Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Sparta Praha – HC Slavia Praha

6:5

po s.n. (1:0) (1:2, 4:0, 0:3 - 0:0)

14.01.2023, 12:30 • Malá sportovní hala, Praha 7–Bubeneč • 12. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek odpoledne. Napočtenou někdy příště! (14:58:44)
Máme dobojováno! Vyrovnané a strhující derby v Malé sportovní hale končí vítězstvím Sparty, která svého soka přetlačila v nájezdech. Slavia tak sice ve třetí třetině parádně smazala tříbrankovou ztrátu a sahala po výhře, ale nakonec se do Vršovic vrátí pouze s bodem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.
Autorem vítězné branky je MATEI BOLOCAN.

5. série 1:0

Domácího brankáře nepřekonal ani Poletín, který nastřelil jeho vyrážečku. Je konec!

4. série 1:0

Bolocan se s tím nepáral a otevírá skóre rozstřelu!

4. série 0:0

Vedral Filipovi vypíchl kotouč z hole.

3. série 0:0

Žemlička mířil mezi betony, Bašta byl ve střehu.

Vedral si počíhal i na Matějovského.

2. série 0:0

Alex Marek ani nezakončil.

Vedral vysloveně skončil po Chludilově zakončení.

1. série 0:0

Malínek trefil jen Baštův beton.

Kucharčík se neúspěšně pokusil vymíchat Vedrala.
Jako první pojede Slavia.

Samostatné nájezdy začínají.
Na led vyrazila rolba, po úpravě plochy začneme.
V Bubeneči to dnes bude derby se vším všudy, o osudu střetnutí bude muset rozhodnout rozstřel. Prodloužení nám žádnou větší šanci nenabídlo, přičemž o drobátko více práce v jeho průběhu měl domácí Vedral.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Domácího gólmana nyní zřejmě zasáhla střela do masky, hra je přerušena. Helma Vedralovi úplně spadla z hlavy, sparťanský gólman si jí znovu nasazuje.

6:5

Branky a nahrávky: 4. Trachta (Netušil), 22. Netušil (Hašek), 26. Trachta (Netušil), 32. Hlinka (Hašek, A. Marek), 33. Bolocan (Hrubý), rozh. náj. Bolocan – 7. Němeček (Grebeníček, D. Marek), 10. Poletín (Matějovský), 41. Hlavička (Labuzík, Hubinka), 47. Ciolek (Hlavička, Filip), 54. Poletín (Ciolek, Matějovský)