Pavel Zacha (NJD) – 1+0, -1 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 20:07
Vítek Vaněček (WSH) – 22 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 60:00
Zdeno Chára (WSH) – 0+0, +2 účast, 1 střela na bránu, 0 TM, čas na ledě 19:35
Jakub Vrána (WSH) – 1+0, +1 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 14:36

2. John Carlson (WSH) 0+2
3. Garnet Hathaway (WSH) 1+0
Kdo se postavil do brankoviště?

Mackenzie Blackwood (NJD) – 19 zákroků, 4 OG, úspěšnost 82,6%, odchytal 59:11
Capitals postavili své dnešní vítězství v první třetině, kdy vedli již 3:0. Devils se sice dostali zpátky do utkání po dvou brankách a ve třetí třetině byli jasně lepším celkem, ale Vítek Vaněček dnes podal skvělý výkon a připsal si další vítězství. Gólově se prosadila i dvojice čechů – Pavel Zacha a Jakub Vrána.

Střely na branku: 24:24

59:07

Washington právě vstřelil branku!
Domácí zachybovali na modré čáře a Caps získali kotouč. Hagelin poté poslal gumu do jízdy NICU DOWDOVI, který se řítil sám na prázdnou branku a tu neměl problém trefit. Asistence: Carl Hagelin.

58:54

Po přerušení před brankou Capitals si domácí celek vzal timeout. Obrat skóre by byl ovšem již vekým zázrakem.

58:28

Mackenzie Blackwood opustil branku a Devils hrají se šesti hráči v útoku!

58:00

57:30

Jack Hughes si najel do útočné třetiny, ale tam se mu nadvakrát nepovedlo překonat skvělého Vaněčka v brance Capitals. Zároveň jsou hosté v plném počtu.

56:27

Hraje se ve čtyřech na obou stranách a aktivní byl Zacha v útoku, ale Devils se vystřelit nakonec nepovedlo.

56:00

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., hákování).

55:37

P. K. Subban dostal nabito na modrou čáru, ale místo prostřelení všeho trefil hokejku obránce, od níž se kotouč odrazil do sklíčka Nica Hischiera, jenž opustil ledovou plochu.

55:29

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brenden Dillon – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:24

Wood prošel do útočné třetiny a zkoušel to z pravého kruhu, ale jeho zakončení nebezpečné nebylo ani trochu.

55:07

New Jersey bylo nastěhováno v útočné třetině, ale přihrávka na modrou čáru nebyla přesná a puk skončil až u Blackwooda.

53:54

Zacha si vyměnil puk s Brattem a mohl zakončovat. Puk ale nechal za sebou díky dobré obranné práci hostujícího celku.

53:40

Capitals se dostali do útoku, kde se jim ale ideálně zakončit nepovedlo. Puk šel zpoza branky do brankoviště, kde jej ale přikryl brankář Blackwood.

2:5

Branky a nahrávky: 19. Hischier (P. K. Subban, J. Hughes), 27. Zacha (Hischier, T. Smith) – 4. Hathaway (J. Schultz, Hagelin), 6. Sprong (Dillon, Carlson), 14. Eller, 52. J. Vrána (Carlson, T. Wilson), 60. Dowd (Hagelin)

New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – T. Smith, Severson, D. Kulikov, P. K. Subban, Butcher, Vatanen – Zacha, Hischier, Bratt – A. Johnsson, J. Hughes, Palmieri – Šarangovič, Zajac, N. Gusev – Wood, M. McLeod, Bastian.

Washington Capitals: Vaněček (C. Anderson) – Dillon, Carlson, Orlov, J. Schultz, Chára, Jensen – Ovečkin, Eller, Sheary – J. Vrána, Bäckström, T. Wilson – Pánik, Oshie, Sprong – Hagelin, Dowd, Hathaway.

03:36 WSH 0:1 Hathaway (J. Schultz, Hagelin)
05:08 WSH 0:2 Sprong (Dillon, Carlson)
13:40 WSH 0:3 Eller
18:09 WSH 2 Sheary, podrážení
18:16 NJD 1:3 Hischier (P. K. Subban, J. Hughes)
21:35 WSH 2 Ovečkin, držení
26:09 NJD 2:3 Zacha (Hischier, T. Smith)