7:6

po prodl. (1:1, 5:2, 0:3 - 1:0) Stav série: 1:1

12.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 2. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.52 5.1 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Neskutočne dramatický zápas nakoniec končí predsalen domácim víťazstvom. Rozhodujúcim strelcom je Daniel Gachulinec. Zvolen síce v tretej tretine neudržal trojgólové vedenie, ale nakoniec v predĺžení vyrovnáva túto sériu. Ďakujem za pozornosť a pekný zbytok večera. (21:09:50)

64:23

Zvolen dal gól! Drzý Lukoseviciusov pokus natlačiť puk spoza brány do brány síce nevyšiel, ale odrazený puk sa dostal na pravý kruh k DANIELOVI GACHULINCOVI, ktorý švihom prestrelil niekoľko tiel pred sebou a rozhoduje tento druhý duel – 7:6.
Asistovali Jarid Lukosevicius a Mitch Hults.

64:14

Po nepresnej rozohrávke Liptákov sa pískalo zakázané uvoľnenie a hra sa vracia do ich obranného pásma. Vhadzovať sa bude po pravici Rychlíka.

63:30

Žilka ušiel po pravom krídle a zakončil bekhendom na Trenčana a ten vyráža.
Dnešné stretnutie sleduje 1549 divákov.

62:45

Zblokovaná strela Csáyniho končí na ochrannej sieti.

61:59

Zvolen prvý krát poriadne v útočnom pásme, ale akcia domácich rýchlo končí.

60:50

Liptáci strieľajú z každej pozície a domáci stoja ako stĺpy a pozerajú sa.

60:37

Druhá domáce zakázané uvoľnenie.

60:31

Gachulincove vyhodenie pod tlakom súpera a zakázané uvoľnenie.

60:02

Úvodné buly vyhrali hostia.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Jake Kupsky dnes už dochytal a ako prvý na ľad prichádza sa rozcvičiť Adam Trenčan.
Videl som už všetko vo vyraďovacích bojoch všetko, ale toto čo sa udialo v tretej tretine a hlavne v jej úplnom závere, tak to som ešte nevidel. Liptáci najprv Nespalom a Ullmanom znížili. Nakoniec v úplnom závere odvolali brankára a Zvolen to mohol v pohode uhrať, lenže Kupsky si chcel v play off ako brankár streliť gólik. Jeho pokus však hostia zachytili a Berry vyrovnal na 6:6. Ideme teda do predĺženia...

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:53

Zrejme posledné buly tretej tretiny.

59:16

Liptovský Mikuláš dal gól ! Neskutočné veci sa tu dejú. Liptáci puk nahodili na mantinel. Kupsky ho zachytil a chcel dať ako brankár gól cez celé ihrisko, trafil však súpera a MATT BERRY vyrovnáva. Tak toto som ešte nevidel, aby brankár za takéhoto stavu šiel do takéhoto risku.

7:6

Branky a nahrávky: 13. R. Bondra (C. Hults, M. Hults), 21. M. Hults (Lukosevicius, Hecl), 25. Marcinek (Fortin, Sládok), 35. Kašlík, 38. Zuzin (Kašlík, Gachulinec), 40. Rauhauser (Gachulinec, Kolenič), 65. Gachulinec (Lukosevicius, M. Hults) – 20. Réway (Ullman, Quince), 36. Žilka (Sukeľ, Kriška), 40. A. Nauš (Berry, Egle), 48. Nespala (F. Fekiač), 54. Ullman (Egle), 60. Berry

HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – C. Hults, Mudrák (A), Rauhauser, Gachulinec, Sládok (C), Hain – Hecl, M. Hults, Lukosevicius – Zuzin (A), Fortin, R. Bondra – Kašlík, Šiška, Marcinek – Csányi, K. Gabor, Kolenič
Trenér: Jamie Russell

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Rychlík) – Thompson, Mezovský (A), Lalík, Ullman, Hraško, F. Fekiač – Lahtinen, Quince, Réway (A) – A. Nauš, Egle, Berry – J. Sukeľ (C), Kriška, Žilka – Tkáč, Vankúš, Nespala
Trenér: Juraj Faith

Rozhodčí: T. Orolin, J. Konc ml. – D. Konc ml, Hercog (video – Mihálik)