6:2
konec (3:0, 2:1, 1:1) Stav série: 3:1
12.04.2024, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Finále • Šimon Šulc
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
6:2
konec (3:0, 2:1, 1:1) Stav série: 3:1
Branky a nahrávky: 16. V. Beran (TS), 17. Kristek (F. Matějka), 18. I. Maxin (R. Šilhavý, Churáček), 23. Ždanov (Kurka, V. Beran), 32. Kristek (F. Matějka, Ždanov), 49. Hanyš (V. Beran, F. Matějka) – 37. Sekanina (Vápeník, Řehořek), 45. Rolinek (V. Macek, Krčál)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Sklenička (F. Kovář) – D. Kovář, Doležel, T. Čermák, K. Hájek, Hora, R. Šilhavý, Piskač – Hanyš (A), V. Beran (A), Kurka – Vasiak, F. Matějka, Kristek (C) – O. Hrouda, Churáček, I. Maxin – Ždanov.
Náhradníci:
Trenér: Martin Škaloud
HC Dynamo Pardubice:
Tuláček (18. Veřmiřovský) – Ruml, Řehořek, Vápeník (A), Novosad, Jansa, Křečan – Krčál, Rolinek (C), V. Macek – Lempach, Sekanina, Korec (A) – Úlehla, D. Drábek, M. Novák – P. Tvrdík, M. Ryšavý.
Náhradníci:
Trenér: Vojtěch Faltys
Rozhodčí: Kostourek, Micka – Hnát, Teršíp
Diváci: 453
1. třetina | ||||
13:26 | MBL | 2 | Hanyš, podrážení | |
15:18 | PCE | TS | Lempach, hákování | |
15:18 | MBL | 1:0 | V. Beran (TS) | |
16:45 | MBL | 2:0 | Kristek (F. Matějka) | |
17:02 | MBL | 3:0 | I. Maxin (R. Šilhavý, Churáček) | |
17:02 | PCE | -Tuláček +Veřmiřovský (Střídání) | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | MBL | 2 | V. Beran, hrubost | |
22:48 | MBL | 4:0 | Ždanov (Kurka, V. Beran) | |
24:49 | MBL | 2 | Kurka, krosček | |
PCE | 2 | Vápeník, krosček | ||
29:06 | MBL | 2 | Vasiak, držení | |
PCE | 2 | Korec, krosček | ||
31:28 | MBL | 5:0 | Kristek (F. Matějka, Ždanov) | |
33:06 | PCE | 2 | M. Novák, sekání | |
36:58 | PCE | 5:1 | Sekanina (Vápeník, Řehořek) | |
38:01 | MBL | 5+20 OK | R. Šilhavý, bitka+bitka | |
PCE | 5+20 OK | Korec, bitka+bitka | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:43 | MBL | 2 | K. Hájek, nedovolené bránění | |
44:49 | PCE | 5:2 | Rolinek (V. Macek, Krčál) | |
48:16 | PCE | 2 | Úlehla, nesportovní chování | |
48:32 | MBL | 6:2 | Hanyš (V. Beran, F. Matějka) | |
48:32 | PCE | 2 | Jansa, napadání rozhodčích | |
49:42 | MBL | 2 | Hora, nedovolené bránění | |
50:13 | PCE | 2 | D. Drábek, podrážení | |
53:06 | PCE | 2 | Řehořek, vysoká hůl | |
57:36 | MBL | 2 | O. Hrouda, držení | |
MBL | 5+20 OK | I. Maxin, bitka+bitka | ||
PCE | 5+20 OK | Jansa, bitka+bitka | ||
59:50 | MBL | 2 | Sklenička, nedovolené bránění, odpyká Ždanov | |
Konec |
Buffalo – Washington 01:00 4:2
Florida – Columbus 01:00 4:0
NY Rangers – Philadelphia 01:00 1:4
Pittsburgh – Detroit • po prodl. 01:00 6:5
Tampa – Ottawa • po s.n. (0:1) 01:00 2:3
Toronto – New Jersey 01:00 5:6
NY Islanders – Montreal • po prodl. 01:30 3:2
Dallas – Winnipeg 02:00 0:3
Seattle – San Jose 04:00 1:3
Los Angeles – Calgary 04:30 4:1
Havlíčkův Brod – Ice Kings 08:00 1:8
Havlíčkův Brod – Ice Kings 08:20 1:5
RJJ Academy – Aliens Zlín 09:10 1:3
RJJ Academy – Aliens Zlín 09:30 0:4
PP Academy – LZ Fox 10:20 1:2
PP Academy – LZ Fox 10:40 6:1
Czech Ice Hockey Academy – Vikings Hockey 11:30 0:5
Czech Ice Hockey Academy – Vikings Hockey 11:50 2:3
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 12:40 6:5
LZ Fox – Czech Ice Hockey Academy 13:50 3:6
Ice Kings – Stasa Hockey 15:00 6:3
Czech Dragons – Aliens Zlín 16:10 4:3
SHL Select – Pukémoni 17:20 4:2
PP Academy – Vikings Hockey 18:30 1:6
Havlíčkův Brod – Czech Ice Hockey Academy 19:40 6:3
LZ Fox – RJJ Academy 20:50 2:7
59:50
Marek Sklenička – 2 min., nedovolené bránění, odpyká Olexandr Ždanov.
57:36
Ondřej Hrouda – 2 min., držení,
Imrich Maxin – 5 min. + OK, bitka.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Michal Jansa – 5 min. + OK, bitka.
53:06
Jiří Řehořek – 2 min., vysoká hůl.
50:13
Dominik Drábek – 2 min., podrážení.
49:42
Vojtěch Hora – 2 min., nedovolené bránění.
48:32
Michal Jansa – 2 min., napadání rozhodčích.
48:16
Erik Úlehla – 2 min., nesportovní chování.
44:43
Kryštof Hájek – 2 min., nedovolené bránění.
38:01
Rostislav Šilhavý – 5 min. + OK, bitka.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Lukáš Korec – 5 min. + OK, bitka.
33:06
Matěj Novák – 2 min., sekání.
29:06
Sviatoslav Vasiak – 2 min., držení.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Lukáš Korec – 2 min., krosček.
24:49
Adam Kurka – 2 min., krosček.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Teodor Vápeník – 2 min., krosček.
20:01
Vojtěch Beran – 2 min., hrubost.
15:18
13:26
Petr Hanyš – 2 min., podrážení.