2. liga skupina Východ

Technika Hockey Brno – AZ Havířov

2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

10.02.2024, 15:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 36. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 7.19 6.91 1.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nečekaně vyrovnané utkání mezi brněnskou Technikou a lídrem z Havířova vyrezultovalo v prodloužení. V tom měli nejprve velkou možnost domácí, Martinec ale skákavý kotouč nedokázal dopravit do odkryté části klece. Vzápětí přišlo smrtící sólo Ćmiela, který se prokličkoval ze středního pásma až před Nešpůrka a technickou střelou do levé horní části branky rozhodl o bonusovém bodu pro Havířov. (17:34:59)

61:45

61:45 Matouš ĆMIEL - 2:3

61:45

Havířov právě vstřelil branku!
Nedáš – dostaneš! Havířov přežil gólovku soupeře a záhy rozhodl o svém vítězství. MATOUŠ ĆMIEL se prokličkoval ze středního pásma až před Nešpůrka, kterého překonal umístěnou ranou nad vyrážečku. Asistence: Dominik Pawliczek.

61:12

Tomáš Martinec mohl strhnout vítězství na stranu Techniky! Před havířovskou svatyní poskakoval kotouč, domácí forvard ho ale v letu nezasáhl čistě! Obrovská možnost pro Brňany.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50

Lukáš Bednář obdržel kolmici na levou stranu a opřel se z první do kotouče. Jakub Nešpůrek se stihl přemístit! Důležitý zákrok domácího gólmana.

58:50

Hosté se teď nepřesnou přihrávkou na modrou čáru sami vyhnali z pásma.

58:37

Dělovku Tomáše Valenty Jakub Nešpůrek vyrazil před sebe. Následovala další skrumáž.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Havířov má v početní výhodě jedinečnou možnost rozhodnout. Na situaci hlasitě reaguje i hlouček jeho příznivců.

57:48

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
Martin Dufek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

57:20

Puk teď nebezpečně poskakoval v domácím brankovišti. Havířovu se ho v nepřehlední situaci nepodařilo dostat do branky.

56:57

A další vyhození Techniky přes všechny čáry. Jako by se na domácí hole vklínila v závěru utkání nervozita.

56:26

Zakázané uvolnění Techniky Brno. Po vhazování se domácím rychle podařilo vyhodit puk z obranné třetiny.

55:20

55:20 Karel BENÝŠEK - 2:2

55:20

Technika právě vstřelila branku!
Tak to je neskutečné! Technika okamžitě vyrovnává a nadále živí šanci na bodový zisk! David Sachr neudržel ve výstroji Račického střelu z levé strany a po následné skrumáži protlačil puk za jeho záda KAREL BENÝŠEK. Asistence: Tomáš Račický a Martin Dufek.

54:55

54:55 Dominik PAWLICZEK - 1:2

2:3

Branky a nahrávky: 7. Remta (Benýšek), 56. Benýšek (Račický, M. Dufek) – 27. Klimša (Bednář, Franek), 55. Pawliczek (Haas, Karafiát), 62. Ćmiel (Pawliczek)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Šurý) – Fajmon, Kališ, Úlehla, Fornál, M. Dufek, K. Holík, Remta – Martinec, Pospíšil (A), Harmim – T. Pigl, Bartes, Masař – Sladký, Zduba, Vach – Benýšek (C), Račický, T. Handl.
Trenér: Martin Stloukal

AZ Havířov: Sachr (Šimonů) – Ficek, Valenta (A), Havlík, Ščurek, Vosátko, Michálek, Ševčík – Ćmiel, Pawliczek, Spratek – Tvrdý, Pavlík, Karafiát – Antoníček, Apolenář, Franek – Haas (C), Bednář, Klimša (A).

44:30 HAV 2 Valenta, nedovolené bránění
54:55 HAV 1:2 Pawliczek (Haas, Karafiát)
55:20 TEC 2:2 Benýšek (Račický, M. Dufek)
57:48 TEC 2 M. Dufek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu