6:2

konec (1:0, 3:2, 2:0) Stav série: 3:2

17.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 5. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.57 4.7 4.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je minulosťou rovnako ako séria. Zvolen dnes položil základ svojho vysokého víťazstva na začiatku druhej tretiny, keď súperovi za necelé dve minúty odskočil z 1:0 na 4:0. Napriek tomu, že Liptáci sa ešte do zápasu stihli vrátiť a znížili na 4:2 v tretej tretine sa už strelecky presadili iba domáci. Rozhodujúci piaty zápas teda vyhráva HKM Zvolen, postupuje do štvrťfinále play off a v ňom vyzve Michalovce. Ja vám dnes už iba poďakujem za pozornosť a teším sa už teraz na ďalšie prenosy zo zvolenského zimáku. Lúčim sa s konštatovaním, že sezóna pre Zvolen ešte nekončí, ale pokračuje ďalej. (20:25:23)

59:30

Posledná minúta sa už iba dohráva a ľudia postojačky tlieskajú a ďakujú Zvolenu za dnešný výkon.

58:45

Komická situácia. Mudrák prišiel v páde o nôž korčule a nevedel sa dostať na striedačku, tak ho tam domáci gólman počas hry normálne dotlačil.

57:40

Záver síce patrí Liptákom, ale to už je neskoro. Kriškovu delovku do modrej zblokoval mimo brány Gachulinec.

56:41

Quince strieľal spoza Rauhausera, síce ho obstrelil, ale toto dnes nie sú strely, ktoré by Kupsky pustil do siete.

56:04

Nebezpečné nahodenie Fekiača od modrej. Kupsky mal plné betóny práce, ale nakoniec puk nejako vyrazil.
Dnešné stretnutie sleduje 2195 divákov.

55:30

Zvolen je na koni. Bomba Mudráka od modrej, Krasikov puk iba vyrazil pred seba, ale Lukosevicius v dorážke neuspel.

54:28

Zrejme posledná reklamná prestávka tejto série. Na strely aktuálne 30:23, ale to už je myslím nepodstatné zápas sa už iba dohráva.

53:36

Zvolen dal gól! PATRIK MARCINEK zrejme definitívne rozhoduje stretnutie a aj celú sériu. Najprv ukážkovo dohral obrancu hostí a vybojoval puk. Následne pred bránou jemne tečoval Gachulinocvu strelu od modrej – 6:2.
Asistencie Daniel Gachulinec, Marek Viedenský.