Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:07:25)
Střely na bránu: 25 – 27 | Přesilová hra: 1/4 – 0/4 | Trestné minuty: 12 – 12

Jonathan Quick (NYR) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2 %, odchytal 59:51
Samuel Ersson (PHI) – 24 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,0 %, odchytal 60:00

Tři hvězdy utkání
1. Travis Konecny (PHI) 1+1
2. Ryan Poehling (PHI) 0+2
3. Samuel Ersson (PHI) 24 zákroků
Philadelphia si po osmi porážkách v řadě vyšlápla na lídra Východní konference a znovu zamíchala kartami ve hře o play-off, od kterého ji na jedenáctém místě dělí jediný bod. Flyers po vedoucím gólu Yorka zažívali krušné chvíle jen v první třetině. Ve třech inkasovali od Panarina, kdežto zbytek zápasu už si bezpečně kontrolovali. Rozdílový gól si Rangers dali vesměs sami, když Brinkův nástřel nešikovně tečoval K´Andre Miller. Po dobře vyřešených protiútocích a gólech Konecnyho s Catesem Newyorčané složili zbraně a stav 1:4 vydržel až do konce.

59:25

Zbylí fanoušci Rangers nespokojeně bučí. Mnozí z nich asi sdílí pocit, že svěřenci Petera Laviolettea třetí třetinu až příliš vypustili.

58:52

Vesey přebral puk od Millera a zleva ho nacentroval do brusle některého z hráčů v mezikruží. Víc toho Rangers nevymysleli.

58:15

Schneider si vybral slabší chvilku ve středním pásmu. Couturier v brejku postrádal rychlost a Gustafsson ho k ničemu nepustil.

57:25

Díky laxní přihrávce Foxe vrátili hosté puk ke druhé modré čáře. Newyorčané jsou úplně bez šťávy.

56:35

Rangers se sami připravují o čas zdlouhavou rozehrávkou z obrany. Hosté čekají nasáčkování ve středním pásmu.

55:30

Na druhou stranu je to dáno i mimořádně dobrým výkonem obrany Philadelphie. Zamula a Johnson teď zablokovali hned dvě střely Zibanejada.

55:16

Na straně Rangers svítí pouhé dvě střely na branku ve třetí třetině. Takhle domácí tým o zdramatizování zápasu bojovat nemůže.

54:17

Další zakázané uvolnění Flyers. Hned po buly se do puku opřel Panarin a poslal jej do Tippetta.

53:40

Millerův pokus z dálky Erssona moc nevylekal. Mnohem zajímavěji vypadal únik Konecnyho způsobený chybou Trouby, na jehož konci byla střela po ledě do Quickovy brusle.

52:59

Farabee zastavil před pravým kruhem a přisunul puk Drysdaleovi, s jehož střelou z první si Quick hravě poradil.

51:35

Diváci by chtěli nějakou zábavu. Stadionem se nese pokřik „We want Rempe“. Naráží tím na absenci útočníka, který se v nováčkové sezóně proslavil svými bitkami.

50:02

Atkinson kvůli Troubovi nezkompletoval přihrávku za obranu. Pak už následoval jenom ofsajd Flyers.

49:20

Domácí si s dobře bránícím oponentem neví rady. Vše spěje k tomu, že si připíšou druhou prohru v řadě, kdežto Flyers po osmi nezdarech konečně zabodují.

48:02

Nechytatelná rozehrávka Zamuly skončila zakázaným uvolněním a vhazováním v útočné třetině Rangers.

1:4

Branky a nahrávky: 19. Panarin (Fox, Zibanejad) – 5. York (Konecny), 24. Brink (Poehling), 40. Konecny (Poehling), 46. N. Cates (Couturier, Sanheim)

New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – Fox, E. Gustafsson, Trouba (C), R. Lindgren, Schneider, K. Miller – Roslovic, Zibanejad, Kreider (A) – Lafrenière, Trocheck, Panarin – Kakko, Wennberg, Cuylle – Vesey, Brodzinski, Goodrow (A).
Trenér: Peter Laviolette

Philadelphia Flyers: Ersson (Fedotov) – Sanheim, York, Drysdale, Seeler, E. Johnson, Zamula – Konecny (A), Laughton (A), Farabee – Brink, Frost, Tippett – Foerster, Couturier (C), N. Cates – Hathaway, Poehling, Atkinson.
Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Rooney, Hebert – Deschamps, Daisy

Diváci: 18 006

04:21 PHI 0:1 York (Konecny)
08:25 PHI 2 Laughton, držení hole