1:5
konec (1:1, 0:2, 0:2)
27.02.2021, 15:00 • Arena Mytišči, Mytišči • Vojtěch Adamek
Tipsport: 5.29 5.42 1.46 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.29 - 5.42 - 1.46
Red Star Kunlun – Dynamo Moskva
1:5
konec (1:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 11. Šaškov (Nikolišin, Šustr) – 8. Igumnov (Mironov), 24. Kučerjavenko (Alanov, V. Kuljomin), 31. Tarasov (O. Lindberg, Pääjärvi), 46. Čajkovský (Kagarlickij, Hietanen), 49. Jaškin (Čajkovský, Hietanen)
Karty:
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Šikin (J. Smith) – Sproul (A), Baldajev, Chelios (A), Fram, Pedan, Šustr, Starikov – S. Foo, Wong, Lockhart (C) – Shinkaruk, Wellman, Werek – Toropčenko, Collins, Leščenko – Bakanov, A. Lazarev, Šaškov – Nikolišin.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Bočarov (Garipov) – Čajkovský, Hietanen (A), Mironov, Volkov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Alanov – Kagarlickij (A), Šipačov (C), Jaškin – Tarasov (A), O. Lindberg, Pääjärvi – Brjukvin, Jefremov, Igumnov – O. Zajcev, Muranov, Kučerjavenko – V. Kuljomin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lavrentyev, Sergeyev – Parikov, Streltsov
Diváci:
1. třetina | ||||
07:48 | DMS | 0:1 | Igumnov (Mironov) | |
10:33 | KUN | 1:1 | Šaškov (Nikolišin, Šustr) | |
19:16 | DMS | 2 | Jefremov, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:14 | DMS | 1:2 | Kučerjavenko (Alanov, V. Kuljomin) | |
30:04 | DMS | 1:3 | Tarasov (O. Lindberg, Pääjärvi) | |
30:37 | KUN | 2 | Šustr, sekání | |
39:40 | DMS | 2 | Kagarlickij, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:00 | KUN | 2 | Wellman, hákování | |
45:40 | DMS | 1:4 | Čajkovský (Kagarlickij, Hietanen) | |
48:40 | DMS | 1:5 | Jaškin (Čajkovský, Hietanen) | |
49:20 | DMS | 2 | Kagarlickij, podrážení | |
50:19 | DMS | 2 | An. Sergejev, sekání | |
55:31 | KUN | 2 | Baldajev, podrážení | |
Konec |
Magnitogorsk – Čeljabinsk • po prodl. 10:00 2:3
Jekatěrinburg – Novosibirsk 12:30 0:4
Omsk – Barys 12:30 5:2
Soči – Čerepovec 14:30 2:4
Jaroslavl – Ufa 15:00 4:1
Kazaň – CSKA Moskva 15:00 0:1
Kunlun – Dynamo Moskva 15:00 1:5
Nižněkamsk – N.Novgorod • po prodl. 15:00 3:2
Petrohrad – Minsk 15:00 4:2
Spartak Moskva – Viťaz 15:00 3:5
Riga – Chabarovsk • po prodl. 16:00 2:3
Andrej Šustr (KUN) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:42
Michal Čajkovský (DMS) 1+1, 4 střely, čas na ledě 12:51
Dmitrij Jaškin (DMS) 1+0, 5 střel, čas na ledě 14:55
Střely: 27:51
Úspěšnost buly: 37 % : 63 %
Bloky: 23:13
Hity: 3:15
Přesilovky/využití: 4/0 : 3/0
59:40
59:20
59:01
58:40
58:13
57:54
57:31
57:11
56:49
56:21
55:54
55:31
55:02
54:29