Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den
*02:00, konec
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 14. den
02:00, konec
C2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy)
02:30, konec
C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži)
02:44, konec
K4 500 m - rozjížďky (ženy)
03:30, konec
K4 500 m - rozjížďky (muži)
03:44, konec
3. kolo (ženy)
00:30, konec
4. kolo (ženy)
23:30, konec • Vítěz: N. Kordová (USA)
Parkurové skákání - týmy
12:00, konec
Lezení na rychlost - finále (ženy)
10:30, konec • Vítěz: A. Miroslawová (POL)
Bouldering - finále (ženy)
11:35, konec • Vítěz: J. Garnbretová (SLO)
Lezení na obtížnost - finále (ženy)
14:15, konec • Vítěz: J. Garnbretová (SLO)
Závod žen
07:30, konec • Vítěz: Frenchová (GBR)
Celodenní program
08:30, konec
Týmy (muži) - o 3. místo
04:00, konec • Jižní Korea – Japonsko 1:3
Týmy (muži) - finále
12:30, konec • Čína – Německo 3:0
69 - 75 kg: Semifinále (ženy)
07:00, konec
57 - 63 kg: Semifinále (muži)
07:32, konec
81 - 91 kg: Finále (muži)
08:05, konec • Vítěz: J. la Cruz (CUB)
Víceboj jednotlivci - Kvalifikace
03:20, konec • Vítěz: D. Averinová (ROC)
10m věž - předkolo (muži)
08:00, konec
Týmy - kvalifikace technická
12:30, konec • Vítěz: Rusko
Volný styl do 74 kg - opravy (muži)
04:00, konec
Volný styl do 125 kg - opravy (muži)
04:00, konec
Volný styl do 53 kg - opravy (ženy)
04:00, konec
Volný styl do 65 kg - OF a ČF (muži)
04:30, konec
Volný styl do 97 kg - OF a ČF (muži)
04:30, konec
Volný styl do 50 kg - OF a ČF (ženy)
04:30, konec
Volný styl do 65 kg - semifinále (muži)
11:15, konec
Volný styl do 97 kg - semifinále (muži)
11:45, konec
Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy)
12:15, konec
Volný styl do 74 kg - finále (muži)
12:30, konec • Vítěz: Z. Sidakov (ROC)
Volný styl do 125 kg - finále (muži)
13:15, konec • Vítěz: G. D. Stevenson (USA)
Volný styl do 53 kg - finále (ženy)
13:55, konec • Vítěz: M. Mukaida (JPN)
Velká Británie – Indie
03:30, konec • 4:3 (3.)
Nizozemsko – Argentina
12:00, konec • 3:1 (Fin)
Černá Hora – Chorvatsko
07:00, konec • 10:12 (5. - 8.)
Řecko – Maďarsko
08:30, konec • 9:6 (SF)
Itálie – USA
11:20, konec • 6:7 (5. - 8.)
Srbsko – Španělsko
12:50, konec • 10:9 (SF)
Česko – USA 4:6
15:30, konec (5. - 6.)
Švýcarsko – Německo 2:3
15:30, po s.n. (1:2) (7. - 8.)
Rusko – Švédsko 7:5
19:00, konec (SF)
Slovensko – Finsko 6:2
19:00, konec (SF)
Kobra – Mostečtí Lvi 3:1
18:00, konec
Slavia – Mladá Boleslav 1:2
12:30, konec
Olomouc – Havířov 2:3
13:00, konec
Třinec – Malmö Redhawks 8:3
08:30, konec
Vítkovice – HK Riga 2:9
09:30, konec
Sparta – Poprad 9:5
11:00, konec
K. Vary – Trenčín 1:3
12:00, konec
Třinec – Sparta 6:3
15:30, konec
Vítkovice – K. Vary 5:3
16:15, konec
Malmö Redhawks – Poprad 3:4
18:00, konec
HK Riga – Trenčín 3:0
18:45, konec
Plzeň – Salzburg 2:1
09:00, konec
Kometa Brno – Liberec 6:5
11:45, konec
Eisbären – Chomutov 3:17
14:45, konec
Plzeň – Kometa Brno 5:2
16:30, konec
Salzburg – Eisbären 3:1
19:30, konec
Chomutov – Liberec 5:3
19:30, konec
Mexiko – Japonsko 3:1
11:00, konec (bro)
Švédsko – Kanada 1:1
14:00, po penal. (2:3) (Fin)
Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0
22:30, konec (3P)
*Jihlava – Dukla Praha 0:0
18:00, konec (3)
Monaco – Nantes 1:1
21:00, konec
Zlaté Moravce – Senica 1:1
20:00, konec
Znojmo – Vel. Meziříčí 2:3
17:00, konec
Hlučín – Vrchovina 1:2
19:00, konec
Górnik Ł. – Warta Poznaň 0:4
18:00, konec (3)
Lech Poznaň – Cracovia 2:0
20:30, konec (3)
K. Majchrzak – A. Molčan 0:2
13:10, konec | 6:7 (3), 3:6 (ČF)
T. Macháč – G. Melzer 2:0
15:11, konec | 7:6 (8), 6:4 (ČF)
M. Šarífová – K. Kučová 2:0
11:08, konec | 6:3, 6:1 (ČF)
K. Plíšková – M. Buzarnescuová 0:2
12:40, konec | 5:7, 3:6 (ČF)
A. Schmiedlová – A. Krunićová 0:2
14:24, konec | 3:6, 0:6 (ČF)
Srbsko – USA 0:3
06:00, konec | 19:25, 15:25, 23:25 (SF)
Brazílie – J. Korea 3:0
14:00, konec | 25:16, 25:16, 25:16 (SF)
Kravčenoková, Graudinová – Heidrichová, A. Vergéová-Dépréová 0:2
03:00, konec | 19:21, 15:21 (bro)
Artachová, Clancyová – Klinemanová, A. Rossová 0:2
04:30, konec | 15:21, 16:21 (Fin)
Francie – Švédsko 29:27
10:00, konec (SF)
Norsko – ROC 26:27
14:00, konec (SF)
USA – Srbsko 79:59
06:40, konec (SF)
Japonsko – Francie 87:71
13:00, konec (SF)
50 km chůze (muži)
*22:30, konec • Vítěz: D. Tomala (POL)
20 km chůze (ženy)
09:30, konec • Vítěz: A. Palmisanová (ITA)
Štafety 4 x 400 m - rozběhy (muži)
13:25, konec
Hod oštěpem - finále (ženy)
13:50, konec • Vítěz: Liou Š'-jing (CHN)
5000 m - finále (muži)
14:00, konec • Vítěz: J. Cheptegei (UGA)
400 m - finále (ženy)
14:35, konec • Vítěz: S. Millerová-Uibová (BAH)
1500 m - finále (ženy)
14:50, konec • Vítěz: F. Kipyegonová (KEN)
Štafety 4 x 100 m - finále (ženy)
15:30, konec • Vítěz: Jamajka
Štafety 4 x 100 m - finále (muži)
15:50, konec • Vítěz: Itálie
Maraton (ženy)
23:00, konec • Vítěz: P. Jepchirchirová (KEN)