2:4

konec (0:2, 0:1, 2:1)

11.11.2023, 01:00 • Prudential Center, Newark • Mateo

Tipsport: 1.88 4.3 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou a hezký víkend všem. (03:58:26)

Vítek Vaněček (NJD) – 3 zákroky, 2 OG, úspěšnost 60%, čas na ledě 10:37
Martin Fehérváry (WSH) – 0+1, 2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 10:40

Tři hvězdy utkání
1. Nicolas Aube-Kubel (WSH) 1+1
2. Charlie Lindgren (WSH) 24 zákroků
3. Timo Meier (NJD) 1+0
Ve třetí třetině jsme viděli úplně jinou hru domácích, v jejichž kabině asi musela být po druhé třetině bouřka. Devils dokázali během minuty a 59 vteřin snížit na rozdíl jediné branky. Nejprve mířil přesně ve 48. minutě Timo Meier, jenž dorazil do odkryté brány střelu McLeoda, kterou vyrazil Lindgren betonem. V 50. minutě pak Toffoliho nahození od levého mantinelu tečoval na brankovišti Mercer a trefil odkrytou bránu a prosadil se do úplně stejného místa, jako předtím Meier. Devils se pak rozhodli pro hru bez brankáře, ale i přes drtivý tlak, se jim srovnat nepovedlo. Navíc ještě inkasovali do prázdné branky, kterou přes celé hřiště trefil Kuzněcov a skóroval podruhé v utkání. V závěru pak ještě Devils hráli přesilovku, ve které znovu odvolali brankáře, ale další už se jim přidat nepodařilo a odchází poraženi, naopak Washington slaví.

59:26

Hamiltonovu ránu od modré si našel Lindgren a znovu přerušuje hru. Devils navíc znovu zkouší hru bez brankáře, takže hrají 6 na 4.

58:51

Toffoli střílel zleva z mírného úhlu z hranice levého kruhu, ale trefil pouze nachystanou Lindgrenovu lapačku.

58:09

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
Tom Wilson – 2 min., hrubost.

58:09

58:09 Jevgenij KUZNĚCOV - 2:4

58:09

Washington právě vstřelil branku! Je zřejmě definitivně rozhodnuto! Zpoza vlastní brány trefil prázdnou bránu Devils JEVGENIJ KUZNĚCOV, který se tak trefuje podruhé v zápase. Asistence: Lucas Johansen a Tom Wilson. .

57:55

Schmid odjíždí na střídačku a Devils to zkoušejí v šesti!

57:10

Protože předtím zasáhl Lindgren, vhazuje se před jeho brankou.

57:10

Sandina trefili hned dva hráči současně, konkrétně McLeod a Meier. Sandin se nakonec zvedl a za doprovodu lékaře odjíždí na střídačku.

56:54

Wilsonův pokus kousek za modrou čarou sebral Lindgren do své náruče a má puk v lapačce.

55:24

Lindgren má kotouč ve své lapačce. Hra je přerušena a vhazuje se opět před jeho brankou.

55:15

Ránu McLeoda srazil do ochranné sítě Carlson. Po komerční přestávce se tak bude vhazovat před Lindgrenem.

54:07

Milano nahrál do prostoru před bránou Aube-Kubelovi, který ale svou kličkou Schmida nepřekonal.

53:49

52:58

Schmid zlikvidoval dvě střely, které na něj vyslali Ovečkin, a pak Oshie.

2:4

Branky a nahrávky: 48. Meier (M. McLeod, Marino), 50. Mercer (Toffoli, Schmid) – 11. Aube-Kubel (Sandin, Milano), 11. Malenstyn (Fehérváry, Aube-Kubel), 27. Kuzněcov (Wilson, Ovečkin), 59. Kuzněcov (L. Johansen, Wilson)

New Jersey Devils: Vaněček (11. Schmid) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Bahl, L. Hughes, B. Smith – Bratt (A), M. McLeod, Toffoli – Meier, Mercer, Palát (A) – Lazar, Haula, Nosek – Bastian, Tierney, Holtz.
Trenér: Lindy Ruff

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Carlson, Fehérváry, Jensen, Sandin, Häman Aktell, L. Johansen – Wilson (A), Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, D. Strome, Milano – M. Phillips, McMichael, Protas – Aube-Kubel, Dowd, Malenstyn.
Trenér: Spencer Carbery

Rozhodčí: Kea, Dwyer – MacPherson, McNamara

Diváci: 16 514

04:18 NJD 2 Marino, nedovolené bránění
10:22 WSH 0:1 Aube-Kubel (Sandin, Milano)
10:37 WSH 0:2 Malenstyn (Fehérváry, Aube-Kubel)