po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

11.11.2023, 17:00 • Příbram, Zimní stadion • Skupina Západ • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.12 8.83 9.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:13:59)
Je dobojováno. Domácím se povedlo ve třetí třetině vyrovnat a zápas nakonec došel až do prodloužení. To trvalo ale pouze devatenáct vteřin. Příbramští totiž využili přesilovou hru a zapisují bonusový bod navíc, hosté se musí spokojit s jedním.

60:19

60:19 Josef SAŇA - 2:1

60:19

Příbram právě vstřelila branku!
A ni takového se konat nebude. Domácí totiž bleskově využívají početní výhodu, když na levou stranu dostal přihrávku od Daniela Krejčího JOSEF SAŇA a domácí kapitán pak střelou z první nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci a rozhoduje tak o dvou bodech pro Příbram – 2:1. Asistence: Daniel Krejčí a Petr Josefus.

60:01

Ta začne dohráním přesilovky domácích čtyři proti třem. Poté se bude pokračovat ve třech hráčích na obou stranách.
Šedesát minut hry neurčilo vítěze a uvidíme tedy minimálně nastavenou hrací dobu.

60:00

59:50

Vypadá to, že ne, soupeř se dobře brání a nepouští domácí hráče do přesného zakončení.

59:35

V samotném závěru třetího dějství mají domácí přesilovku a jsou v pásmu hostů. Rozhodnou v ní zápas?

58:39

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou:
Ivan Lytvynov – 2 min., vysoká hůl.

58:36

David Zdeněk žabkou z hrany pravého kruhu vystřelil, ale jeho pokus končí na brankáři Hradiském.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17

Pomalu se blíží finiš třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný, čím dál více to vypadá, že se v tomto duelu půjde do nastavené hrací doby.

56:10

Na pravém kruhu vyzkoušel pozornost domácího brankáře Václav Jankovský a Petr Jiroušek byl na místě a jeho lapačka také.

55:04

Lukáš Bednařík proskočil do prostoru mezi kruhy skrze obranu hostů a vystřelil, ale jeho pokus byl sražen pouze do ochranné sítě.

54:07

Jiří Hozák se natlačil až před branku soupeře, tváří v tvář Hradiskému ale neuspěl!

52:43

Hradiskému vypadl puk z lapačky a dostal se přímo na hůl protihráče, ale Jakub Mařík nakonec nedostal touš za brankovou čáru.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Krejčí (Pinkas), 61. Saňa (Krejčí, Josefus) – 28. Šafránek (Jankovský, Klodner)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Zdeněk, Jelínek (A), Havelka, Rajgl, Krejčí, Saňa (A), Patzelt – Furch, Pětník, Bečvář – Josefus, Chlouba, Mařík – Pinkas, Kolda, Kafka (C) – Hasman, L. Bednařík, Duchan.
Trenér: Radek Bělohlav

HC Benátky nad Jizerou: Hradiský (Brázdil) – Klodner, Kliment, Lytvynov, Antoš, Mašek, V. Čížek, Kuna – Zumr, Šafránek (C), Jankovský – J. Hruška, Havlas (A), Hozák (A) – Hejňák, Husák, J. Dvořák.
Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Valda – Kurtin, Kučera

01:39 BEN 2 Antoš, podrážení
08:37 PRI 2 Mařík, držení
17:07 PRI 2 Krejčí, podrážení