Štafeta mužů, 4x7,5 km, Peking
09:15, zrušeno
Muži HS106, Oberstdorf
16:30, konec • Vítěz: P. Zyla (POL)
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf
11:45, konec • Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf
13:30, konec • Vítěz: A. Bolšunov (RUS)
Skoky žen HS106, Oberstdorf
10:00, konec • vítěz: M. Leinanová Lundová (NOR)
Běh žen 5 km, Oberstdorf
15:30, konec • Vítězka: G. Westvoldová Hansenová (NOR)
Obří slalom mužů, 1. kolo, Bansko
10:00, konec • Vítěz: M. Faivre (FRA) (1)
Sjezd žen, Val di Fassa
11:00, konec • Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI)
Obří slalom mužů, 2. kolo, Bansko
13:00, konec • Vítěz: F. Zubčič (CRO) (2)
Jan Pajtáš - Andrej Šimkulič Šimkulič
18:25, konec
Ladislav Krištůfek - Štefan Mészáros Krištůfek
18:53, konec
Václav Sivák - Bailey Sugden Sivák
19:17, konec (ČF)
Vladimír Lengál - Michael Krčmář Krčmář
19:40, konec (ČF)
Milan Paleš - Carsten Ringler Paleš
20:03, konec (ČF)
Marco Novák - Marc Dass Rey Dass Rey
20:25, konec (ČF)
Andreas Čehovský - Teo Mikelić Mikelić
20:55, konec
Klára Strnadová - Viktorie Bulínová Strnadová
21:15, konec
Melvin Mané - Patrik Križan Mané
21:36, konec
Ladislav Krištůfek - Michael Krčmář Krčmář
22:03, konec (SF)
Milan Paleš - Andrej Šimkulič Paleš
22:24, konec (SF)
Matěj Kozubovský - Sebastián Fapšo Fapšo
22:42, konec
Tomáš Hron - Strahinja Mitrić Mitrić
23:04, konec
Vladimír Moravčík - Igor Daniš Moravčík
23:38, konec
Michael Krčmář - Milan Paleš Paleš
23:53, konec (Fin)
Ústí n/L – Přerov 4:6
16:00, konec
Benátky n/J – Vsetín 1:4
16:00, konec
Třebíč – Slavia 1:3
16:30, konec
Šumperk – Kolín 5:2
17:00, konec
Sokolov – Vrchlabí 6:4
17:00, konec
Kadaň – Kladno 2:3
17:00, konec
Prostějov – Havířov 1:4
17:00, konec
Frýdek-M. – Litoměřice 1:5
17:00, konec
Jihlava – Poruba 2011 5:2
17:30, konec
NY Rangers – Boston 6:2
01:00, konec
Minnesota – Los Angeles 3:1
02:08, konec
Arizona – Colorado 2:3
03:00, konec
Ottawa – Calgary 3:6
19:00, konec
Buffalo – Philadelphia 0:3
19:08, konec
New Jersey – Washington 2:5
19:15, konec
Nashville – Columbus 2:1
21:00, konec
Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:3
10:00, po prodl.
Jekatěrinburg – Novosibirsk 0:4
12:30, konec
Omsk – Barys 5:2
12:30, konec
Soči – Čerepovec 2:4
14:30, konec
Jaroslavl – Ufa 4:1
15:00, konec
Kazaň – CSKA Moskva 0:1
15:00, konec
Kunlun – Dynamo Moskva 1:5
15:00, konec
Nižněkamsk – N.Novgorod 3:2
15:00, po prodl.
Petrohrad – Minsk 4:2
15:00, konec
Spartak Moskva – Viťaz 3:5
15:00, konec
Riga – Chabarovsk 2:3
16:00, po prodl.
Humenné – Pov. Bystrica 3:4
15:00, po s.n. (0:2)
Opava – Jablonec 0:1
14:00, konec
Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:1
16:00, konec
Ostrava – Teplice 1:1
16:00, konec
Brno – Plzeň 0:1
18:30, konec
Manchester City – West Ham 2:1
13:30, konec
West Brom – Brighton 1:0
16:00, konec
Leeds – Aston Villa 0:1
18:30, konec
Newcastle – Wolverhampton 1:1
21:00, konec
Eibar – Huesca 1:1
14:00, konec (25)
Sevilla – Barcelona 0:2
16:15, konec (25)
Alavés – Osasuna 0:1
18:30, konec (25)
Getafe – Valencia 3:0
21:00, konec (25)
Bayern – Kolín nad Rýnem 5:1
15:30, konec
Dortmund – Bielefeld 3:0
15:30, konec
Stuttgart – Schalke 5:1
15:30, konec
Wolfsburg – Hertha 2:0
15:30, konec
RB Lipsko – Mönchengladbach 3:2
18:30, konec
Spezia – Parma 2:2
15:00, konec
Bologna – Lazio 2:0
18:00, konec
Hellas Verona – Juventus 1:1
20:45, konec
Nitra – Zlaté Moravce 0:1
14:00, konec
Pohronie – Trenčín 0:1
14:00, konec
Ružomberok – Senica 2:3
14:00, konec
Dunajská Streda – Michalovce 2:1
14:00, konec
Trnava – Žilina 2:1
17:00, konec
Petržalka – Žilina B 1:0
13:00, konec
Bardejov – Púchov 2:2
14:00, konec
KFC Komárno – Poprad 4:1
14:00, konec
Dubnica – Skalica 2:2
14:00, konec
Trebišov – B. Bystrica 3:3
14:00, konec
Stal M. – Gdańsk 0:1
15:00, konec (19)
Jagiellonia – Piast Gliwice 0:1
17:30, konec (19)
Zabrze – Legia 1:2
20:00, konec (19)
Vyšehrad – Slavia B 1:2
11:00, konec
Líšeň – Třinec 1:0
14:00, konec
Jihlava – Dukla Praha 2:2
14:00, konec
Pardubice – Sparta 6:8
16:00, konec
Black Angels – Vítkovice 8:3
16:00, konec
Ostrava – Česká Lípa 9:4
18:00, konec
Lovosice – Hranice 30:27
16:00, konec
Nové Veselí – Karviná 26:33
17:00, konec
Královo Pole – SHC Maloměřice 25:21
17:00, konec
Kopřivnice – Zubří 30:24
18:00, konec
Hodonín – Poruba 23:32
16:00, konec
Zlín – Prešov 26:20
17:00, konec
DHC Plzeň – Dunajská Streda 22:35
17:00, konec
Boca Juniors Krupka – Wizards Praha 0:0
18:30, odloženo (21)
Jerigo Plzeň – Dalmach Turnov 0:0
19:00, odloženo (21)