3:4

po prodl. (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)

14.01.2023, 17:00 • Příbram, Zimní stadion • Nadstavba A • Martin Dokulil

Tipsport: 2.2 4.6 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Baník Příbram tak nakonec v 1. kole nadstavby prohrává 3:4 po prodloužení a Piráti Chomutov tak vítězí. (19:51:40)

61:51

61:51 Viktor HÜBL - 3:4

61:51

Piráti právě vstřelili branku! Je rozhodnuto v přesilovce 4 na 3 našel Lukeš volného VIKTORA HÜBLA, který druhým zásahem v zápase rozhoduje přesnou trefou. Asistence: František Lukeš.

61:04

Hosté v pásmu vůbec nevystřelili a Baník vyhazuje.

60:34

Oddechový čas pro tým Piráti Chomutov.

60:34

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
Pinkas – 2 min., držení.

60:01

Šedesát minut zápasu nerozhodlo, stav je 3:3 a bude se prodlužovat.

60:00

58:59

Pinkas v poslední minutě ujel, ale hostující obrana se dokázala vrátit a hru mu sebrat na poslední chvíli.

57:00

Na středovém kruhu zůstal ležet hráč hostů, po chvíli odjíždí na střídačku, buly je ve středním pásmu a pokračuje se 5 na 5.

56:48

Hráči v zeleném se dostali do ofsajdu.

56:00

Hra se teď střídá na jednu i na druhou stranu, ale žádná větší akce se nezrodila.

55:31

Icing domácích, buly bude v jejich pásmu.

54:54

54:54 Viktor HÜBL - 3:3

54:54

Piráti právě vstřelili branku! Hokejisté z Chomutova srovnávají na 3:3 v klasické početní výhodě, Havel poslal puk na VIKTORA HÜBLA, který z blízkosti tečoval a hra došla až za záda Šorfa. Asistence: Radek Havel, František Lukeš.

53:25

Chrpa byl chvíli nehlídaný v pásmu, ale Šorf jeho pokus zastavil.

53:00

Buly ve středním pásmu.

3:4

Branky a nahrávky: 35. Kafka (Saňa, Havlín), 39. Pinkas (Káník, Zdeněk), 49. Zedek (Bečvář, Furch) – 8. Matai (Lukeš), 47. Veselý (Váchal), 55. Hübl (Havel, Lukeš), 62. Hübl (Lukeš)

HC Baník Příbram: Šorf (Čech) – Saňa "C", Zdeněk, Jelínek "A", Vinš, Zedek, Havlín, Grubner, Malý – Bečvář, Kraus, Káník, Brzák, Furch, Pinkas, Kafka "A", Eret, Bednařík.
Trenér: Pavel Marek

Piráti Chomutov: Běhula (Hanuljak) – Filip, Váchal, Petrásek, Hynek, Matai, Seemann, Havel "A" – Chlouba, Kostourek, Vostiňák, Mežnar, Lukeš, Hübl "C", Zajíček, Veselý, Mála, Chrpa "A".
Trenér: Kamil Koláček

Rozhodčí: Šperl – Maňák, Tuháček.

Diváci: 320

07:29 PRI 2 Malý, podrážení
07:45 CHM 0:1 Matai (Lukeš)
14:00 CHM 2 Seemann, držení
14:34 CHM 2 Hübl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
21:48 PRI 2 Saňa, hrubost
28:04 PRI 2 Káník, sevření puku rukou
30:45 CHM 2 Kostourek, podrážení
33:51 CHM 2 Váchal, nedovolené bránění
34:42 PRI 1:1 Kafka (Saňa, Havlín)
35:51 CHM 2 Veselý, podrážení
38:08 PRI 2:1 Pinkas (Káník, Zdeněk)
39:55 CHM 2 Lukeš, podrážení