Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera

0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2)

14.01.2023, 13:30 • PSG aréna, Zlín • 12. kolo • David Jabůrek

To je ode mne dnes vše, děkuji, že jste si udělali čas na sledování tohoto utkání skrz náš online přenos a těším se zase někdy nashledanou! (15:51:14)
Máme tu konec! Vítkovice po zásluze odjíždějí s výhrou 0:3 a důležitými třemi body do tabulky play-off. Od domácích to dnes nebyl povedený zápas. Už ve třetí minutě zápasu rozhodl Saxa, tentýž hráč skóroval i v 51. minutě po krásné individuální akci. Potvrzení výsledku přinesl dvě minuty před koncem trefou do prázdné brány Matějka.

59:18

Pohotový zákrok brankáře Uherka. Vítkovice ještě v závěru útočí na čtvrtý zásah.

58:45

Poslední snahy Beranů alespoň o čestný úspěch končí neúspěchem. Špírek zřejmě udrží čisté konto.

58:36

57:47

Vítkovice právě vstřelily branku!
Tak je definitivně rozhodnuto! Tři body si ze Zlína odvezou hráči Vítkovic. Razítko přidává skvěle pracující VOJTĚCH MATĚJKA, jenž si vybojoval puk v rohu útočného pásma a sám si celou akci dovedl až k zakončení do prázdné brány. Bez asistence.

57:25

Série několika hraničních střetů, přiostřuje se i v hledišti.

57:05

Vítkovice vyhazují alespoň poděl mantinelu, čas běží.

56:50

Skrumáž okolo brankoviště, ale Špírek vše s přehledem vyřešil.

56:36

Tak tohle je opravdu jedinečná a dnes poslední šance pro domácí! Hra šest proti čtyřem.