po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1) Stav série: 0:4

08.04.2024, 18:00 • ZS Vyškov • Semifinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.9 4.62 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:46:06)
Piráti v poslední minutě řádné hrací doby doslova utekli hrobníkovi z lopaty, protože ještě v šedesáté minutě pohrávali 0:2. Ovšem v čase 59:09 snížili na rozdíl jediného gólu a přesně o třicet vteřin později pak vyrovnali v power-play a vynutili si nastavenou hrací dobu. V ní poté rozhodli díky Filipu Eliášovi a to znamená jediné, Piráti celou sérii ovládli 4:0 na zápasy a postupují do finále druhé hokejové ligy. Naopak pro Vyškov dnes sezóna končí.

62:40

62:40 Filip ELIÁŠ - 2:3

62:40

Piráti právě vstřelili branku!
A je hotovo! Puk si převzal FILIP ELIÁŠ, udělal pár kroků navíc a poté kousek od modré čáry napřáhl ke střele, která poté rozvlnila síť za zády Dominika Šermana – 2:3. Je tedy hotovo nejen v tomto utkání, ale také v celé sérii. Asistence: Petr Eret a Martin Tůma.

62:30

Na druhé straně se řítil na Běhulu Matěj Tomajko a kličkou do bekhendu zakončoval, ale pouze do jeho betonu! Velká šance domácích tak končí zmarem.

61:59

A další šance Pirátů, kteří se znovu natlačili před soupeřovu klec a ohrozili ji. Ale domácí brankář zapsal další zákrok a po něm hru zastavuje.

61:27

František Mála si nabruslil do prostoru mezi kruhy a bekhendovou žabkou poslal puk na Dominika Šarmana a ten jeho pokus chytá.

60:45

Domácí se rozjeli do útočného pásma a zakončili před Běhulou, ale ten natáhl svoji hůl a touš dostal do bezpečí.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde dvacetiminutové prodloužení.

60:00

59:39

59:39 Jakub BŘEZÁK - 2:2

59:39

A je vyrovnáno! Tenhle tah hostům vyšel a ti si vynucují nastavenou hrací dobu. Ve zmatku před domácí brankou se zorientoval JAKUB BŘEZÁK a ten prostřelil Dominika Šarmana – 2:2. Asistence: Viktor Hübl.

59:11

Piráti jsou v šesti a bez brankáře!

59:09

59:09 Petr ULRYCH - 2:1

59:09

Piráti v poslední minutě třetí třetiny udeřili a dávají kontaktní branku. Na levé straně sklepl kotouč u přední tyče PETR ULRYCH a kotouč poté skončil až za brankovou čárou – 2:1. Asistence: Jakub Březák a Jan Svoboda.

58:21

Chomutov je v plném počtu.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

2:3

Branky a nahrávky: 32. Lehečka (J. Štefka, Studený), 46. J. Štefka (Mikulík, D. Štefka) – 60. Ulrych (Březák, J. Svoboda), 60. Březák (Hübl), 63. Eliáš (Eret, M. Tůma)

Hokej Vyškov: Šarman (Synek) – Žižka (C), Hohl, Mikulík, Dluhoš, Studený, Hefka, Zavřel – Komínek (A), Lehečka (A), Sebera – Popelka, J. Štefka, D. Štefka – Lekeš, M. Janeček, Tomajko – Čechmánek, Krejčiřík.
Trenér: Michal Konečný

Piráti Chomutov: Běhula (Altrichter) – Březák, Váchal, Ulrych, Eliáš, Havel (A), Záruba, Seemann – Zajíček, Hübl (C), T. Svoboda – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Jouza, Putz, Veselý – Chrpa (A), T. Koblížek, Mála – Stehlík.
Trenér: Martin Pešout

Rozhodčí: Vaněk, Šico – Bartoň, Tvrdý