konec (0:1, 0:1, 1:2)

11.11.2023, 17:00 • Krystal aréna, Krnov • 14. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 2.12 4.48 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek soboty přeje Tomáš Chalupa. (19:18:29)
Je dobojováno! Vyškov si dnes z Krnova odváží tři body za výhru 4:1. Tu režírovali především dva hráče – v brance Opavu k šílenství přiváděl Michal Kořének, v poli pak byl hodně vidět Michal Janeček, který vstřelil dvě branky a byl hodně cítit. Jihomoravané tak Slezanu oplácí porážku z prvního letošního vzájemného měření sil.

59:25

O snížení se ještě mohl postarat David Dobša, který před brankou Kořénka obral zadáka Vyškova. Bekhendová klička mu ovšem nevyšla.

58:50

Utkání už se víceméně dohrává, moc se toho na ledě nyní neděje.

58:08

Slezan v plném počtu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a troufám si říct, že také zápasu. Střelou od pravého mantinelu je zahájil Dominick Vašíček, po zákroku Slíže se bude vhazovat v opavské třetině.

57:00

Vzápětí totálně zazdil přečíslení dva na jednoho špatnou přihrávkou Radim Štěpánek.

56:20

Naději mohl Opavě dát v početní nevýhodě Vojtovič, který se protlačil na střed kluziště a zakončoval bekhendem, ale horní roh Kořénkovy klece minul.

56:08

Další zákrok Kořénka, tentokrát proti střele Rouska. Opavský útočník pak ještě z frustrace atakoval po odpískání Mikulíka a po zásluze dostane dvě minuty. Tímto je zápas de facto rozhodnut.

55:35

Ani tato situaci nekončí brankou! Vojtovič dostal puk přímo před branku a snažil se touš zasunout mezi betony padajícího Kořénka, ten však i tentokrát zasahuje.

55:22

Dluhoš už je zpátky na ledě, Vyškov v plné počtu.

55:08

Navíc je teď Slezanu odpískán úmyslný ofsajd. Opavští už hrají v křeči, drama se zřejmě konat nebude.

54:35

Opava se stále nedokáže usadit v útočné třetině.

54:00

Vyškovští dostávají kotouč z vlastní třetiny.

53:22

Zřejmě poslední možnost pro domácí ještě něco se zápasem udělat. Dluhoš podrazil pronikajícího Vojtoviče a Opava bude hrát přesilovku.

52:45

Káňa zpoza branky hledal najíždějícího spoluhráče, Kořének ale záměr přečetl a do přihrávky vložil svou hůl.

52:00

Čas už v tuto chvíli domácím začíná ubíhat velice rychle.

50:50

Tomáš Rousek vymyslel od mantinelu luxusní přihrávku přímo před branku pro Adama Beránka! Ten byl zcela osamocený, puk se mu ale nepodařilo zvednout nad betony brankáře!

1:4

Branky a nahrávky: 43. Brada (Vojtovič, Štindl) – 7. Janeček (Dluhoš), 32. Janeček (Mikulík, Komínek), 44. Studený (J. Štefka, D. Vašíček), 47. Lehečka (Mikulík, Janeček)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Lehotský, Ervasti, Štěpánek, Thiel, Jak. Ludvík, Backa – Brada, Káňa (A), Vojtovič – Dobša, Stuchlík, Rousek (A) – Häring, Beránek, Štindl – Krupa, Vašenka, Kadula – Kotásek.
Trenér: Pavel Zdráhal.

Hokej Vyškov: Kořének (Synek) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, D. Hohl, Žižka (C), Mikulík – Komínek (A), Krejčiřík, Lehečka – D. Vašíček, Janeček, Sebera – J. Štefka, D. Štefka, Kořenek – Tomajko, Lekeš, Popelka.
Trenér: Michal Konečný.

Rozhodčí: Kapitanov – Konvička, Klimek.

03:29 OPA 2 Brada, nesportovní chování
06:50 HVY 0:1 Janeček (Dluhoš)
13:32 HVY 2 Tomajko, podrážení