Extraliga dorostu

HC RT TORAX Poruba – Berani Zlín

4:5

po prodl. (2:0, 2:3, 0:1 - 0:1)

08.03.2024, 16:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava • O účast v play-off • Gabriela Juříková

Z RT TORAX ARENY to je z dnešního večera ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne a pohodový víkend. (18:33:15)
Druhý bod si vydřel Zlín ve třetí minutě a zásluhu na tom měl Jiří Venený, který kotouč do pásma dovezl pod tlakem porubské obrany a ve výsledku se postavil na místo, kam se puk po soubojích za brankou dostal. Souboj s Bernardem vyhrál.
Berani si touto výhrou za dva body pojistili postup do play off. Gratuluji.

62:20 3/3

Zlín právě vstřelil branku!
Utkání ukončuje JIŘÍ VENENÝ pohotovou střelou po nahrávce zpoza brány. Asistence: Jáchym Kubečka a Radek Šimšálek.
Venený J., Uřičář J., Pluskal M.
Stasjuk S., Ostřížek J., Indrst J.

61:58

Najíždějícího Veneného vytěsnil až do rohu Dragon. Hosté se ale dál drží na kotouči.

61:19

Vehovský si puk po buly sám sbírá a sprintuje do útočné třetiny. Po objetí brány nahrává Majkowskému, který vyklízí pole. Ve druhém sledu se do šance dostal Korbel, jeho dělovku Šimšálek vyráží.

61:00

Kotouč je na domácí střídačce.

60:55

Zakázané uvolnění Poruby.

60:10

Puk mají Porubané, ale po nepřesné nahrávce od své brány jej drží Kos. Do pásma ale nemůže kvůli forčekujícím spoluhráčům.

60:01

Díky tomu, že se z předbrankového prostoru prosadil Dalibor Doležal a ve zbývajících třinácti minutách si drželi gólmani neprůstřelnost, dospělo utkání do prodloužení.

60:00

59:57

Další zakázané uvolnění hostů.

59:45

Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba poté, co se Zlínu pískal icing.

59:45

Nahrávku Indrst přijal mezi beky, ale v zakončení mu zabránili. Do rohu si sjel pro kotouč Vehovský a z úhlu zkusil štěstí. Šimšálek si pravou stranu kryl.

58:57

Zlínští ztrácí v útočné třetině kotouč a navíc musí vytáhnout obranu až na obrannou modrou, kde se pohybuje Indrst.

58:07

Porubané se sami vytěsnili z pásma. V útočné třetině se nedá přihrávat rukou.

57:07

Ostřížek bojuje s Matulou za brankou o puk. Kočica nakonec jede pomoc a hru dostává do střeního pásma.

56:32

Pokus Beranů o přechod modré čáry nevyšel. Pluskal nepřešel přes Dragona.

4:5

Branky a nahrávky: 7. Ostřížek (Korbel, Bobok), 18. Stryczek (Majkowski, Dietrich), 32. Ignatěnko (Majkowski, Dietrich), 40. Ostřížek (Vehovský, Stasjuk) – 32. Mikel (Kos, Kočica), 34. Pluskal (Matula, Venený), 39. Matula (Venený, Mikel), 47. Doležal (Nesrsta, Kočica), 63. Venený (J. Kubečka, Šimšálek)

HC RT TORAX Poruba: Bernard (Láryš) – Korbel, Majkowski, Dragon, Stasjuk, Planka – Dietrich, Stryczek, J. Žídek – Ostřížek, Vehovský (C), Indrst (A) – Václavek, Bobok, Ignatěnko.
Trenér: David Moravec

Berani Zlín: Šimšálek (J. Blažek) – T. Schmied, Mikel, Mi. Sedláček, F. Sedláček, Mořkovský, J. Kubečka, Uřičář (A) – Holba, Pečner, Kos (C) – Pluskal, Venený, Matula – Kočica, Nesrsta, V. Pravda – Doležal.
Trenér: Lubomír Vosátko

Rozhodčí: L. Janda – Konvička, Veselý