3:1

konec (1:0, 1:0, 1:1)

06.08.2021, 18:00 • Martina Martinková

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:05:49)
A je dobojováno. Ve třetí třetině nejprve Kobra navýšila své vedení na 3:0 trefou Davida Šálka, a přestože o čisté konto přišel v 53. minutě Sochůrek po gólu Františka Bakrlíka, Braničtí si připisují první výhru v přípravě.

59:40

Dopředu se vydal za pukem Mucha, aby znepříjemnil protihráči rozehrávku.

59:14

Nyní však Lvi musejí rozehrávat ze své třetiny, to už vypadá dobře pro domácí.

58:41

Havluj z pravého kruhu nadzvedl puk příliš vysoko, hra pokračuje dál u Sochůrkovi klece.

58:19

Domácí vyhodili puk přímo na Kubíka, který rozehrál dopředu na spoluhráče.

57:47

Dominik Havlík byl neodbytný v boji o puk v útočném pásmu, nakonec ale zvítězili hráči Kobry.

57:29

Nicméně tým z Ústeckého kraje rázem otáčí hru a vrací úder.

57:10

Kobra rozhodně nechce zbytek duelu odbránit a vydává se do útoku.

56:41

Lvi museli opustit útočné pásmo, aby rozhodčí neodpískal ofsajd.

56:12

Je tu výpad domácích hráčů, ale Most se je snaží co nejrychleji vyprovodit.

55:42

Domácí brankář se nejistě ohlížel za svá záda, ale puk doletěl k zadnímu mantinelu.

55:39

Sochůrek se vrhnul po puku, aby zabránili nebezpečným dorážkám Mosteckých.

55:29

Kobra vyhazuje na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Sochůrkem.

55:12

Mostečtí jsou jako pokropení živou vodou a ještě chtějí Pražanům zápas znepříjemnit.

54:53

Hráč Kobry si dojíždí pro puk, který míří za domácí svatyni.

54:05

Stříbrný měl dobrou příležitost zespodu levého kruhu, Sochůrek další puk za svá záda nepouští.

3:1

Branky a nahrávky: 12. Petrák (Sovík), 30. Heldák (Pelant, Hlinka), 47. Šálek (Janda, Indra) – 53. Bakrlík (Urbánek)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Procházka, Šteiner, Holý, Knesl, Pelant, Janda, Ženíšek, Brůna – Indra, Hrubý, Šálek – Ksandr, Zídek, Kafka – Mucha, Hlinka, Heldák – Sovík, Petrák, Janča.

Mostečtí Lvi: Kubík (Hosnedl) – Havluj, Urbánek, Böhm, Havlík D., Hofmann, Havlík M. – Mical, Bakrlík, Nikl – Svoboda, Písařík, Drašar – Dohnal, Řehoř, Stříbrný.

06:42 KOB 2 Zídek, vysoká hůl
11:41 KOB 1:0 Petrák (Sovík)
20:01 KOB 2+2 Pelant, bitka