2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Slovan Ústí nad Labem

6:4

konec (3:1, 2:3, 1:0)

11.11.2023, 18:00 • ZS HC Kobra Praha, Praha 4-Braník • Skupina Západ • Vít Trubička (@VtTrubika)

Tipsport: 2.35 4.43 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne z Braníku vše. Přeji hezký zbytek večera. (20:21:58)
Je dobojováno! Přestože byl ústecký tým po většinu třetiny tím aktivnějším, jediná branka přišla v přesilovce z holí hráčů Kobry, která tak pojistila své vedení a připisuje si již pátou výhru v řadě. Zatímco Slovan tímto nenavázal na předchozí výhru v Benátkách.

59:47

Ústečtí se ještě pokouší o průnik přes modrou. Tentokrát je ale zastavil ofsajd a Stahl se na posledních třináct vteřin vrací do branky.

59:16

Braničtí vytěsnili soupeře ven ze třetiny a svádí s ním boj o kotouč ve středním pásmu.

58:40

A v přesilovce si počínají velmi aktivně! Matyáš Ondrík měl tentokrát co dělat, aby udržel kotouč pod kontrolou. Před jeho definitivním polapením mu několikrát povyskočil nahoru.

58:36

Ústí v šesti, Stahl zůstává na střídačce!

58:36

Oddechový čas pro tým HC Slovan Ústí nad Labem.

58:29

Tomáš Bernat nabral rychlost a sám se řítil do útočného pásma. Nakonec ho ale zbrzdil Tomáš Urban a definitivní stopku celé akci vystavil gólman Ondrík, který přidržel kotouč na ledové ploše.

57:56

Puk stále drží tým hostů, ovšem tentokrát u vlastní branky a pouze se snaží o výjezd ven ze třetiny.

56:59

Těžký souboj o puk podél mantinelu mezi Houškou a Rudovským. Domácí z něj vyšli vítězně, přesto celkem snadno odevzdali kotouč do držení Slovanu, který se odhodlal k dalšímu výpadu dopředu směrem k Ondríkovi.

56:13

Znovu Ladislav Funk, tentokrát si sám najížděl po pravé straně až těsně před branku. Těsně před zakončením ho ale zastavil jeden z bránících hráčů v dresu Kobry.

55:50

Proti střele Ladislava Funka z mezikruží se musel Ondrík dosti natahovat. Přesto nakonec uzmul kotouč do své lapačky.

54:16

Branické nahození podél mantinelu si Ústečtí tečovali, proto nedošlo k zakázanému uvolnění domácích. Přesto ale Slovan využil této příležitosti a dostal se do útoku.

53:52

Maxim Havrda zvolil obloukovitou střelu od modré čáry. Proti ní ovšem Stahl vytáhl svou lapačku, do níž kotouč bez obtíží zaplul.

53:25

Branické vstřelený gól jistě nabudil a po úvodní části této třetiny, kdy se takřka jen bránili, nyní se už delší dobu drží v útočné třetině. Ke střele se ale dostat nemohou.

52:41

52:41

52:41 Dominik NOVÁK - 6:4

52:41

Kobra právě vstřelila branku!
Druhá využitá přesilovka Kobry a domácí opět drží dvoubrankový náskok! Křižnou přihrávku od Vladislava Houšky z pravého kruhu tečoval těsně před brankovištěm DOMINIK NOVÁK a zkompletoval tak svůj hattrick v tomto klání! Asistence: Vladislav Houška a Jiří Stejskal

6:4

Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Vlček, Šteiner), 14. Do. Novák (S. Tichý, Houška), 16. T. Urban I (Holý, T. Duda), 25. Do. Novák (T. Urban I, Houška), 35. Vlček (TS), 53. Do. Novák (Houška, J. Stejskal) – 10. Bernat (Popela, M. Dubský), 27. Jouza (Rudovský, Kuchynka), 29. Roubík (Bernat, Trefný), 39. Jouza (Polata, Kloz)

HC Kobra Praha: Ondrík (Tesař) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Horáček, Dráb, Pelant – Havrda, Šťastný (C), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Petrák – Míšek.
Trenér: Miloslav Šeba

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Vlach) – M. Bláha, Funk, Trefný (C), Gottfried, Popela, V. Hynek, Polata – M. Simon, Kloz (A), Berčík – M. Dubský, Roubík (A), Bernat – Kuchynka, Rudovský, Jouza – J. Tůma, Špaček, Krédl.
Trenér: Jiří Merta

Rozhodčí: Šperl – Jurak, Hlinka

09:37 UNL 0:1 Bernat (Popela, M. Dubský)
10:22 KOB 1:1 Šťastný (Vlček, Šteiner)
11:47 UNL 2 Kloz, podrážení
13:20 KOB 2:1 Do. Novák (S. Tichý, Houška)
15:21 KOB 3:1 T. Urban I (Holý, T. Duda)