1:0
konec (0:0, 0:0, 1:0)
08.04.2024, 17:00 • Adirondack Bank Center, Utica - NY • Skupina B • Matyáš Hampl
Tipsport: 5.91 4.66 1.44 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.91 - 4.66 - 1.44
Německo – Švédsko
1:0
konec (0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 49. Feldmeierová (Botthofová, Haiderová)
Karty:
Neproměněná penalta:
Německo:
Abstreiterová (Hemmerleová) – Harková (A), Gleissnerová (C), Strobelová, Jobst-Smithová, Schaffrathová, Botthofová, T. Schmitzová, L. Schmitzová – Eisenschmidová, Klugeová (A), Nixová – Voigtová, Li. Welckeová, Lu. Welckeová – Schieferová, Feldmeierová, Haiderová – Wagnerová, Karpfová, Christofová.
Náhradníci:
Trenér: Jeff MacLeod
Švédsko:
Söderbergová (Holmová) – Jungäkerová, Nylén-Perssonová (A), Bergströmová, Karlssonová, Forsgrenová, Kjellbinová (C), Anderssonová – Ljungblomová (A), Olssonová, Svenssonová – Bouvengová, Hjalmarssonová, Lundinová – Hallinová, Hedqvistová, Johanssonová – Sundinová, Blomová, Thuviková – Wikner-Zienkiewiczová.
Náhradníci:
Trenér: Ulf Lundberg
Rozhodčí: Anselmová (GER), Nurmiová (FIN) – Cheyrouxová (FRA), Suchanková (POL)
Diváci:
1. třetina | ||||
00:39 | GER | 2 | Klugeová, nedovolený zásah tělem (ženy) | |
10:21 | SWE | 2 | Karlssonová, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:15 | SWE | 2 | Hedqvistová, hrubost | |
29:31 | GER | 2 | Harková, držení | |
31:15 | SWE | 2 | Hjalmarssonová, krosček | |
38:23 | GER | 2 | Christofová, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:40 | SWE | 2 | Jungäkerová, vysoká hůl | |
48:35 | GER | 1:0 | Feldmeierová (Botthofová, Haiderová) | |
57:49 | GER | 2 | Voigtová, nedovolený zásah tělem (ženy) | |
Konec |
RJJ Academy – Pukémoni 08:00 0:6
Kings Těrlicko – Ice Flyers 08:00 3:4
RJJ Academy – Pukémoni 08:20 1:8
Kings Těrlicko – Ice Flyers 08:20 4:8
Czech Ice Hockey Academy – Czech Dragons 09:00 1:5
Hungary Gladiators – Ice Kings 09:00 1:4
Czech Ice Hockey Academy – Czech Dragons 09:20 1:8
Hungary Gladiators – Ice Kings 09:20 1:2
RJJ Academy – Czech Ice Hockey Academy 10:00 5:8
SHL Select – LZ Fox 10:00 10:4
Ice Flyers – Hungary Gladiators 11:00 3:10
Vikings Hockey – HP Select 11:00 10:7
Kings Těrlicko – Czech Dragons 12:00 1:12
PP Academy – Czech Canadian Hockey • po s.n. (1:0) 12:00 4:3
TF Academy – Raiders One Five 13:00 2:3
Pukémoni – Ice Kings 13:00 4:10
Czech Ice Hockey Academy – SHL Select 14:00 6:9
RJJ Academy – LZ Fox 14:00 3:7
Ice Flyers – HP Select 15:00 6:7
Hungary Gladiators – Vikings Hockey 15:00 7:9
Kings Těrlicko – Czech Canadian Hockey 16:15 3:5
Czech Dragons – PP Academy 16:15 7:3
Pukémoni – TF Academy 17:15 5:7
Ice Kings – Raiders One Five 18:15 5:1
Nejlepší hráčkou na švédské straně byla vybrána obránkyně Paula Bergstömová. Nejlepší německou hráčkou byla vybrána také brankářka Sandra Abstreiterová.
59:50
59:16
59:00
58:21
57:49
57:49
57:49
Svenja Voigtová – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy).
57:44
57:14
55:51
55:15
55:00
54:35
54:22
54:00