konec (1:4, 0:1, 1:1)

10.02.2024, 01:00 • USA Hockey Arena • Info o změnách stavu (Adam Čuba)

To už je ode mne pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se brzy těšit u dalších hokejových přenosů.

Přeji hezký víkend. (03:33:18)
Češi uzavřou turnaj pěti zemí už dnes, od 21:30 vyzvou Švýcary. Národní tým se pokusí o něco vylepšit svou bilanci, zatím totiž hraje jako na houpačce, na kontě má jednu dominantní výhru a dvě výrazné prohry...

Střely na branku (celkem): 21 – 33

Střely ve 3. třetině: 4 – 14.
Třetí třetina byla ještě pořádně divoká, skóre se už ale výrazněji neměnilo. Sudí rozdali za jedinou periodu rovnou 14 trestných minut, Češi hned šestkrát hráli oslabení, včetně jednoho ve formátu 5 na 3. Američané už ale výrazněji skóre nenavýšili, trefil se "pouze" Cole Eiserman.

Český národní tým do 18 let tak držel s USA krok po většinu 1. třetiny, od té doby už ale nestačil a prohrává 2:6. Oba české góly vsítil mladíček Adam Benák, na druhé straně zazářil stejnou bilancí Cole Eiserman, ještě o něco výraznější byl se čtyřmi nahrávkami Max Plante.

Česko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ADAM BENÁK. Asistence: Martin Švec.

54:57

Střely na branku ve 3. třetině: 3 – 12.

52:30

Vyloučení v týmu USA:
Teddy Stiga – 2 min., nedovolené bránění.

50:28

Adam Benák – 2 min., sekání.

49:37

Spojené státy právě vstřelily branku!
Autorem branky je COLE EISERMAN. Asistence: Max Plante a James Hagens.

49:30

Adam Král – 2 min., krosček.

46:45

Střely na branku ve 3. třetině: 1 – 6.

46:36

V této vylepšené, ani navazující přesilovce se USA nakonec neprosazují, stav zůstává nezměněn.

44:36

Spojené státy čeká 41 vteřin přesilovky 5 na 3!

44:36

Petr Sikora – 2 min., hrubost.

Česko – USA

2:6

Branky a nahrávky: 4. Benák, 57. Benák (Švec) – 5. Eiserman (Plante, Hutson), 11. Hagens (Plante, Whipple), 18. Hutson (Plante, Hagens), 18. Lapointe (Stiga, Emery), 24. Ziemer (Stiga), 50. Eiserman (Plante, Hagens)

Česko: Mařík (Vystrčil) – Mrtka, Skok, Švec, Průšek, Hlinský – Benák, Král, Chludil, Pohludka, Vaculík, Novotný, Hoch, Daníček, Poletín, Žemlička, Pekař, Sikora, Klimek, Lisler, Chaloupka

USA: Parsons (Kempf) – Ziemer, Pardue, Whipple, Emery, Rheaume-Mullen, Stiga, Baker, Hagens, Bednarik, Laurila, Epperson, Van Vilet, McMorrow, Lapointe, Hutson, Plantne, Skahan, Vansaghi, Eiserman.

01:14 CZE 2 Chludil, vražení na hrazení
03:28 CZE 1:0 Benák
04:36 USA 1:1 Eiserman (Plante, Hutson)
09:29 CZE 2 Pohludka, hrubost
USA 2 Skahan, hrubost
10:56 USA 1:2 Hagens (Plante, Whipple)
13:53 USA 2 Lapointe, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
17:06 CZE 2 Švec, hákování
17:21 USA 1:3 Hutson (Plante, Hagens)
17:43 USA 1:4 Lapointe (Stiga, Emery)
20:55 USA 2 Ziemer, hákování
23:15 USA 1:5 Ziemer (Stiga)
23:15 CZE -Mařík +Vystrčil (Střídání)
37:44 USA 2 Eiserman, vysoká hůl
40:00 USA 2 Whipple, nedovolené bránění brankáři