Česko – Finsko

5:6

po s.n. (2:3) (1:2, 2:1, 3:1 - 0:0)

10.02.2024, 13:00 • Kryštof Morong

Finové nakonec vyhrávají po samostatných nájezdech tento velmi pikantní duel, v němž se českým mladíkům podařilo vyrovnat v poslední dvacetiminutovce, ale nájezdy nám nevyšli, a tak bereme z tohoto zápasu aspoň bod a bilance švýcarského turnaje je 3 výhry a jedna (dnešní) porážka. (15:28:08)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Finsko.
Autorem vítězné branky je EMIL KUUSLA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:01

Stále nemáme obraz utkání, a tak aspoň touhle formou vás budeme informovat.
Čeští junioři zvládli otočit z 2:4 na 5:4 ve třetí třetině, ale vedení dlouho neudrželi, když hned po minutě vstřelil Eeetu Levanen svůj druhý gól. Následující minuty branku nepřinesli, a tak nás čeká pětiminutové prodloužení ve třech.

48:08

Autorem branky je MATĚJ MAŠTALÍŘSKÝ. Asistence: Holinka a Pérez.
Omlouváme se za výpadek, ale mezinárodní přenos nyní vypadl, pokoušíme se to co nejrychleji vyřešit. Děkujeme za pochopení.

40:14

Třetí třetiny právě začala, u puku Finové.

40:01

Druhé třetina zápasu právě skončila, Češi v ní sice střelili gól, ale opět přesilová hra znamenala další dvoubrankové odskočení. Snad tedy vstoupí do závěrečné dvacetiminutovky naši mladíci výrazně lépe, než tomu bylo nyní.

40:00

39:05

Finové vyhodili a mohli vystřídat, ale Češi již znova pohodlně prošli do útočného pásma a ještě v posledních desítkách sekund se pokusí snížit stav utkání.

5:6

Branky a nahrávky: 19. Felcman (Spěváček, Hradec), 25. Ehrenberger (Holinka), 49. Maštalířský (Holinka, Pérez), 54. Pérez, 54. Spěváček – 6. Kiiskinen (Kuusla), 11. Svartsrom (Chrons, Nyman), 21. Levanen (Kuusla, Kiiskinen), 28. Lehtosaari (Jansson, Alasiurua), 55. Levanen, rozh. náj. Kuusla

3:59 CZE 2 Hamrla, podrážení
5:33 FIN 0:1 Kiiskinen (Kuusla)
7:21 CZE 2 Kalužík, podrážení
10:21 FIN 0:2 Svartsrom (Chrons, Nyman)
18:03 CZE 1:2 Felcman (Spěváček, Hradec)
20:17 FIN 1:3 Levanen (Kuusla, Kiiskinen)
24:06 CZE 2:3 Ehrenberger (Holinka)
26:21 CZE 2 Beran, podrážení
27:05 FIN 2:4 Lehtosaari (Jansson, Alasiurua)
48:08 CZE 3:4 Maštalířský (Holinka, Pérez)