10:9

konec (2:0, 2:5, 1:2, 5:2)

06.08.2021, 12:50 • Semifinále • Martina Martinková

To je z mé strany vše a přeji hezký víkend. (13:56:43)
Neskutečný obrat předvedli v tomto utkání Srbové, kteří po většinu doby tahali za kratší provaz. Sice vedli po prvních osmi minutách 2:0, ale pak Španělé zatlačili a až do čtvrté čtvrtiny si drželi náskok. Nicméně v koncovce zápasu tým z Balkánu neskutečně zapnul a dokráčel až do finále, kde na něj čeká Řecko. Španělé se budou muset přichystat na zápas o bronz, kde narazí na Maďarsko.

0:25

Naprosto logicky si vyžádali Španělé time-out.

0:26

Necelou půlminutu před koncem poslední čtvrtiny jde Srbsko do vedení! FILIP FILIPOVIČ STŘÍLÍ desátý gól Srbů a Balkánci jsou blízko finálové účasti!

0:48

Dědovič po střele Granadose obírá Španělsko o míč.

1:18

A je to tak! To je tedy drama! DUŠAN MANDIČ drží srbskou naději na finále na olympijských hrách.

1:35

Ale tentokrát budou mít výhodu Srbové, mohou znovu srovnat krok.

1:59

Jenže Španělé opět odskakují! ROGER TAHULL COMPTE využil vyloučení Aleksiče a posílá svůj tým zpět do vedení.

2:20

A je vyrovnáno! Srbové bojují o finálovou účast jako lvi, ŠTEFAN MITROVIČ skóruje na 8:8.

2:39

Jenže Munarrizova střela byla zneškodněna, hra se otáčí.

2:55

Filipovič se dopouští faulu a Španělé mohou zaútočit.

3:35

Během přesilovky vystřelil Sanahuja, ale jeho rána byla zblokována. Zaútočí Srbové.

4:17

Ale Srbové se nevzdávají! DUŠAN MANDIČ poslal puk hlava nehlava přímo brány a je to už opět o jeden gól.

4:17

Nicméně Srbsko se nevzdává!

4:43

A pozor! Technika rozhodla o tom, že BLAI MALLARACH GUELL se trefil do brány. Díky konzultaci s videem tak Španělé vedou 8:6.

4:43

Mallarachova střela byla zblokována a míče se ujímají Srbové.

5:05

Během přesilovky měl obrovskou šanci Granados, ale jeho střela do sítě nepronikla.

5:21

STRAHINJA RASOVIČ byl uvolněný na levé straně a snižuje na rozdíl jediné branky.