23.09.2012, 17:00 • Petr Dejnožka

Konec zápasu. (19:17:54)

62:19

Chrudim právě vstřelila branku!
I přesto se ale domácí radují z vítězství! Po střele příklepem se puk pomalu klouzal do branky a o tyč v ní i skončil. Střelcem je MAREK NOVOTNÝ - 5:4! Asistence: Dušan Schweinfurter.

61:38

Emoce na ledě stoupají, pokračovat se bude ve třech na obou stranách. Vyloučen je za sekání jeden z domácích hráčů.

60:24

Velice tvrdý zákrok na jednoho z chrudimských hráčů znamená vyloučení do konce zápasu pro hostujícího Radka Poura (NPA) za faul kolenem. Domácí budou hrát pětiminutovou přesilovku.

60:01

60:00

59:58

Nová Paka vstřelila branku!
Hosté se dočkali vyrovnání! Dvě vteřiny před koncem objel branku DAVID KUCH a načapal na švestkách brankáře Chalupu - 4:4! Bez asistence.

59:48

Nová Paka se nyní dostala do útočného pásma, hosté hrají bez brankáře!

59:06

Hosté si vyžádali oddechový čas.

59:06

Domácí se prosazují minutu před koncem! Poměrně silný tlak znamenal přihrávku Nováka zpoza branky na MARKA KIŠŠE, který prostřelil Boušku - 4:3! Asistence: Václav Novák a Jiří Plch.

57:52

Třetí třetina se pomalu chýlí ke konci, hosté se dopustili postavení mimo hru.

55:41

Ani domácím se početní výhodu ve vedoucí branku přetavit nepodařilo, nyní však mají silný tlak.

52:53

Tentokrát to však bude přesilová hra pro Chrudim. Na trestnou lavici míří Karel Hloušek (NPA) za podražení.

51:45

51:09

Chrudimští se opět dobře brání a snaží se i při vlastním oslabení zaútočit.

49:45

Ale domácí půjdou opět do čtyř. Petr Králíček (CHR) dostává dvě minuty za držení.

48:39

A máme zde hattrick, který znamená vyrovnání! JIŘÍ PLCH procpal kotouč za záda brankáře Boušky a jede se od nuly - 3:3! Asistence: Václav Novák a Marek Kišš.

48:17

Přesilové hry ale dnes nejsou silnou stránkou Nové Paky.

46:17

Domácí hodně zužuje časté vylučování, nyní se budou muset Chrudimští opět bránit.

5:4

Branky a nahrávky: 8. Plch (Novák), 21. Plch (Novák), 49. Plch (Novák, Kišš), 60. Kišš (Novák, Plch), 63. Novotný (Schweinfurter) - 9. Krátký (Štěpán, Kuch), 14. Šmíka (Šebek), 34. Hric (Šmíka), 60. Kuch

HC Chrudim: Dundáček (16. Chalupa) - Urban, Sýkora, Vích, Formánek, Novotný, Dobiáš, Kišš, Novák, Plch, Králíček, Bartoníček, Procházka, Langr, Dvořák, Schweinfurter

BK Nová Paka: Bouška (Šechet) – Pour, Ersepka, Hloušek, Štěpán, Kuch, Příkazský, Krátký, Hřích, Šmika, Muryna, Bernard, Birnbaum, Dressler, Šebek

Rozhodčí: Rulíček – Budínský, Kleprlík