2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

15.11.2023, 17:30 • Hant Arena, Skalica • 16. kolo • Natália Poláčková sk

Tipsport: 2.2 4.54 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Topoľčany dokázali otočiť z 0:2 na konečných 2:3 po predĺžení a pripisujú si tak do tabuľky dva body. (14:47:57)

61:30

Topoľčany dali gól!
Hostia vyhrávajú 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil po prihrávke od Surového z blízkosti brány ANDREI LEGALIN.
Asistencie: Maroš Surový

60:30

Obdržálek to vyskúšal, ale jeho pokus vyráža brankár Borák.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po tretej tretine je stav nerozhodný 2:2.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:18

Puk na striedačke hostí. Vhadzovanie v útočnom pásme Topoľčian.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny.

54:33

Postavenie mimo hry domácich bolo posúdené ako úmyselné. Vhadzovanie v obrannom pásme Skalice.

53:47

Janíkova strela od modrej skončila v bránkovisku, ale za bránkovú čiaru sa puk nedostal.

51:10

Hostia vyrovnávajú na 2:2. MICHAL NOVÁK dostal prihrávku k bráne a odtiaľ presnou strelou prekonáva Bernáta. 2:2.
Asistencie: Oleksandr Plokhotnik, Andrei Legalin