4:3

po prodl. (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)

15.11.2023, 18:00 • Zimný štadión Dubnica • 16. kolo • Ivan Harčár sk

Tipsport: 2.36 4.6 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dubničania si napokon nedali prerušiť peknú sériu šiestich víťazných duelov a natiahli ju na sedem. Šarišania odchádzali na reprezentačnú prestávku s prehrou z Považskej Bystrice a v rovnakom duchu sa niesol aj návrat. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:38:28)

62:37

Dubnica dáva gól! Do voľného priestoru dostal nahrávku nepokrytý OLIVER ĎURIŠ a jeho strelu bez prípravy zastavila sieť prešovskej bránky. Asistencie: Michal Kluka a Martin Hřebíček.

62:28

Vylúčenie v tíme HC Prešov:
K. Jendroľ – 2 min., podrazenie.

61:39

Prešovu patrili tieto sekundy. Jakub Nemec sa pokúšal uspieť individuálne, a po ňom dobre dvakrát kombinoval Chalupa so Sojkom. Trenčan podržal Dubnicu.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Predĺženie sa začne o 20:24.
Veľmi utrápený hokej z oboch strán. Prešov sa však pozbieral po druhej prestávke a aspoň vyrovnal. Uvidíme, či nasledujúcich päť minút postačí na meno víťaza, alebo si stredajší večer predĺžime sériami samostatných nájazdov.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:23

Považania získali puk v útočnom pásme. Rozhodnutie na hokejke si možno niesol skúsený útočník Ondrej Mikula, ale dokázal zakončiť len do stredu, kde bol Sabol.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:38

Prešov hrá s piatimi hráčmi.

55:49

Opäť sa zrodila presilovková spolupráca Hřebíčka a Mareka Hovorku, ktorý to poriadne napálil na bránku východniarov. Sabol sa nedal prekonať.

54:38

Toma – 2 min., vrazenie na mantinel.

53:52

Richard Sabol máločo videl a iba inštinktívne natiahol ľavý betón! Na ňom skončil nepríjemný dubnický pokus! Jozefovi Švecovi potom ešte zabrnkal na nervy Nemec!

52:27

Michal Kluka vypálil lišiacku strelu, ktorá sa odrazila od zadného mantinelu. Sabol pri prvej možnosti okamžite puk zakryl.

51:12

Tábi prežil Ťavodov atak na zadnom mantineli. Na druhej strane to však nebolo nič nedovolené zo strany rázneho prešovského obrancu.

50:00

Pri Váhu hráme nerozhodne 3:3. Avšak nemôžeme chváliť tento duel. Je v ňom veľa nedostatkov a ani tempo nie je vražedné.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Tybor (Hřebíček, Hovorka), 24. Tybor (TS), 39. Kluka (Hovorka), 63. O. Ďuriš (Kluka, Hřebíček) – 9. Sojka (Zyrjanov), 17. Chalupa (T. Klíma), 48. Poliaček (Pavúk, Leščenko)

TSS GROUP Dubnica: Trenčan – Hřebíček, E. Švec, D. Trška, Kapičák, D. Janík, Chatrnúch, Hruška, M. Hrenák – Mikula, Hovorka, Tábi – Tybor, O. Ďuriš, Kluka – J. Uram, J. Švec, Géci – M. Pobežal, J. Haščák, Korbel.
Trenér: Dušan Gregor.

HC Prešov: Sabol – Semaňák, Putala, J. Nemec, Pavúk, Ťavoda, Pulščák, Bystroň – Leščenko, D. Kohút, Poliaček – Chalupa, Toma, T. Klíma – Zyrjanov, Ščurko, Sojka – K. Jendroľ, Hrabčák, Milý – Frič.
Trenér: Tibor Tartaľ.

Rozhodčí: Valach, Bachúrik – Hanko, Rehák.

04:00 DUB 2 J. Švec, hrubost