2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

15.11.2023, 18:00 • ZS Valašské Meziříčí • 15. kolo • Vít Káňa

Tipsport: 1.55 4.89 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! HC Bobři Valašské Meziříčí doma v 15. kole padli s týmem DRACI PARS ŠUMPERK poměrem 2:3 v prodloužení. Jediný gól první třetiny vstřelil ve 4. minutě šumperský Vachutka, který doklepl do branky parádní přihrávku Nilssona. Domácí měli dobrý vstup do druhého dějství a srovnali ve 22. minutě, Vojtěch Baroš od modré překonal bezmocného Irgla, který měl přes sebou chumel hráčů. Jenže Draci se nevzdali a s postupujícím časem měli převahu. Hosté byli za svou snahu oceněni ve 38. minutě, to Petr Antoníček, z blízka překonal gólmana Ševců svým forhendem. Třetí perioda začala zlepšeným výkonem Bobrů, kteří ale nemohli překonat dobře chytajícího Irgla. To se jim povedlo až v čase 58:25, kdy si Jan Hamřík dorazil vlastní střelu za záda Irgla. Šlo se do prodloužení, ve kterém měli domácí i zbytek přesilovky. Valaši sice měli velkou šanci, ale gólman Irgl se štěstím puk dostal do bezpečí. O osudu zápasu rozhodl v čase 62:31 Ondřej Šišolák, ten poslal bekhendem puk zblízka do odkryté části branky. Bonusový bod tedy putuje do Šumperka. (20:29:06)

62:37

62:37 Ondřej ŠIŠOLÁK - 2:3

62:37

Draci právě vstřelili branku!
Opět platí, nedáš, dostaneš. Draci o svém vítězství rozhodli v prodloužení kuriózní brankou. Petr Antoníček dobře otravoval domácího gólmana Ševců, který trefil při pokusu o rozehrávku jenom brusli prvně jmenovaného. Puk se se štěstím odrazil před ONDŘEJE ŠIŠOLÁKA, který jej z brankoviště dostal do odkryté branky, 2:3. Asistence: Petr Antoníček.

62:19

Tomáš Vávra (Val. Meziříčí) dobře napadá za brankou Draků.

61:42

Touš je za brankou Draků, kteří se nikam neženou.

61:20

Denis Irgl (Šumperk) nevěděl, kde má touš, který se od jeho těla odrazil pryč z jeho branky.

61:05

Daniel Stodůlka (Val. Meziříčí) to zkusil z vrcholu kruhu, ale nuspěl.

60:53

Denis Irgl (Šumperk) podržel touš, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

60:45

Lukáš Finsterle (Val. Meziříčí) se nedočkal přihrávky na pravý kruhu. Draci se poté osvobodili.

60:20

Petr Antoníček (Šumperk) poslal v oslabení touš do středního pásma.

60:01

Šedesát minut hry vítěze nepřineslo, stav je 2:2. Jde se do prodloužení, ve kterém bude pokračovat domácí přesilovka.