konec (0:2, 3:1, 0:2) Stav série: 0:2

16.03.2018, 18:00 • HC Děčín • Čtvrtfinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.48 4.6 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:28:05)
Je dobojováno. Hosté vítězí i ve druhém utkání a ujímají se v sérii vedení už 2:0 na zápasy a k dispozici tak mají dva mečboly. Dvěma brankami ve třetí třetině strhli vedení na svou stranu a to si uhájili až do konce. Domácí bojovali o vyrovnání, nicméně se jim to ale nepovedlo. Další zápas se odehraje v neděli na ledě v Kotlině.

59:35

Hosté se snaží držet kotouč na svých holích a vypadá to, že už se nic nestane.

59:15

Medvědi jsou v šesti a hrají powerplay!

58:54

Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou vyhlášeni Ondřej Hříbal na domácí straně a na té hostující Luboš Voříšek.

58:54

Chlubna číhal na modré čáře, ale kotouč se k němu nedostal. Následně pak se jeho spoluhráči dopustili postavení mimo hru a ta je vykázána zpět do středního pásma.

58:18

Hosté jsou už v plném počtu.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27

Daniel Volráb střílel z levé strany, kotouč ale projel pouze okolo hostujícího brankoviště a skončil v moci havlíčkobrodské obrany.

56:55

Hosté se dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Medvědi se ale dostali po jejich vyhození zpět do útoku, kde znovu operují před jejich brankou.

56:18

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., nedovolené bránění).

56:05

Vhazuje se před hostující brankou, po pravici Čeňka Nováka.

55:13

Hosté drží kotouč na svých holích a už se příliš nikam neženou. Snaží se kontrolovat hru a Děčín do výraznější šance nepouštějí.

54:40

Jeden z domácích hráčů byl postaven v brankovišti a sudí tak vykazují hru do středního pásma. Vhazovat se tam bude blíže hostující brance.

54:09

Pavel Zajan dostal přihrávku na levou stranu, odtud ale svou střelu poslal jen za zadní mantinel u havlíčkobrodské branky.

53:27

Hosté nyní zamotali hlavy domácí obraně, která chvíli nevěděla, kde je puk. Nakonec ho měl pod sebou Lukáš Lavinger a znovu tak drží svůj tým.

52:52

Zika je na ledě a Medvědi jsou kompletní.

3:5

Branky a nahrávky: 27. Petráš (Havlík D., Faigl), 34. Zajan (Hašek, Hříbal), 35. Zika – 4. Milfait (Voříšek, Michálek), 8. Beneš (Kuchta, Kopic), 40. Voříšek (Třetina, Endál), 44. Balgalvis (Milfait, Michálek), 46. Chlubna (Beneš, Kříž)

HC Děčín: Lavinger (Havlík Š.) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Havlík D., Loukota, Chmel, Vaněk, Molnár (A) – Zajan, Volráb, Faigl, Oliverius (C), Chovanec, Petráš, Hašek (A), Zika, Navarra, Amirov

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Vala, Kopic, Balgalvis, Kulhánek, Kříž, Šmíd – Přidal, Třetina (C), Endál – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Šuhaj, Ludvík, Kozlík

Rozhodčí: Jechoutek, Místecký – Axman, Goltsch