5:1
konec (1:0, 2:0, 2:1) Stav série: 3:1
08.04.2024, 18:30 • Tipsport Aréna Nitra, Nitra • Semifinále • Matej Valkár (@matejovnik)
Tipsport: 2.09 4.1 2.96 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.09 - 4.1 - 2.96
HK Nitra – HK DUKLA Ingema Michalovce
5:1
konec (1:0, 2:0, 2:1) Stav série: 3:1
Branky a nahrávky: 19. Bubela (Jackson, Newell), 37. Jackson (Hrnka), 37. Čederle (Lacka, Gajdoš), 42. Jackson (Bubela, Newell), 50. Buček (Cotton, Bajtek) – 56. Puliš (Bodák)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Nitra:
Aittokallio (Beržinec) – Mezei (C), Cotton, Kousa, Bača, Gajdoš, Stacha, Vitaloš – Buček (A), Gill, Bajtek – Jackson, Bubela, Newell – Okoličány, Čederle, Lacka – Pobežal, Hrnka (A), Bačo
Náhradníci:
Trenér: Antonín Stavjaňa
HK DUKLA Ingema Michalovce:
Škorvánek (Glosár) – Cibák, Bodák, Bindulis, Michalčin, Stripai, Macejko – Paločko, Newton, Daugaviņš (C) – Wilkins, Suja (A), Puliš – Valach, Solenský (A), Varga – Vašaš, Buc, Kabáč – Fedor
Náhradníci:
Trenér: Tomek Valtonen
Rozhodčí: Orolin, Stano – Stanzel, Tichý – Beniač
Diváci: 3 600
1. třetina | ||||
12:39 | NIT | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Buček | |
15:53 | MIC | 2 | Buc, vysoká hůl | |
18:07 | NIT | 1:0 | Bubela (Jackson, Newell) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:20 | MIC | 2 | Bodák, držení | |
36:04 | NIT | 2:0 | Jackson (Hrnka) | |
36:50 | NIT | 3:0 | Čederle (Lacka, Gajdoš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:47 | NIT | 4:0 | Jackson (Bubela, Newell) | |
48:28 | MIC | 2 | Bindulis, faul kolenem | |
49:03 | NIT | 5:0 | Buček (Cotton, Bajtek) | |
50:34 | MIC | 2 | Varga, držení | |
51:51 | NIT | 2 | Bubela, krosček | |
55:58 | MIC | 5:1 | Puliš (Bodák) | |
58:12 | NIT | 2 | Stacha, hrubost | |
Konec |
RJJ Academy – Pukémoni 08:00 0:6
Kings Těrlicko – Ice Flyers 08:00 3:4
RJJ Academy – Pukémoni 08:20 1:8
Kings Těrlicko – Ice Flyers 08:20 4:8
Czech Ice Hockey Academy – Czech Dragons 09:00 1:5
Hungary Gladiators – Ice Kings 09:00 1:4
Czech Ice Hockey Academy – Czech Dragons 09:20 1:8
Hungary Gladiators – Ice Kings 09:20 1:2
RJJ Academy – Czech Ice Hockey Academy 10:00 5:8
SHL Select – LZ Fox 10:00 10:4
Ice Flyers – Hungary Gladiators 11:00 3:10
Vikings Hockey – HP Select 11:00 10:7
Kings Těrlicko – Czech Dragons 12:00 1:12
PP Academy – Czech Canadian Hockey • po s.n. (1:0) 12:00 4:3
TF Academy – Raiders One Five 13:00 2:3
Pukémoni – Ice Kings 13:00 4:10
Czech Ice Hockey Academy – SHL Select 14:00 6:9
RJJ Academy – LZ Fox 14:00 3:7
Ice Flyers – HP Select 15:00 6:7
Hungary Gladiators – Vikings Hockey 15:00 7:9
Kings Těrlicko – Czech Canadian Hockey 16:15 3:5
Czech Dragons – PP Academy 16:15 7:3
Pukémoni – TF Academy 17:15 5:7
Ice Kings – Raiders One Five 18:15 5:1
Strely na bránku: 41:26
Zákroky brankárov: 25:36
Vylúčenia: 3:4
60:00
59:47
58:12
57:16
55:58
Asistencia: Martin Bodák
54:28
53:51
51:51
50:34
49:03
Asistencia: Alex Cotton, Filip Bajtek
48:28
46:36
46:05
44:19
43:05