4:2
Jihlava – Pardubice B • konec (60') 16:30 1:4
Vsetín – Slavia • konec (60') 17:00 2:5
Sokolov – Kolín • po prodl. (64') 17:00 3:2
Prostějov – Přerov • konec (60') 17:00 3:2
Litoměřice – Třebíč • konec (60') 17:00 2:1
Šumperk – Poruba 2011 • konec (60') 17:00 1:6
Zlín – Frýdek-M. • konec (60') 17:30 3:2
Pittsburgh – Winnipeg • konec (60') 01:00 1:4
Anaheim – New Jersey • konec (60') 04:00 2:6
San Jose – Edmonton • konec (60') 04:30 1:7
Dallas – Calgary • konec (60') 20:10 5:6
Česko – Slovensko • konec (60') 12:10 6:3
USA – Švédsko • konec (60') 16:10 1:2
Japonsko – Švýcarsko • konec 18:00 1:2
Kanada – Finsko • po prodl. (68') 20:10 3:2
Ústí n/L – Tábor • konec (60') 16:00 3:1
Příbram – Chomutov • po prodl. (62') 17:00 3:4
Mostečtí Lvi – Letňany • po s.n. (2:1) (66') 17:30 5:4
Kobra – Vrchlabí • konec (60') 18:00 8:5
Jablonec n/N – Písek • konec 18:00 3:5
Cheb – Benátky n/J • konec 18:00 2:3
Děčín – Klatovy • konec (60') 18:00 3:5
Řisuty – Hronov • konec 18:30 4:2
Vyškov – Nový Jičín • konec (60') 15:00 6:4
SHKM Hodonín – Kopřivnice • konec 17:00 8:2
Havlíčkův Brod – Havířov • konec (60') 17:00 9:3
Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí • konec 17:30 4:6
Znojmo – Opava • konec (60') 17:30 4:2
Jihlava – Sparta • konec (60') 12:00 3:2
Kometa Brno – Plzeň • konec (60') 12:00 3:0
Liberec – Mountfield HK • konec (60') 13:00 0:1
K. Vary – Vítkovice • konec (60') 13:00 0:1
HC Litvínov – Třinec • konec 13:00 1:2
Olomouc – Zlín • konec (60') 15:15 2:4
Mladá Boleslav – Pardubice • konec (60') 16:00 1:3
Sparta – Slavia • po s.n. (1:0) (66') 12:30 6:5
Třinec – Poruba • po prodl. (62') 13:00 4:3
Plzeň – K. Vary • konec (60') 13:00 3:5
Zlín – Vítkovice • konec (60') 13:30 0:3
Pardubice – Mountfield HK • konec (60') 15:00 0:6
Liberec – Mladá Boleslav • konec (60') 17:15 3:0
Havlíčkův Brod – Jihlava • konec (60') 12:00 1:8
Olomouc – HK MD Šumperk • konec (60') 12:00 6:2
Kometa Brno – Přerov • konec (60') 15:15 3:0
Chomutov – HC Litvínov • konec 16:30 4:5
Trenčín – Zvolen • konec (60') 18:30 2:1
Karlovy Vary – Č.Budějovice • konec () 10:00 5:0
Zlín sledge – Flamingos Ostrava • konec (45') 10:30 5:1
SOHO Olomouc – Havířov • konec 13:00 5:3
Sparta para hokej – SHK Mustangové • konec 18:45 2:5
AHC Dynamo – Gladiators • konec (45') 20:15 0:12