HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

3:1

konec (1:0, 2:1, 0:0) Stav série: 2:3

14.04.2024, 15:00 • Enteria arena, Pardubice • Finále • Lukáš Hrdina

Zápas je u konce! Dynamo dokázalo udržet stav 3:1 i přes celou třetí třetinu, a tak si zapisuje druhou výhru ve finálové sérii. Ta se aktuálně přesouvá Do Mladé Boleslavy. (17:02:12)

59:40

Hra probíhá posední dvě minuty bez přerušení.

58:37

Hanyš se dostal do zakončení z pravého kruhu, ale jeho dobrou střelu pod břevno vytěsnil Tuláček ramenem.

57:38

Tlak na domácí branku neustává, avšak Tuláček stále drží.

56:07

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Matěj Novák – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Vojtěch Hora – 2 min., hrubost.

55:12

Tuláček teď riskantně vyjel z branky a vyhodil puk do středního pásma.

54:41

Hra se teď většinu času odehrává ve středním pásmu, jelikož se ani jednomu celku nedaří udržet útočné pásmo.

53:09

Na hrotu rychlého protiútoku se ocitl Macek, jenž po bekhendové stahovačce nedokázal zasunout puk za beton Skleničky.

52:33

Boleslav teď drží Dynamo v tlaku.

51:49

Nebezpečné nahození na pardubickou branku Tuláček reflexivně vyráží.

50:56

Dynamo přečkalo oslabení bez větších problémů.

50:38

Beranova střela od modré nemířila mezi tři tyče.

50:09

Ani napotřetí se hosté nedostali do útočného pásma.

49:31

Dynamo zatím drží Bruslaře za modrou, ale chystá se opět další boleslavský útok.

48:52

První plnohodnotnou přesilovou hru dostane k dispozici i Mladá Boleslav.

48:52

Teodor Vápeník – 2 min., krosček.

47:08

Skrytá střela Korce od modré mířila přímo do náruče Skleničky.

46:12

Boleslav vstoupila lépe do závěrečné třetiny a zatím nepouští Dynamo moc na puk.

3:1

Branky a nahrávky: 12. Lempach (Vápeník), 21. Lempach (Korec, Křečan), 38. Krčál (Ruml) – 34. Kurka (Vasiak, R. Šilhavý)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Veřmiřovský) – Ruml, Jansa, Vápeník (A), Novosad, Křečan – Úlehla, D. Drábek, Sekanina – Krčál, Lempach, Korec (A) – V. Macek, M. Novák, P. Tvrdík – Joska, Mikeska, Rolinek (C).

BK Mladá Boleslav: Sklenička (F. Kovář) – R. Šilhavý, Hora, K. Hájek, Piskač, T. Čermák, Doležel, D. Kovář (A) – Kristek (C), V. Beran (A), Hanyš – Kurka, F. Matějka, Vasiak – O. Hrouda, Ždanov, Václavík – Churáček.

09:49 MBL 2 Kurka, hákování
11:30 PCE 1:0 Lempach (Vápeník)
17:08 PCE 2 Úlehla, hrubost