďalšie cenné body medzi Skalicou a Trenčínom. Možno povedať, že rozhodla prvá tretina, ktorú dokázali domáci plne využiť. Naopak žlto-červení nie a nie streliť gól. "Vojaci" tak 4. kolo, ktoré je prichystané na utorok 25.9., budú začínať stále s nulou v bodovej tabuľke. (19:04:05)

60:00

59:55

Domáci v plnom počte.

59:44

Kotvan nádherné vychytal Mikulovu strelu od modrej.

57:52

Nedovoleným spôsobom si teraz chcel pomôcť Laco Gábriš - pykať bude 2 minúty na trestnej lavici. Trenčanov tak čaká presilová hra.

58:12

Višnovského strela z pravého kruhu končí v náručí Kristína.

57:51

Skalica dala gól!
.
Školiakov nahodený puk najskôr netrafil Marek Bartánusa, našiel si cestu k puku a nahral pred bránu na MARTINA BAKOŠA. Ten bez zaváhania vsietil gól.
Asistencie: René Školiak, Marek Bartánus

56:54

Pardavý dostal prihrávku pred bránu ale netrafil.

56:11

Mrávik teraz nahral len na päty Rusnákovi.

55:11

Trška teraz medzi kruhmi z otočky vypálil delovku tesne nad bránu Kristína.

55:01

53:21

Šátek teraz vo vlastnom oslabení prenikol až do útočného pásma, no rozhodca videl offsajd.

53:02

Bartánus putuje na trestnú lavicu za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

52:03

Tybor od modrej napálil tvrdú strelu na hokejku Mikulu, ten tečoval puk do brankároveho betónu. Kotvan zasahoval na dva krát mimoriadne efektívne.

52:29

Trenčín dal gól!
Trenčania znižujú skóre zápasu! ONDREJ RUSNÁK využil Kotvanovu nepozornosť a tesne pod hornú žrdku poslal puk, ktorý sa odrazil priamo do brány.

51:00

Na trestnú lavicu odchádza Martin Vyrúbalík.

50:07

Solčík teraz nevyužil absolútnu šancu. Za bránou mu prihral puk Tybor , ten však mieril vysoko nad.

49:46

Pri striedaní oboch tímov využil Fabuš šancu, nakorčuľoval si pred Kotvana, ale prihrával dozadu Tyborovi. Ten vystrelil, ale brankár domácich gólovú šancu zneškodnil.

49:12

Domáci dobývajú stále bránu Kristína, ktorý musí byť neustále v strehu. Série striel mieria či už na bránu ale aj mimo brány.