Moravskoslezská fotbalová liga

1. SC Znojmo FK – FC Velké Meziříčí

2:3

konec (0:1)

06.08.2021, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • 2. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 2.0 3.9 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Pěkný zbytek pátku. (18:56:58)
Je konec. Z napínavého zápasu nakonec berou body jen hosté. Po 90. minutách svítí na světelné tabuli skóre 2:3. Velké Meziříčí přidalo dva rychlé góly v 64. a 65. minutě. Znojmo ale o 5 minut později snížilo a v samém závěru snižovalo podruhé. Oba góly Znojma vstřelil Okleštěk. Tři body se připíší hostům, domácí zůstanou i po druhém kole bez bodu.

90+4

90+4

Poslední akce Znojma, kterou ale hosté likvidují. Už se očekává konec.

90+3

Plichta mohl s Mirkem Malatou zpečetit vítězství, ale Malata dostal prudkou přihrávku.

90+3

90+3. OKLEŠTĚK - 2:3

90+3

Znojmo právě vstřelilo branku!
V závěru zápasu snižuje TOMÁŠ OKLEŠTĚK, ke kterému se odrazil míč a pěknou ranou z rohu vápna snižuje!

90+3

Žlutou kartu dostává Plichta (FC Velké Meziříčí).

90+2

Hosté chvíli drželi balon u rohového praporku na znojemské polovině. Domácí si ho už ale vybojovali zpět.

90+1

Znojmo je natlačeno ve vápně soupeře, ale nedokáže se dostat k zakončení.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

90

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Karmazín, přichází Malata Mi..

89

Silvova rána neměla razanci a do sítě nezapadla. Hostující golman s rozehrou nebude spěchat.

86

Hlavička Silvy mířila mimo tři tyče. Bude se odkopávat od branky.

86

Domácí jsou opravdu rozhořčení výkonem rozhodčího a dávají mu to najevo.

85

Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kočík, přichází Bakaj.

83

Branka Znojma je odvolaná, protože čárový mával ofsajd!

81

Silva se snažil vybojovat míč pro svoje barvy a Pavlík musel balon odkopnout až na Krakovčíka, takže Silvův presink se vyplatil.

79

Domácí se dožadují penalty, protože viděli ruku ve vápně. Sudí ale zůstává v klidu.